Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik azért ellenzik a homoszex...

Akik azért ellenzik a homoszexualitást, mert az "természetellenes", azok nem gondolkodtak még el ezen?

Figyelt kérdés
Jelenleg szinte minden, amit az emberek csinálnak, az "természetellenes". A számítógépek, autók, az internet, a ruhák, a fűtés, az óvszer, a bútorok nagy része, a fényképezés, blablabla. Ezek mind természetellenes dolgok, miért van az, hogy mégis van, aki azzal érvel a melegek ellen, hogy nem természetes, amit csinálnak. Az sem természetes, hogy aszpirint szedsz. Csak én érzem úgy, hogy ebben a világban, azzal vádolni bizonyos viselkedést, hogy természetellenes kicsit értelmét vesztettek?

2013. dec. 30. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
A másságot gyűlölők azért teszik ezt, mert lételemük a békétlenkedés és az utálat. Az én életemet a melegek, leszbikusok stb. a legkevésbé sem befolyásolják, és egészen egyszerűen nem tudnak érdekelni.
2013. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

A számítógép arra lett tervezve, hogy...érted, amire való.


A farkad vaginába való, nem férfi hátsójába.


Mindennek megvan a rendeltetése.


Tömören ennyi.


De megsúgok valamit: Nem érdekel. Egészen addig míg elkezdek feltűnősködni, meg rinyálni. Pont ugyanazt csináljátok, mint a zsidók. Senkit se érdekelne hogy léteznek, de ők állandóan így szenvednek meg félnek meg szegény holokauszt (az nem lényeg, hogy ő már 4. generáció, vagy egyáltalán köze van-e hozzá), feltűnési viszketettségben szenvednek.


Pont.

2013. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak természetellenes mint a felsorolt érveid hanem pluszban a természet törvényével ellenes.Azokon a törvényeken pedig nem tud az ember változtatni.
2013. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%

"Az sem természetes, hogy aszpirint szedsz."


Hányas voltál farmakológiából?

Az aszpirin hatóanyaga acetilszalicilsav, ami a szalicin (fűzfakéreg) modern megfelelője, az ember a TERMÉSZETBEN találta és épp csak évezredek óta használja. Egyébként nem, nem szedek aszpirint én a valódi fűzfakérget használom láz és fájdalom csillapításra, csontforrasztásra forrasztófüvet, trombózis ellen fokhagymát. Tehát még ha el is tudnád velem hitetni, hogy az Aszpirin természetellenes, akkor is mellé lőttél rendesen.


Egyébként, igen minden mást is ellenzek ami természetellenes. Autóval járok, használok számítógépet, ennek ellenére én örülnék a legjobban ha nem kellene. Ne gyere azzal, hogy járhatnék lóháton is, mert nem igazán megoldható ez már a mai világban. Még ha tegyük fel nem is érdekel hogy az emberek megnéznek, egyes parkolókból egyszerűen elhajtanának a p.c.ba. Nem tudnám intézni a dolgaim.

2013. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem ezért ellenzik.


A keresztény, iszlám és a zsidó vallásban is bűnnek számít a homoszexualitás.

A judaizmusban, a Tóra az állatokkal fajtalankodáshoz hasonló, halálos bűnnek tekint a homoszexualitást.

Ugyebár a kereszténység sok dologban a judaizmusra épül.


Ezek a vallások meghatározták sok-sok évig a kultúránkat, befolyással voltak rá.

Nem olyan egyszerű elszakadni tőle és nem megy olyan gyorsan.


A buddhizmusban például nem bűn a homoszexualitás, ezért Japánban például elfogadottabb.

2013. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

2.

Én nem vagyok meleg, csak szimplán próbálom megérteni a logikát az ilyenfajta érvelésben.

A számítógép pedig arra lett tervezve, hogy komplex matematikai számításokat végezzenek vele, és nem arra, hogy hülye kérdéseket tegyenek fel oldalakon, ahol hülye válaszokat adnak rájuk. De lehet így is használni. Ha egyeseknek az esik jól, akkor használják úgy a farkukat, ahogy nekik tetszik.


3.

Épp ez az, hogy dehogynem. A természet törvényei szerit ha rákos vagy, akkor meghalsz. Emberek pedig naponta gyógyulnak meg olyan betegségekből, amikbe természetes lenne belehalni.


4.

Nem tanultam farmakológiát, bocsánat. Lehet, hogy az aszpirin rossz példa, de egy csomó betegség gyógyítása természetellenes. Mármint a gyógyszergyárban összeülnek a vegyészek és gyógyszerészek, és különböző funkciós csoportokat pakolnak egymásra, amíg el nem érik a kívánt hatást. Ez a legnagyobb jóindulattal sem természetes. De ha te legszívesebben autót meg számítógépet sem használnál, akkor nem szólok semmit, mert legalább következetes vagy. A legtöbben viszont, akik a melegek ellen így érvelnek, nem hiszem, hogy lemondanának az autójukról vagy gépükről.


A melegfelvonulások és vallási megítélés pedig más kérdés, engem most kizárólag ez a típusú érvelés érdekel.

2013. dec. 30. 18:43
 7/27 anonim ***** válasza:
4%

"Épp ez az, hogy dehogynem. A természet törvényei szerit ha rákos vagy, akkor meghalsz. Emberek pedig naponta gyógyulnak meg olyan betegségekből, amikbe természetes lenne belehalni. "


Ebben tévedsz. A természetben nincsen olyan betegség ami gyógyíthatatlan. Nincsen rák, sem pedig cukorbetegség, ez mind min a civilizáció vívmánya. Mellékesen jegyezném még meg, hogy természetesen úton a modern, úgynevezett civilizációs betegségek is gyógyíthatóak, de akkor kinek adná el az EGIS a vegyszereket? Te a lelkedre vennéd ha bezárna a RICHTER?

2013. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

Már miért lenne természetellenes a számítógép?

Az élet célja a túlélés elsősorban, az meg alkalmazkodással a legegyszerűbb.

Tehát nincs abban semmi, h csinál számítógépet az ember.

Most akkor természetellenes, h a medve meg a többi állat odúban lakik??

2013. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

Azért rossz ez az eszmefuttatás, mert ennyi erővel akármire rá lehetne húzni, hogy "úgyis annyi természetellenes dolgot csinálunk... akkor miért pont a zoofília / pedofília / heroinozás / szexuális erőszak stb. a rossz?"


A homoszexualitás esetében én nem akarok ítélkezni, hogy átlagos emberek mit csinánakl a hállószobában, DE hogyha mondjuk két rózsaszín angyalkának öltözött shemale egymás fenekáben turkál előttem, az igenis undorító...

2013. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

A természetellenesség itt azt jelenti, hogy szembe megy az erkölcsi normákkal. A társadalom felállít egy erkölcsi rendszert, amit a közösség minden tagjának be kell tartani, vagy legalább is törekedni kell rá. Ha Te például kimennél meztelenül az utcára, mert neked ehhez van kedved, szerinted mi történne? Egyszerűen nem tartozik bele az európai kultúrába, de pl. egyes afrikai részeken ez teljesen elfogadott.

Egyszerűen nem fér bele a normákba, ezért tartsák meg a négy fal közé és nem éri őket atrocitás...

2013. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!