Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » IMF-nek, honnan van annyi...

IMF-nek, honnan van annyi pénze, hogy mindenkinek hitelt adjon?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 07:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Sehonnan. Az a pénz nem létezik, csak ráíródik egy számlára, mint egy adat egy számítógépen. Soha senki sem termelte még meg a mögötte rejlő értéket, tehát nincs fedezete sem.
2012. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tavol elo ***** válasza:
87%

187 orszag tagja az IMF-nek es mindegyik a gazdasagi sulya alapjan hozzajarul a mukodesehez (hitelezesehez)


[link]

2012. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

A Jobbikos sajnos tényleg rosszul mondja!


Egyébként épp most volt vita abból hogy az oroszok többet adnának az alapba de nagyobb beleszólást is szeretnének. Most elég erősen Europa párti a segélyezés szerintük.

2012. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Hol jelezte bárki is, hogy Jobbikos lenne? Zoltán, Zoltán... neked már sosem jön meg az eszed. :)
2012. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, hogy a racionális, közgazdaságtani alapokon nyugvó választ adókat lepontozzák, a cájtgájsztos, bogárlászlós beírogatókat meg a mennyekbe küldik :D
2012. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

"Hol jelezte bárki is, hogy Jobbikos lenne? Zoltán, Zoltán... neked már sosem jön meg az eszed. :)"


Mert ismerem. ő is és én is írogatunk ide.


Az emberek százaléka alig változik. És valljuk be, még az én százalékommal sincs sok ember itt!

Innentől már csak némi ész kérdése hogy a tök ugyan olyan kommentekből kihalássza valaki hogy ki kicsoda!


Mint ahogy te is tudod milyen nézetem van ha követed az írásaimat :)))

Én meg az övét követem...


Jaj te kis butus. Ez csak intelligencia kérdése :DDDDDDD

2012. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Tőled, tőlem, tőlünk.
2012. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

Figyi Zoli!


Mi jobbikosok legalább tudjuk hogy az egész IMF csak kamu és a pénzt egyszerűen korlátlan mértékben csinájják! Így inflájják el a pénzünket a szemetek!

Kezdjél el te is utánanézni a dolgoknak és hamar rájössz hogy nekünk van igazunk!

Majd ha hatalomra kerülünk fityiszt mutatunk nekik és nem fizetünk vissza semmit ezeknek! Kilépünk a szemét EU-ból és visszaszerezzük Nagy Magyarországot!!!!

És elzavarunk innen minden nemzetellenest mint te is!!


Na majd akkor nézel nagyot!!

Hajrá jobbik!

Vesszen a nyugat!!

2012. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
8-as lebuktál. Egy igazi vérmagyar jobbikos nem ír ennyire választékosan és helyesen, mint te :)
2012. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utópikus vágyak.
2012. szept. 22. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!