Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a lényege ezeknek az...

Mi a lényege ezeknek az Illuminatus dolgoknak?

Figyelt kérdés

Tehát mit akarnak, mi értelme, h jeleket mutogatnak?

Illetve egyesek miért tagadják a létezésüket olyan kétségbeesetten???


2014. jan. 25. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Illetve egyesek miért tagadják a létezésüket olyan kétségbeesetten???"


Mert mondjuk ostobaság?


"Tehát mit akarnak, mi értelme, h jeleket mutogatnak?"


Látod? Pont ezért ostobaság. Semmi értelme, hogy jeleket mutogatnak, ha közben rejtve akarnak maradni.


Itt inkább az a kérdés, hogy egyesek miért akarják minden áron bemagyarázni, hogy léteznek és övék a hatalom. Ja, megvan. Dögunalmas az életük és ebben találnak izgalmat, életcélt.

2014. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Na azért te is elég naiv egyén lehetsz, ha azt hiszed minden úgy van, ahogy a TV-ben előadják.

Biztos vannak olyan emberek, akik hátulról okoskodnak.

Nincs ebben semmi, de ezt így ebben a formában elég érdekesnek tartom.

2014. jan. 25. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Tudod, aki keres, az mindenben jelképeket lát, még ott is ahol nincs...


Példa: én azt állítom, hogy mindenhol előkerül a 13-as szám, mert ez az univerzum rendjének alapja. Ha most te figyelni kezded, tényleg a szokásosnál gyakrabban fog előjönni az 1 - 3 számkobináció, vagy ennek egész számú többszöröse, vagy ennek a fele, negyede stb.


És a slussz poén: ez nem csak a 13-ra igaz: próbáld ki 42-vel, 26-al, 7-el, bármivel. Amire figyelsz, azt gyakrabban találod meg.


Sőt: ez bármilyen szimbólummal működik. Ilyen az emberi agy, amire jobban odafigyelsz, azt hamarabb észreveszed.

2014. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Na azért te is elég naiv egyén lehetsz, ha azt hiszed minden úgy van, ahogy a TV-ben előadják."


Nem nézek TV-t, max. néha dokumentumfilmeket és természetfilmeket.

Amúgy hol mennek a TV-ben az illuminátusok, ha szabad kérdeznem?

2014. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de láttam egy-két Youtube videót.

Egyébként a Vodafone videóban tényleg ott a 3 db hatos, de nem értem, h akkor most mi van?

2014. jan. 25. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Meg most nem azért kérdező, de ha szerintetek már évtizedek, esetleg évszázadok óta gonosz illuminátusok uralják a világot, akkor miért nem vagyunk már agyatlan, csorgónyálú zombik, akik őket szolgálják teljes szívből és odaadással?


Csak mert elég régóta megvan már a technológia, hogy meg lehessen oldani az emberek agyszivacsosítását.

2014. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Pff, youtube videó...


És te mondod, hogy más agyát mossa a TV... Aki youtube videóknak hisz, az alapból szellemileg sérült lehet csak.

2014. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de láttam egy-két Youtube videót."


Fúha, Mr. Szakértő. Megnéztél 2 db videót egy olyan megosztón, ahol minden szemét fenn van és már ismered is a nagyvilág titkait.


Szóval te már nem vagy naiv, mert a Youtube-ról tájékozódsz és nem a TV-ből. :))

2014. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Most játszátok a hülyét?

Én leírtam, h azt se tudom mi ez meg h mi az értelme, azaz nem állítom, h létezik.

Erre fel rögtön behisztiztetek, kétségbeesetten.

Azt, h hátulról valaki magyaráz meg arra értettem, h például az USA-ban is ugye tolják keményen a pénzt a kampányokba, aztán később profitál belőle, mert ugye azt mondja Obamának, h így meg úgy kellene.

Ott a Bajnai gyerek, nem véletlenül nyomja a GMO-t.

Komolyan azt hiszitek, h magától találta ki és nem arról van szó, h megegyeztek, h ha hatalomra jut akkor támogatja a GMO-t, persze a GMO-sok meg leutalnak neki egy szép összeget.

Így megy ez, az, h ti tejfölös szájúak vagytok és elhiszitek, h a bab is hús, hát az a ti bajotok.

2014. jan. 25. 20:33
 10/15 anonim ***** válasza:
O_o-,'
2014. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!