Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A cigánysor szélére kellett...

A cigánysor szélére kellett költöznöm a barátnőmmel, hogyan védjük magunkat?

Figyelt kérdés
Egy pest közeli város egykor még szép területének szélén lakunk gyönyörűen felújított házban barátnőm nagymamájával, kezdenek rájárni a cigányok. Kicsit aggódom a biztonságunk miatt. Nem tudom mivel érdemes védeni magunkat. Szerencsére a ház magas alappal rendelkezik, van riasztó és albérlők laknak a pincében, de esténként mindig ugatnak a kutyák és gyanús alakok mászkálnak az utcán (aszfalt sincs) néha vizslatják a kerítést. Kutya még nincs.
2013. dec. 26. 14:38
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
79%
én azt mondom hogy a legjobb valami nagytestű kutya én arra esküszök pl németjuhász vagy valami kaukázusi fajta. Most hiába írom neked a gázpisztolyt sokra nem mész vele de a kutya az szerintem tökéletes attól azért félnek a cigányok
2013. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
gázpisztolyom nincs, a barátnőmnek otthon csak egy vizslája van. :/ kb 500 méterre vagyunk a gázos területtől, de feltűnően fel van újítva a ház, félek, hogy ideszoknak, főleg, hogy kipakolták a pincét is és tele volt cuccokkal, gondolom vissza fognak térni.
2013. dec. 26. 14:43
 3/40 anonim ***** válasza:
91%

Kell harapós kutya, védett ablakok meg valami riasztó rendszer.


Ha meg valami komoly baj van/lesz, akkor meg szóljatok a náciknak.

2013. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy csinálok egy pánikszobát a házba, valami álcázott ajtóval és oda rendezkedünk be inkább. Mondjuk az ajtó valami könyvespolc lenne. Luxusvilláknál bevett szokás, hogy magukat védik az értékeik helyett ezért rablás során bezárkóznak.
2013. dec. 26. 14:44
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Éhes sakálok mellé költözni őrült ötlet.24 órás szolgálat elé néztek.Minden megengedett a törvény keretein belül.Amint egy kicsit túlléped,hidd el még te leszel feljelentve és meghurcolva.
2013. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, félek kicsit késő lesz már :/ meg egy egész cigánytelep van házul, úgyse kapják el pont azokat.
2013. dec. 26. 14:45
 7/40 A kérdező kommentje:
Mennyire veszélyesek? Féltenünk kell az életünket?
2013. dec. 26. 14:46
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát megmérgezik.
2013. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Barátnőm azt mondja ebben a városban ezek kispályások. Mindenesetre szerintem sejtik azért, hogy a fiatalok mellé laptopok, drága ruhák, telefonok, cuccok is jönnek azért és mióta ideköltöztünk bátorodni fognak....
2013. dec. 26. 14:50
 10/40 szántóvető ***** válasza:
100%

a riasztó olyan legyen hogy bejelezzen a rendőrségre.és egy extrém(morbid?) dolgot ajánlok: kültéri,sűrített levegős légkürtöt.az olyat szól hogy még a 2 szomszédos utca is felébred.csak jól kell bekötni,összhangban a riasztóval.

emellett jól jöhet még mozgásérzékelős reflektor valami hangjelzéssel.ha nagy a porta akkor érdemes már a kerítésnél védekezni.beszerezhetnél villogó kék fényű szirénát is."néha vizslatják a kerítést"-terepfelmérést végeznek,keresik a ház gyenge pontjait.gondolom nappal is eljárkálnak,nézelődnek befelé.sokkoló sem ártana,legyen minden helyiségben.

2013. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!