Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vissza csinálnád a Trianon...

Vissza csinálnád a Trianon előtti Magyarországot?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy. Ha álmodban felébresztenek, felajánlják nyereményként sbt. Csak az a kérdés: vissza csinálnád?
2009. nov. 15. 16:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én erdélyi vagyok...én sem meg az itten élők nagy része sem szeretne Magyarországhoz tartózni. Ott sem jobb, mint itt Romániában. Mi csak annyit szeretnénk, hogy Erdély különálló független ország legyen. Ha visszacsatolnának Magyarországra akkor cseberből vederbe esnénk. A román többség is már szeret annyira mint a magyarok. Ők még nem tagadtak meg soha...sajnos nagyon is erősen ragaszkodnak hozzánk. Már oda is eljutottunk, hogy egy politikust magyar becsmérlésért meg is büntettek. Szóval lassan de biztosan barátkozunk.
2011. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!