Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik azért ellenzik a homoszex...

Akik azért ellenzik a homoszexualitást, mert az "természetellenes", azok nem gondolkodtak még el ezen?

Figyelt kérdés
Jelenleg szinte minden, amit az emberek csinálnak, az "természetellenes". A számítógépek, autók, az internet, a ruhák, a fűtés, az óvszer, a bútorok nagy része, a fényképezés, blablabla. Ezek mind természetellenes dolgok, miért van az, hogy mégis van, aki azzal érvel a melegek ellen, hogy nem természetes, amit csinálnak. Az sem természetes, hogy aszpirint szedsz. Csak én érzem úgy, hogy ebben a világban, azzal vádolni bizonyos viselkedést, hogy természetellenes kicsit értelmét vesztettek?

2013. dec. 30. 18:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdező, várom válaszod véleményemre (10-es voltam)."


Szerintem azt várhatod.

2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%

6.válaszoló

Épp ez az, hogy dehogynem. A természet törvényei szerit ha rákos vagy, akkor meghalsz. Emberek pedig naponta gyógyulnak meg olyan betegségekből, amikbe természetes lenne belehalni.

3.válaszoló vagyok.

Minden nap több milliószor játszódik le rákos folyamat a szervezetedben.Természetellenes dolog lenne ha mindenbe rutinszerűen belehalnánk.A természet törvénye az hogy előbb utóbb meghalunk ezen viszont nem tud változtatni az ember.

2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%

10-es: "Egyszerűen nem fér bele a normákba, ezért tartsák meg a négy fal közé és nem éri őket atrocitás..."


Ahogy a heterók többsége, ugyanúgy a homokosok többsége is a négy fal között tartja, és de igen, éri őket atrocitás.

2013. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

10-es, és mindenki más, aki szerint a melegek nem férnek bele az európai normákba.


Ezekre eddig azért nem válaszoltam, mert gondoltam, nyilvánvaló, hogy ez csak megszokás kérdése. De ha már ennyit cseszegetnek vele, akkor leírom a véleményemet: De igen, beletartozik. Ennyi. Ezen nincs mit vitatkozni.


Én elsősorban azzal az elképzeléssel vitatkoznék, hogy a homoszexualitás egy betegség, egy káros elváltozás, mintha három fejed nőne. Hogy ez a dolgok természetes rendje ellen való dolog. Mert szerintem mondjuk a gyógyszerek is azok, de egy csomó más fent említett példára is igaz ugyanez. Tényleg ennyire nem fogalmaztam érthetően?

2013. dec. 30. 20:33
 25/27 anonim ***** válasza:
72%

A homoszexuális rengeteg féle formában van jelen a természetben, több száz fajnál írták már le. Akkor nem természetes??


Ellenben a homofóbiára csak egyetlen faj hajlamos.


Akkor most melyik természetellenes?

2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
21%

"Na ne mondjátok már nekem, hogy mondjuk a fényképezőgép, az

internet, a menő ruhák, a TV vagy a GyK elősegíti a túlélésünket!"


Miért nem úgy írtad ki a kérdést, h "Ne is válaszoljatok, mert akár mit írtok válaszként, marhaságokkal úgy is megmagyarázom, mert nem látok tovább az orromnál!"


Tudod a fejlődés, a technika, a tudomány nem lineáris, egy feltalálás hozhat magával sok mindent.

Ahhoz, h mondjuk megfigyeljük az űrt nem lehet rögtön Hubble-t fejeszteni, előtte fel kell találni a fényképezőt.

A menő ruha segítség lehet a párkiválasztásban...

Na mindegy, reménytelen vagy, további jó kétségbeesett magyarázkodást!

2013. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem természetellenes. Az evolúció egy véletlen mellékterméke, akárcsak az álmodás.

De elég undorító, amikor feltűnősködnek. Meg ha egy ilyennek valahogyan mégis gyereke születne, az elég génhibás is lehet simán. Miért éljen egy olyan ember, aki nem szaporodik, nem teljesíti az alapvető feladatát?

2014. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!