Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik azért ellenzik a homoszex...

Akik azért ellenzik a homoszexualitást, mert az "természetellenes", azok nem gondolkodtak még el ezen?

Figyelt kérdés
Jelenleg szinte minden, amit az emberek csinálnak, az "természetellenes". A számítógépek, autók, az internet, a ruhák, a fűtés, az óvszer, a bútorok nagy része, a fényképezés, blablabla. Ezek mind természetellenes dolgok, miért van az, hogy mégis van, aki azzal érvel a melegek ellen, hogy nem természetes, amit csinálnak. Az sem természetes, hogy aszpirint szedsz. Csak én érzem úgy, hogy ebben a világban, azzal vádolni bizonyos viselkedést, hogy természetellenes kicsit értelmét vesztettek?

2013. dec. 30. 18:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%

"Mármint a gyógyszergyárban összeülnek a vegyészek és gyógyszerészek, és különböző funkciós csoportokat pakolnak egymásra, amíg el nem érik a kívánt hatást. Ez a legnagyobb jóindulattal sem természetes. "


Ebben pedig igazad van, ezeket is ellenzem, legfőképp épp azért mert az emberi szervezetben GYAKRAN nagyobb kárt tesznek mint amit az alapbetegség okozott volna kezeletlenül. Hiába az ilyen-olyan gyógyszertesztek ezeknek a szaroknak mindig is lesznek mellékhatásai, amik nem is annyira MELLÉKhatások.

2013. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

A kérdés alatti leírás eléggé buta. Az eszközhasználat, eszközkészítés egyáltalán nem természetellenes. Nyilván csak az ember elég értelmes hozzá, hogy atomi szinten építsen fel egy mikroprocesszort, de a dolog lényege nem különbözik attól, amikor egy majom kövek használatával tör fel egy csonthéjast, vagy letör egy jól megválasztott botot, hogy kipiszkálja a rovarokat a rejtekhelyéről.


A kérdés lényegére térve, a homoszexualitás sem természetellenes, viszont a pedofília, nekrofília, kannibalizmus és a fajok közötti szex sem. De ne is ez legyen a mérce.


"A természetben nincsen olyan betegség ami gyógyíthatatlan. Nincsen rák, sem pedig cukorbetegség, ez mind min a civilizáció vívmánya."


Bullshit.

2013. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 lindmayer ***** válasza:
24%

az is természetes, hogyha lelőlek, akkor meghalhatsz, de ha kórházba visznek, akkor az más természetellenes, mert túlélheted az egyébként halálos lövést

amúgy nincs bajom a melegekkel, de ha pl. gyereket akarnak csináljanak maguknak, ha nem megy sorry, ne engem hibáztassanak

2013. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
43%

Már megvolt a válasz:


"Már miért lenne természetellenes a számítógép?

Az élet célja a túlélés elsősorban, az meg alkalmazkodással a legegyszerűbb.

Tehát nincs abban semmi, h csinál számítógépet az ember"


És a többi is idesorolható!


A homoszexualitás valahogy nem illik bele a túlélés fogalmába, hiszen nem tudják fenntartani a fajt!


De inkább tényleg azzal van a probléma, hogy "meleg büszkeség" címszóval, végigvonaglanak a városon!

Én sem kiabálom szét a világba, hogy pasi létemre a lányokat szeretem!

2013. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Na ne mondjátok már nekem, hogy mondjuk a fényképezőgép, az internet, a menő ruhák, a TV vagy a GyK elősegíti a túlélésünket! Hogy lehet ezeket ahhoz hasonlítani, amikor a majom követ használ? Nem a késről beszélünk, hanem olyan szerkezetekről, amik semmilyen formában sem segítik a megmaradásunkat. Ha valamilyen hatással vannak rénk, akkor inkább csökkentik az esélyeinket. Nem lesz tőlük nagyobb a túlélési esélyünk, csak jobban érezzük magunkat. Jobban is megválogathattam volna a felsorolást, de ettől még a lényeg nem változik.


A melegeknek sem lesz nagyobb esélyük a túlélésre attól, hogy olyanok, csak jobban érzik magukat, ha csinálhatják úgy, ahogy akarják. Szerintem látható a párhuzam a kettő között. Erre emberek meg cseszegetik őket, hogy ez milyen természetellenes.

A fajfenntartás meg szerintem nevetséges. Azokat sem ítéljük el, akik egyszerűen csak nem vállalnak gyereket, vagy aszexuálisak. Ellenben azokat, akik a semmire fel vállalnak gyereket, pedig abszolút.

2013. dec. 30. 19:34
 16/27 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem mi a párhuzam a számítógép és a többi felsorolt dolognak ehhez...
2013. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

"A homoszexualitás valahogy nem illik bele a túlélés fogalmába, hiszen nem tudják fenntartani a fajt!"


Ez csak feltételezés, és nyilvánvalóan hibás is. Akkor a dolgozó és a katona hangyák is feleslegegesek a hangyabojban, mert azok sem tudják fenntartani a fajt. Ja, mégsem, leginkább pont ők tartják fenn a fajt.


"De inkább tényleg azzal van a probléma, hogy "meleg büszkeség" címszóval, végigvonaglanak a városon! "


Én egy felvonulást se láttam, úgyhogy nem tudom, hogy kulturáltan viselkednek-e. Te hányat láttál? A tévéfelvételeken mindenesetre nem volt semmi kirívó. Nyilvánvalóan okuk és joguk van ugyanakkor a kulturált tüntetésre, mert durván hátrányosan megkülönböztetik őket sok helyen.


"Én sem kiabálom szét a világba, hogy pasi létemre a lányokat szeretem!"


Jobb is, a "pasi" szót saját magadra használva elég homokos kifejezés :)

2013. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ott követed el a hibát, hogy megpróbálsz olyan emberek fejével gondolkodni, akik értelmi-érzelmi szintje jóval alattad van, vagy maguk is látens homokosok, ezért hevesen, érzelemből utálkoznak. Ha csak nem egy szociológus vagy hasonló vagy, ez egy alapvetően lehetetlen feladat, gondolom majd rájössz te is hogy felesleges erre időt pazarolni.
2013. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, várom válaszod véleményemre (10-es voltam).
2013. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Vadkan01 ***** válasza:
33%
Hát aki a számítógépet és a "homokozást" próbálja összehasonlítani, annak aztán órákig beszélhetnék nem értené meg, kérdező téged súlyosan megfertőzött a liberalizmus.
2013. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!