Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a lényege ezeknek az...

Mi a lényege ezeknek az Illuminatus dolgoknak?

Figyelt kérdés

Tehát mit akarnak, mi értelme, h jeleket mutogatnak?

Illetve egyesek miért tagadják a létezésüket olyan kétségbeesetten???


2014. jan. 25. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Most játszátok a hülyét?"


Nem.


"Én leírtam, h azt se tudom mi ez meg h mi az értelme, azaz nem állítom, h létezik."


Ja, végül is csak annyit mondtál, hogy mindenki TV-t néz és naiv, aki nem hisz bennük és mindenhol ott vannak a számaik meg a jeleik, folyton mutogatják őket és gonoszkodni akarnak. De nem, te tényleg nem mondtad, hogy léteznek...


"Erre fel rögtön behisztiztetek, kétségbeesetten."


Nem, csak kiröhögünk.


"Azt, h hátulról valaki magyaráz meg arra értettem, h például az USA-ban is ugye tolják keményen a pénzt a kampányokba, aztán később profitál belőle, mert ugye azt mondja Obamának, h így meg úgy kellene.

Ott a Bajnai gyerek, nem véletlenül nyomja a GMO-t.

Komolyan azt hiszitek, h magától találta ki és nem arról van szó, h megegyeztek, h ha hatalomra jut akkor támogatja a GMO-t, persze a GMO-sok meg leutalnak neki egy szép összeget."


Egy szóval nem állította senki, hogy nincsenek multimilliárdosok, akik befektetnek egy-egy politikai jelöltbe azért, hogy az majd viszonzásképpen támogatja őket. De ti ezzel az illuminati baromsággal egyenesen azt feltételezitek, hogy szervezett világuralom folyik már 300 éve és a Sátán vagy mi irányítja az egészet a pokolból és mindenféle egyéb baromság.


"Így megy ez, az, h ti tejfölös szájúak vagytok és elhiszitek, h a bab is hús, hát az a ti bajotok."


Így van, mindenki más hülye rajtad kívül, mert csak te ismered a Végső Igazságot.

2014. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az illuminátus elmélet egy baromság.

Az viszont valóban létezik, h egyesek azért segítik a jelöltet, mert később, ha befut akkor azt várják, h majd hálás lesz.

A volt nőm apósa is eléggé tolta a polgármester. jelölt szekerét, majd mikor megválasztották onnantól kezdve ő mondta meg, h mit, hogyan fognak elkölteni.

Ilyen építkezés, olyan felújítás, persze após vállalkozása kapott minden munkát.

Ugyan ez meg van máshol is, csak hol kicsiben, hol nagyban.

2014. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én sehol nem írtam, h léteznek.

Arra lettem volna kíváncsi, h akik szerint léteznek h mit meg h csinálnak?

2014. jan. 25. 20:51
 14/15 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvencem, hogy Hitler a hű szolgájuk volt és az egész életét csak látszólag tette fel arra, amire hivatalosan hisszük és valójában Németország pusztulását akarta.

Miközben ez abszolút hülyeség, mert kb. cirka 50-60 hozzá közel álló embertől van róla feljegyzés vagy interjú, hogy mennyire komolyan vette az egész német győzelmet és amikor nem mentek jól a dolgok, az láthatóan valóban aggasztotta őt és minden egyes tervét komolyan kidolgozta a tábornokaival és tanácsadóival egészen addig, amíg be nem kattant.

Szóval nem hiszem, hogy napi rendszerességgel csak azért játszott volna idegbajt éveken keresztül, mert ezzel titkolni akarta volna, hogy ő igazából a háborút nem megnyerni akarja, hanem elveszteni...

2014. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Tehát mit akarnak, mi értelme, h jeleket mutogatnak? "


Nincs semmi értelme. Miért, ha Te lennél a világ szürke eminenciása, de mutogatnál jeleket...?


"Illetve egyesek miért tagadják a létezésüket olyan kétségbeesetten???"


Mert a létezésük feltételezése, mint arra Te is rávilágítottál, ellenkezik a józan értelemmel.

2014. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!