Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én antiszemita vagyok ezt...

Én antiszemita vagyok ezt vállalom sosem tagadtam. De könyörgöm miért lennék náci? Alább kifejtve mielőtt válaszolsz akármit is olvad végig h megértsd az álláspontomat és arra reagálj ne a kérdésre dióhéjban!

Figyelt kérdés

Mi közöm van nekem a büdös nácikhoz? miért kell a zsidóknak minden antiszemitára ráhúzni a náci lepedőt? Az arabok is utálják őket most akkor ezekszerint ők is nácik?! Én nem a vallásuk miatt utálom őket nem érdekel ki milyen istenhez imádkozik. Az én gyűlöletem morális és hozzáállásbeli problémákon alapszik. oké elismerem nem tagadom sohasem tagadtam. De ettől mi közöm van a nácikhoz? Hol nem sz@rom én le Hitler v épp Szálasit? Ezúton üzenem a zsidóknak h nem minden antiszemita náci és ezt baromi jó lenne ha egyszer és mindenkorra az eszükbe vésnék!!!

Persze baromi ügyesen kiélezték a hozzállásukkal kapcsolatos dolgot.

1 ha elfogadsz minket oké vagy

2 ha nem tehát antiszemita vagy akkor az 110%-ban egyenlő azzal h te náci vagy tehát az emberi faj söpredéke egy közveszélyes elem sőt mitöbb terrorista gyilkosságra erősen hajlamos tehát egy olyan féreg amit minél előbb el kell taposni mert aki antiszemita az 100% hogy náci!


Nos nem nem vagyok nem voltam és nem is leszek náci soha. És elegem van abból h a zsidókhoz való hozzállás tekintetében csak ez a két választása lehet az embereknek vagy elfogadom őket vagy náci vagyok. Kész passz nincs középút nincs más variáció.

Hát ezúton üzenném nekik h a lóf@szt -már bocs- igenis van középút ha tetszik ha nem. és ezt jó lenne végre felfogni mert sokan nagyon sokan nem szeretnek titeket és ezeknek nagyon kis hányada vallja magát nácinak. Az a pár elmebeteg aki meg igen az max unatkozik és jódolgában nem tud mást kitalálni mint h vmi szélsőséges polgárpukkasztó trednek hódoljon. Ez egy jól működő fegyver az antiszemitizmus kinyilatkoztatása ellen csak kár h kezd csődöt mondani...


Antiszemita vagyok de NEM vagyok náci!!! bármennyire is fáj ez van. Nah most milyen lepedőt húztok rám ha a náci kártya már nincs a pakliban?


2009. nov. 19. 11:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
68%

"Sok zsidó szemében ég gój vagyok."

Tehát tudod, hogy nem mindében. Lehet, hogy nem egyformák. Lehet, hogy okosabb besorolás lenne az agresszíven növekedő cégeket kirekeszteni, nem a szerencsétlen, mindennapi zsidó fejeket ócsárolni, miközben kilóra veszik meg az országodat mindenféle gazdasági hatalmak, és még csak azt se lehet mondani, hogy nagyon kellene nekik. Ezen volna jó elgondolkozni, aztán csak nem a hátad mögé fogsz lövöldözni te se.

2009. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen egyetertek veled. Ha kiejted a szadon hogy zsido akkor sokan azonnal elajulnak es kiverik a hisztit. Ha azt mondod hogy "hulye zsido" akkor nem a hulyen akadnak ki hanem azon hogy zsidonak hivod oket es rogton "naci" lettel. Ranezel a kalapos, hosszu pajeszu zsidora (azert kulonbozteti meg magat hogy tudjad hogy az) de nehogy kiejtsd a szadon mert akkor naci vagy.
2009. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
36%
amúgy te szerintem nem antiszemita vagy csak a cionizmust ellenzed, mellesleg teljes joggal. amúgy ha azt mondod magadról, hogy antiszemita vagy akkor máris támadási felületet adsz magadon míg ha azt mondod, hogy a cionizmus ellen vagy akkor a legtöbb vitapartnered vakarja a fejét, hogy az mi is. tapasztalat:), mellesleg az antiszemitizmus nem csak a zsidók ellen szól mert az arabok is szemiták s az antiszemitizmus a rasszizmus egy fajtája
2009. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

"Az én gyűlöletem morális és hozzáállásbeli problémákon alapszik"

Kérlek, ezt fejtsd ki bővebben saját szavakkal!

2009. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Tessék a zsidók elmebeteg módon pedofilíát is támogatják sőt szent könyvük a talmud még bátorítja őket arra hogy 3! éves kislányokkal éljenek nemi életet...


Adalék a youtube-os videóhoz... Ez a "magyar" indavideo-n találtam kész csoda hogy a zsidó cenzúra még nem törölte le onnan.


[link]

2009. nov. 20. 08:58
 16/41 anonim ***** válasza:
39%

Hogy hiteles forrásból olvasgasd a talmudot:

[link]

Szerintem ismerd meg a népet, mielőtt utálkozol! A legjobban a Bibliából ismerheted meg őket. Ne kiragadj részeket, olvasd el és okosodj!

2009. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
36%

Antiszemita? Náci?


Igazából tök mindegy, hogy minek nevezünk, te egy gyökér vagy.

2009. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy a srác problémáinak megoldását a világméretű összeesküvés felszámolásával kell elkezdeni. Most miért? XDXD


Egyre kevesebb a zsé, minden híren felidegelem magam, nincs jövőm, értelmes célt nem merek megfogalmazni a rongyos életemnek. Ergo, kell keresnem (találnom, kitalálnom) egy világszintű ellenséget, és az ellen kell csattognom, nem ám a valós megoldásokat keresni...


Komolyra fordítva: szerintem is alszol még, kedves Kérdező...

2009. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
19:28 legalább meg is tudnád indokolni vagy csak idáig terjed az értelmi szinted?
2009. nov. 23. 20:59
 20/41 anonim ***** válasza:
48%
A kedves kérdező egyáltalán tudja mit takar a náci elnevezés? Mert ha tudná nem lenne megsértődve.
2009. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!