Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem nyer teret az...

Miért nem nyer teret az EU-ban egy modern, szélsőjobboldali ideológia?

Figyelt kérdés

A legtökéletesebb lenne az egész EU számára. Jólétet teremtenének a korrupció felszámolásával, kiraknák az idegeneket, akik sáskahadként próbálják letarolni a kontinenst és helyrehoznák a népesedési mutatókat a kultúra átalakításával.

Ennél nem is érhetné nagyobb szerencse Európa népeit, megoldódna az összes baj és probléma.



2014. jan. 28. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Az EU-t alapból azért hozták létre, hogy eltöröljenek minden nemzetállamot.
2014. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Az EU-t alapból azért hozták létre, hogy eltöröljenek minden nemzetállamot."


Tökmindegy, hogy miért hozták létre. Itt nem ez a lényeg. Az számít, hogy a benne élő emberek mivé alakítják.

A nemzetállamok eltörlése pedig nem tudom mit jelent. Létre lehet hozni egy európai egységet anélkül is, hogy eltörölnénk az adott nemzetek kulturális sajátosságait.

2014. jan. 28. 22:47
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Az első válaszoló jól mondja... és akik létrehozták.. szerintem kevésbé érdekli őket, hogy mit is akarnak az emberek... csak az ő érdekeiket nézik, kedvük szerint nyomorítják meg egyes államok gazdaságát. Kétlem, hogy Magyarország érdeke volt a cukorgyárak bezárása, az Unió mégis előírta.. A demográfia viszonyokról meg annyit, hogy sajnos jelentősen romlik a helyzet.. muzulmánok, négerek szöknek át Európába, akik nem is fognak sose beilleszkedni, mivel más kultúrkörből származnak. Ha ez így folytatódik... rosszabb elé nézünk mint egy szimpla polgárháború.. komplett népirtás lesz.. Megelőzhető lenne ha otthon maradnának vagy kitoloncolnák őket.
2014. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves rockermagyar18, én pontosan erről beszélek, amiről te. Csak én úgy látom a dolgokat, hogy nem magával az Európai Unióval van probléma, hanem az azt uraló ideológiáról.

Meg kell szabadulnunk a mostani vezetőktől, ki kell őket dobni a kukába és felelős, szélsőjobboldali vezetést kell adni a kontinensnek.

2014. jan. 28. 23:03
 5/14 A kérdező kommentje:
*hanem az azt uraló ideológiával.
2014. jan. 28. 23:03
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
3-as és mit csinálnál, ha meglátnál egy négert, aki perfektül beszél angolul, franciául és németül, valamint Mozart-ot játszik a zongorán és szereti a sült kolbászt savanyúkáposztával?
2014. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tökmindegy, hogy miért hozták létre. Itt nem ez a lényeg. Az számít, hogy a benne élő emberek mivé alakítják. "


Már nem azért, de az embereknek mikor volt beleszólásuk a dolgokba? Mert szerintem sose.

2014. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Már nem azért, de az embereknek mikor volt beleszólásuk a dolgokba? Mert szerintem sose."


És szerinted ha Magyarországon kimenne az utcára 500 ezer-1 millió ember lázadozni, ahogy most Ukrajnában történik, akkor mit tudna velük kezdeni a vezetőség? A rendőrök nem tudnak mit csinálni ennyi emberrel, ők átállnának, elsodorná őket a dolgok lendülete. Menne a TEK és a katonaság? Kötve hiszem, hogy Orkbán nagyúr belelövetne a tömegbe...

2014. jan. 28. 23:37
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Semmit nem kezdenének ennyi emberrel.Bezár a tesco meg a mekdönci aztán kaparhat kajáért a lakosság 80% akik városban laknak és szépen megunja hogy az utcán hőbörögjön és megelégedne egy gengszterváltással.
2014. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell sok neki hogy egyre több országban előretörjön a szélsőjobb, előbb-utóbb az angoloknak is tele lesz a tökük a rengeteg arabbal, a franciáknak a rengeteg afrikaival stb.Hiába nyugaton vannak ott se ért el mindenkit még a liberális fertőzés, és akiket igen azok hátha kifogják nyitni a szemüket.
2014. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!