Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én antiszemita vagyok ezt...

Én antiszemita vagyok ezt vállalom sosem tagadtam. De könyörgöm miért lennék náci? Alább kifejtve mielőtt válaszolsz akármit is olvad végig h megértsd az álláspontomat és arra reagálj ne a kérdésre dióhéjban!

Figyelt kérdés

Mi közöm van nekem a büdös nácikhoz? miért kell a zsidóknak minden antiszemitára ráhúzni a náci lepedőt? Az arabok is utálják őket most akkor ezekszerint ők is nácik?! Én nem a vallásuk miatt utálom őket nem érdekel ki milyen istenhez imádkozik. Az én gyűlöletem morális és hozzáállásbeli problémákon alapszik. oké elismerem nem tagadom sohasem tagadtam. De ettől mi közöm van a nácikhoz? Hol nem sz@rom én le Hitler v épp Szálasit? Ezúton üzenem a zsidóknak h nem minden antiszemita náci és ezt baromi jó lenne ha egyszer és mindenkorra az eszükbe vésnék!!!

Persze baromi ügyesen kiélezték a hozzállásukkal kapcsolatos dolgot.

1 ha elfogadsz minket oké vagy

2 ha nem tehát antiszemita vagy akkor az 110%-ban egyenlő azzal h te náci vagy tehát az emberi faj söpredéke egy közveszélyes elem sőt mitöbb terrorista gyilkosságra erősen hajlamos tehát egy olyan féreg amit minél előbb el kell taposni mert aki antiszemita az 100% hogy náci!


Nos nem nem vagyok nem voltam és nem is leszek náci soha. És elegem van abból h a zsidókhoz való hozzállás tekintetében csak ez a két választása lehet az embereknek vagy elfogadom őket vagy náci vagyok. Kész passz nincs középút nincs más variáció.

Hát ezúton üzenném nekik h a lóf@szt -már bocs- igenis van középút ha tetszik ha nem. és ezt jó lenne végre felfogni mert sokan nagyon sokan nem szeretnek titeket és ezeknek nagyon kis hányada vallja magát nácinak. Az a pár elmebeteg aki meg igen az max unatkozik és jódolgában nem tud mást kitalálni mint h vmi szélsőséges polgárpukkasztó trednek hódoljon. Ez egy jól működő fegyver az antiszemitizmus kinyilatkoztatása ellen csak kár h kezd csődöt mondani...


Antiszemita vagyok de NEM vagyok náci!!! bármennyire is fáj ez van. Nah most milyen lepedőt húztok rám ha a náci kártya már nincs a pakliban?


2009. nov. 19. 11:08
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
52%

Nincs középút. Vagy velük vagy vagy ellenük. Ha ellenük vagy bizony meg kell értened a gonosznácifasisztarasszistahungaristákat is :-D


Ha nem akarod, akkor szerintem hagyd a francba az egészet! :-)


Nincs középút, vagy használjuk az eszünk vagy félünk.


jovonk.info

2009. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

20:28

Miből gondolod hogy bármiféle világfájdalom vagy lelki esetleg anyagi nyomor okozza a fajtád elleni ellenszenvemet?

Meg merem kockáztatni h jobb és stabilabb anyagi körülmények közt élek már most mint te valaha is fogsz. Elhiheted h nem a nemlétező rongyos életem vagy a világfájdalmam miatt táplálok mélyről jövő gyűlöletet a zsidók nézve.


A kérdésem nem az volt h mi a véleményed az antiszemitizmusról hisz ha te zsidó vagy ez neked nyílván nem tetszik és persze azt hiszed hogy én egy roppant sanyarú sorsú ember vagyok aki minden fájdalmát és keserűségének az okát másokban keresi. Azon kívül h ezzel nagyon mellé lőttél mégcsak nem is válaszoltál a kérdésre.

A kérdésem az volt h miért náciznak le a zsidók minden antiszemitát? És nem az volt h véleményezd a zsidógyűlöletet világméretű összeesküvés baromságokkal.

Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni inkább maradj csöndben!

2009. nov. 23. 21:24
 23/41 anonim ***** válasza:
79%

Van egy népszerű mondás ami valahogy úgy szól....


Régebben azok voltak az antiszemiták akik utálták a zsidókat.

Most azok az antiszemiták, akiket utálnak a zsidók.

2009. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

21:06

Kérem akkor definiálja nekem mi az a "nácizmus" ami miatt egy antiszemitának kérve kéretlen kötelező ezzel a jelzővel együtt élni. Árulja el nekem mi az a "náci" ami amiatt mindenkinek azzá kell válnia (ezek szerint még az araboknak is) akik ellenséget látnak egy zsidóban. Akkor mondja el nekem mit jelent a "náci" szó amit senki soha nem tud magáról lemosni aki nem szimpatizál a zsidókkal és a liberális politikával.


Mert ha Hitler "munkásságára" gondolunk akkor valóban itt lehet párhuzamot vonni az antiszemitizmus és a nácizmus között... És ha én antiszemita vagyok akkor sajnos arra a sanyarú sorsra vagyok ítélve hogy náci sátánfajzatként éljem le életem hátralévő részét? Én akinek soha a büdös életbe köze nem volt a nácikhoz most velük kell azonosuljak csak mert anno ők (is) üldözték és (állítólag) írtották őket?

Szálin is több millió zsidót öletett meg csakúgy mint Hitler. Ők sem nagyon szerették őket. Akkor nem akar esetleg adalékként kommunizmussal is megvádolni?

Az egyiptomiak rabszolgaként tartották őket. Szal akkor már nem csak náci hanem egyiptomi vér is folyik ereimben? De akkor miért nem muzulmán hisz ők is gyűlölik őket....


Ha tudnám mit jelent a náci szó nem lennék megsértődve...

Hát képzelje el tudom.. És nem azt jelenti hogy zsidóvadász.... Ha nem lettek volna anno nácik akkor most minek neveznének a zsidók minden antiszemitát?

2009. nov. 23. 21:32
 25/41 anonim ***** válasza:
51%

Meggyőzni nem tudlak és nem is akarlak!


Talán a "nemzeti szocializmus" és az "igazság" kulcsszavak mentén javasolnék neked egy több éves kutatómunkát annak kapcsán hogy mennyit sikerült elhinned a politikusok, a média, és a történelem-oktatók hazugságaiból a múltunk - tágabb értelemben a világ múltja kapcsán. A többi rajtad múlik.


jovonk.info

2009. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
29%
Ha antiszemita vagy és elitélsz valakit bőrszin, vallás, politikai hovatartozás szerin akkor náci vagy. Ha fegyverrel nekimész egy rabbinak náci bünöző vagy.
2009. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
24%
11-20 14:21 hivatkoztál a hiteles forrásra. Vettem a fáradságot és megnéztem a linket. Pech de a számokat is ismerem, a fele oldal hiányzik. A fordításról csak annyit: van nekünk csintalanunk aki még jön a magyaroknak egy cipőevéssel. Nem tudok héberül (van még így párezer nyelv) de hiteles fordításnak azt tekintem amit én fordítok. Ha más fordít az már csintalankodás! Mindig ferdül a fordítás, mindig az aktuális hatalom igénye szerint.
2009. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
60%

" Ha fegyverrel nekimész egy rabbinak náci bünöző vagy."

Ertem...szoval ha a zsidok fegyverrel irtjak a palesztinokat akkor naci bunozok!

2009. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
51%

Lehet olyat is csinálni hogy kampányfogásból nácinak tituláljuk a zsidókat (wehrmacht egyenruhát adunk a zsidó katonára, horogkeresztet rajzolunk a rabbi kaftánjára).


De akkor evvel elfogadjuk azt, amit a zsidók a nácikról terjesztenek. Azt a jól belétek vert ferde hazugságot hogy náci=gyűlölet, gyilkosság, stb - lásd filmnek és kb mindenhol.


És így kész is egy újabb önellentmondás. Akkor is hibás ha a zsidók ettől a falra másznak.


jovonk.info

2009. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
19%

Ez a z egész zsidógyűlölet egy baromság.. Hogy ítélhetsz meg egy embert a származása alapján? Mit számít ez?

Az összes "nemzeti" érzésű ismerősöm, az összes antiszemita stb akivel valaha találkoztam MIND ideológiai mocsokkal volt átitatva. Arról már nem is beszélve hogy IQ-ban sem voltak éppen toppon. Buta fatönkök vagytok, szenny emberek..

Többet kellet volna figyelned történelem órán és azért néha olvass valami értelmes könyvet is. Csodákra képes az intelligencia. Hidd el

2009. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!