Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Bővebben lent.

Mit szóltok ehhez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egyik kolléganő - PROTEKCIÓS!!! - bármit megtehet. Ma például elmegy haza délben és nem jön vissza - pedig ma 8 órás munkaidő van!!! (8 órás munka/nap van nálunk.) Ezt megtette már nagyon sokszor!

Nem dolgozik rendesen, lusta, trehány és nem ért sok mindenhez.

Hiába szóltam már a főnöknek - hiába!!!

Mert protekciós, a háta mögött áll egy rokona, egy befolyásos ember!!!


Sok ember sajnos munkanélküli, sokuk már munkanélküli segélyt sem kap. Sajnos vannak ilyenek ismerőseim körében is. Szeretnének dolgozni, de nincs lehetőség. Ha mégis, átmeneti.


2009. dec. 21. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez van, én az ilyenen már fel sem háborodok, mert úgysem tudok mit tenni! Ha hőbörgök, a végén majd engem tesznek ki.
2009. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
magyarisztán
2009. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát ez "szép", mondhatom!

Munkanélküliek, nem szóltok semmit???

2009. dec. 21. 10:12
 4/17 A kérdező kommentje:

Előző munkahelyemen azért is szóltak kolléganőnek, ha munkaidő előtt 5 perccel ment el!! KOMOLYAN!!!

Én eddig soha nem csináltam ezt, amit a kolléganő meg mer tenni, hogy lepattanok a munkahelyemről több órával. Szóval akkor olyan, aki betartja a munkaidőt, le van sz...va??? Mivel megteheti a másik, hogy egész egyszerűen hazamegy, mert neki ilyen kedve van.... Kérdezem: a fizetést akkor miért veszi fel??? Én tuti azonnal kirúgnám az ilyen embert, aki csak tessék-lássék alapon jár be a munkahelyére... Sz@r egy világ ez!

2009. dec. 21. 10:38
 5/17 anonim ***** válasza:

"Mert protekciós, a háta mögött áll egy rokona, egy befolyásos ember!!!"


Vagyis a cégnek megéri őt megtartani akkor is, ha rossz munkaerő, ugyanis az értéke másban áll a cég számára.


Meg kell szokni, hogy ez gyakori. A cégek és érdekcsoportok közötti kapcsolatépítés egyik elterjedt módja. Amúgy egyáltalán nem magyar sajátosság.

2009. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne vesztenivalód, mondanám, hogy

[link] egy levél.

De inkább ne. Ez van.

2009. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A páromnak sokszor kerestem én is - ő maga is magának - munkahelyet, több-kevesebb sikerrel. A barátnőm már munkanélküli segélyt sem kap. Szinte kétségbeesve keresi a munkát. Sok ember frusztrált emiatt - én is az lennék!!! És akkor van olyan sz@mét pofátlan, akinek van munkahelye és lelép rendszeresen órákkal munkaidő előtt??? Ez engem rettenetesen felháborít...
2009. dec. 21. 11:05
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Lehet jó oboázik a főnöknek:-)
2009. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik, jövőre szavazz a változásra!
2009. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ha nem tetszik, jövőre szavazz a változásra!"


És ezt te el is hiszed? :D

2009. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!