Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én antiszemita vagyok ezt...

Én antiszemita vagyok ezt vállalom sosem tagadtam. De könyörgöm miért lennék náci? Alább kifejtve mielőtt válaszolsz akármit is olvad végig h megértsd az álláspontomat és arra reagálj ne a kérdésre dióhéjban!

Figyelt kérdés

Mi közöm van nekem a büdös nácikhoz? miért kell a zsidóknak minden antiszemitára ráhúzni a náci lepedőt? Az arabok is utálják őket most akkor ezekszerint ők is nácik?! Én nem a vallásuk miatt utálom őket nem érdekel ki milyen istenhez imádkozik. Az én gyűlöletem morális és hozzáállásbeli problémákon alapszik. oké elismerem nem tagadom sohasem tagadtam. De ettől mi közöm van a nácikhoz? Hol nem sz@rom én le Hitler v épp Szálasit? Ezúton üzenem a zsidóknak h nem minden antiszemita náci és ezt baromi jó lenne ha egyszer és mindenkorra az eszükbe vésnék!!!

Persze baromi ügyesen kiélezték a hozzállásukkal kapcsolatos dolgot.

1 ha elfogadsz minket oké vagy

2 ha nem tehát antiszemita vagy akkor az 110%-ban egyenlő azzal h te náci vagy tehát az emberi faj söpredéke egy közveszélyes elem sőt mitöbb terrorista gyilkosságra erősen hajlamos tehát egy olyan féreg amit minél előbb el kell taposni mert aki antiszemita az 100% hogy náci!


Nos nem nem vagyok nem voltam és nem is leszek náci soha. És elegem van abból h a zsidókhoz való hozzállás tekintetében csak ez a két választása lehet az embereknek vagy elfogadom őket vagy náci vagyok. Kész passz nincs középút nincs más variáció.

Hát ezúton üzenném nekik h a lóf@szt -már bocs- igenis van középút ha tetszik ha nem. és ezt jó lenne végre felfogni mert sokan nagyon sokan nem szeretnek titeket és ezeknek nagyon kis hányada vallja magát nácinak. Az a pár elmebeteg aki meg igen az max unatkozik és jódolgában nem tud mást kitalálni mint h vmi szélsőséges polgárpukkasztó trednek hódoljon. Ez egy jól működő fegyver az antiszemitizmus kinyilatkoztatása ellen csak kár h kezd csődöt mondani...


Antiszemita vagyok de NEM vagyok náci!!! bármennyire is fáj ez van. Nah most milyen lepedőt húztok rám ha a náci kártya már nincs a pakliban?


2009. nov. 19. 11:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
77%

Véletlenül sem jutott az eszedbe hogy utánanézz pár dolognak ami igazolná az antiszemitizmust, gondolom. Ne félj nem vagy egyedül. Sokan vannak még az országban akik hasonlóan tesznek magasról a való világra.


Arra nem is merek gondolni hogy valaki esetleg meg tudná különböztetni az eszement zsidózókat azoktól, akik alá tudják támasztani a mondandójukat.


jovonk.info

2009. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Hm érdemes ezt a cikket is elolvasni illetve aki tud angolul annak a videókat megnézni


[link]

2009. nov. 24. 15:14
 33/41 anonim válasza:
71%

Szerintem maga az "antiszemitizmus" mint olyan egy tévút. Ez ugyanis a szemita (Sémi) népekkel kapcsolatos ellenérzést jelent, amibe például az arabok is beletartoznak. Az "antijudaizmus" mint olyan, pedig természetes védekező reakció, a világ eseményeit figyelő, és gondolkodó emberektől. Ez azt jelenti, hogy az illető (mint például én) abszolút elutasítja a judaizmus eszméjét, (a bosszúálló Istent, a felsőbbrendűség tudatot, stb), de ez nem származási alapon, hanem értékrend szerint működik. Így nincs semmi bajom Radnóti Miklóssal, vagy Reiner Péterrel.


Ez már inkább csak egy tanács, hogy a gyűlöleteddel kéne valamit csinálni... A gyűlölettel mindig annak adsz egy darabot magadból, akit gyűlölsz. Én inkább szeretem nagyon azokat akik közel állnak hozzám, és erőteljesen elhatárolom magam azoktól az eszméktől (és ebbe a nemzeti szocializmus nálam ugyanúgy benne van, mint a judaizmus), amik az értékrendembe nem férnek bele, de sosem gyűlölök. Na, remélem érthető voltam. :)

2009. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező: "Miből gondolod hogy bármiféle világfájdalom vagy lelki esetleg anyagi nyomor okozza a fajtád elleni ellenszenvemet?"

Most akkor magyargyűlölő is vagy? Lelked rajta. Mellesleg ha hajlandó lennél legalább a tempóból visszavenni, helyesen értelmeznéd a magyar szavakat, amiket használva leírtam neked: egyre kevesebb pénz, és nincs rendes jövő(-kép) előttünk. Azt pedig nagyon könnyen elhiszem neked, hogy van pénzed rendesen. Nem ritka, hogy a kissé alulmotivált emberek keresnek maguknak fájlalnivalót, nehogy már nekik ne legyen.


"Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni inkább maradj csöndben!" Ha külön kimondom, hogy szerintem értelme nincs ezen a vonalon kíváncsiskodni, akkor válaszoltam rá? Mondjam, hogy ha nem tudsz normális kérdést feltenni, akkor ne "kérdezz"? Azért az idézőjel, mert épp te indítottál elég fergeteges közlékenységi rohammal, pedig igazán senki nem kért rá. Talán örülni kéne, hogy páran figyelmesen elolvassák, és legalább eléd tartják a saját görbe tükrüket, hogy még abból is több derüljön ki rólad, mint amit egyedül sikerülne kideríteni. Értős?

2009. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
40%
Így nézzve Hitler is Csak antiszemita volt. Személyesen sose ölt meg senkit nincs középut te balf'sz.
2009. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy elég zavart fejű emberke lehetsz tuti azért írsz ide ilyen hosszú zavaros demagok szövegeket mert nincs olyan ember aki élöben végig hallgatna. Keres egy dokit komolyan.
2009. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Vagy pont azért írok hosszú demagóg szövegeket mert van amiről el tudok beszélgetni. Te lehetsz egy k*rva unalmas társasági személy ha 2 mondattal tudsz csak egy témához hozzászólni....Az ilyen kuka embereket szoktuk elküldeni a csába akik csak odarittyentenek egy szót a beszélgetéshez egyébként meg semmi értelmeset nem tudnak hozzászólni. Aki meg ki tudja fejteni a mondadóját azt meg le demagógozzák. Hát "barátom" veled sem lehet egy nagy élmény társalogni vagy eszmét cserélni...
2009. nov. 27. 22:33
 38/41 anonim ***** válasza:
32%
Én téged küldelek el a francba kevesen olvasnak végig itt hosszú szövegeket szomorú de ez van. Tuti élöben se hallgatnának végig sokan azért is fárasztod itt a jó népet. Persze mindenkinek joga van kifejteni a véleményét neked is nekem is.
2009. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Pajti az h te lusta vagy olvasni az már nem az én bajom....
2009. nov. 28. 08:27
 40/41 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ki a jó édes anyukád kért meg h olvasd végig amit írtam van kismillió a szintedhez illő alacsony IQ-t igénylő kérdés amikre válaszolhatsz senki nem kötelezett rá h idegyere és olvasd végig a demagóg szöveget... Menj szépen és világosítsd fel a 14 éves kislányokat h melyik a farok vége meg az eleje az a szintedhez való kérdés.
2009. nov. 28. 08:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!