Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Holnap nézem meg néhány...

Holnap nézem meg néhány barátnőmmel az Éhezők Viadala 2. részét, de beengednek ha nem múltam el 16?

Figyelt kérdés
Tudom hogy korábban már valaki megkérdezte ezt, de én még csak 13 vagyok és egy barátnőmmel már volt hogy nem engedtek be minket a 18-as Carrie-re, és attól tartok hogy erre sem fognak, szóval tuti hogy bemehetünk, vagy felejtsem el?

2013. nov. 21. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a Carrien felnőtt nélkül mentetek. Egyébként mindenkit be kell(ene) engedniük, mert a korhatár besorolást ajánlják. Mondjuk a HG-ben szerintem nincs olyan jelent, ami indokolná, hogy ne menjetek be. Szóval menjetek nyugodtan. :)
2013. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Be kell engedniük, mert ahogy a Cinema City GYIK-ében is írják, a korhatár csak besorolás. Még mindig nem vagyok 16, és az Éhezők viadala első részét is nálam fiatalabbakkal néztem. A Másnaposok 2-n megkérdezték, tudunk-e a 16-os korhatárról, mondom persze, erre egy szó nélkül adott jegyet :)


A 18-ast lehet komolyabban veszik, főleg, hogy még 14 alatt is vagy, szerintem a 16-ossal nem lesz gond, nekem legalábbis soha nem volt még.

2013. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már nagyon várom! Hatalmas rajongó vagyok! :-) Boldog Viadalt!
2013. nov. 22. 07:09
 4/6 anonim válasza:

Második vagyok :)

Én holnap megyek, de alig várom, jó szórakozást :D

2013. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én tegnap láttam,nagyon jóó volt :) Valóban be kell engedniük,nálunk nyáron itt volt az öcsém , aki 14éves , és a Családi üzelmeket megnézte velünk :D Kérdeztük is ,hogy bejöhet -e ? ... :) Bejöhetett.
2013. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húú nagyon jó volt! Még az elsőnél is jobb volt! :) Először azt hittem hogy a felirat miatt "ki fog sülni" a szemem, de szinte észre sem vettem. :) Mindenkinek ajánlom, és mindenkinek jó szórakozást kívánok! :)
2013. nov. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!