Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A cigánysor szélére kellett...

A cigánysor szélére kellett költöznöm a barátnőmmel, hogyan védjük magunkat?

Figyelt kérdés
Egy pest közeli város egykor még szép területének szélén lakunk gyönyörűen felújított házban barátnőm nagymamájával, kezdenek rájárni a cigányok. Kicsit aggódom a biztonságunk miatt. Nem tudom mivel érdemes védeni magunkat. Szerencsére a ház magas alappal rendelkezik, van riasztó és albérlők laknak a pincében, de esténként mindig ugatnak a kutyák és gyanús alakok mászkálnak az utcán (aszfalt sincs) néha vizslatják a kerítést. Kutya még nincs.
2013. dec. 26. 14:38
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Köszi. Mozgásérzékelős lámpára én is gondoltam. + a legjobb lenne tényleg egy kutya. A kürt nem rossz, de az csak beltéri riasztásra alkalmazható különben macskák miatt is beriaszthat meg minden.
2013. dec. 26. 14:56
 12/40 A kérdező kommentje:
reflektornál is valami ledesre gondoltam ami szinte kiégeti az ember szemét.
2013. dec. 26. 14:58
 13/40 A kérdező kommentje:
mondjuk a macskákra az is kapcsolni fog szerintem.
2013. dec. 26. 14:58
 14/40 intrepid ***** válasza:
100%
Kuvasz, - komondor, de sajnos tényleg megmérgezik, kell a technika is, és sajnos figyelni is. Szomszédokkal jóba lenni, telefonszámok cserélve, ha ő lát valamit akkor ő hív, ha te látsz, te hívod, csak így lehet ezek ellen védekezni.
2013. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Elég komoly riasztó rendszer lett amúgy azóta beszerelve!
2013. dec. 26. 15:02
 16/40 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, azért túlzásokba ne essünk. A rosszabbik fajta cigányok 99%-a maximum piti bűncselekményeket követ el, lopás, csalás, ilyenek. Olyan házba, ahol laknak fix, hogy nem fognak betörni és nem fognak arra utazni, hogy megöljenek titeket. Elég lesz egy mozgásérzékelős lámpa meg egy-két nagyobb testű kutya. Esetleg ha nagyon féltek egy gázspray vagy gázpisztoly és csókolom.
2013. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
53%

"Olyan házba, ahol laknak fix, hogy nem fognak betörni "


Na ezt úgy értettem, hogy ha otthon vagytok, akkor magába a házba, fix, hogy nem törnek be, max udvarról visznek el valamit.

2013. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Betyársereg!! Ha szemtelenkednek veled, csak írj nekik, ingyen lejönnek és irányt mutatnak nekik!
2013. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megvédeni az udvaron lévő dolgokat! Tőlem most karácsony előtt loptak gázolajat a teherautómból, meg a két akku bánta, ja és a kerítésdrót lett szétvágva. Kutya nincs, mert megmérgezték az eddigieket. A jármű az ablaktól 15 méterre áll, mégsem vettem észre semmit, csak másnap nem tudtam használni a járgányt! Rendőrség kijött, nem sok eredménnyel, azt mondják ne hagyjunk kinnt semmi mozdíthatót! De egy 7.5 tonnás tehert, nem vihetek az előszobámba! Igaz előjelek voltak, mert a zárt kapu, kétszer is ki volt nyitva reggelre! Szóval szeretem a retkeket! Igaz én falun lakom, itt még a törvény is más!
2013. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk a szomszéd utca végig romák által lakott, soha semmi gondunk nem volt velük, pedig a rosszabbik fajta... viszont jó tulajdonságuk, hogy ismerőstől sose lopnak. Sőt, szólnak, ha idegent látnak, ha a világítás a kocsin maradt, ha látták, hogy valaki keresett bennünk, de nem voltunk otthon :)))
2013. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!