Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vissza csinálnád a Trianon...

Vissza csinálnád a Trianon előtti Magyarországot?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy. Ha álmodban felébresztenek, felajánlják nyereményként sbt. Csak az a kérdés: vissza csinálnád?
2009. nov. 15. 16:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
13%
Gratulalok a sok gyökernek aki leszavazott , látszik miért tart itt az ország ahol tart , ha már egy ember nem mondhatja el a véleményét itt sem ! Ügyesek vagytok nagyon.
2009. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%

"látszik miért tart itt az ország ahol tart , ha már egy ember nem mondhatja el a véleményét itt sem"


Elmondhattad a véleményedet. Mások pedig elmondhatták a véleményüket a tiédről. Ez a szólásszabadság lényege.


(Én nem szavaztalak le, de legszívesebben én is pirosra nyomtam volna, és főleg a "Kitartás" miatt.)

2009. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
28%
Miért ? Most miért kell úgy tenni mintha minden rendben lenne ? Nincs itthon rendben semmise ? MI a baj a kitartássaL? sok ember csak reménykedik hogy egyszer majd jobb lesz !
2009. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%

"MI a baj a kitartássaL? sok ember csak reménykedik hogy egyszer majd jobb lesz !"


Nanana, hagyjuk az álszent púdert. Tudod te is jól, hogy mi a baj vele.

2009. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

Nanáááááá. Azt az irdatlan mennyiségű ásvány kincset(Cu,Au,Ag,Cr,Fe,C,..stb.stb)és erdőállomány,élővilágot,és egyéb természeti kincseket,emberi erőforrást,tudást,turisztikai lehetőségeket ezt mind ellopták 1920-ban,egy q.va tollvonással..néhány ember döntésének köszönhetően.

Ne folyjon vér....(az már eléggé áztatta ezt a földet),és szíves örömest vissza csinálnám.

2009. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Jah meg igen , attól hogy mások elmondták a véleményüket én nem kezdtem el piros kezekre nyomkodni.
2009. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
25%
És ez bizonyitja azt hogy ha már egy ember úgy szól , ahogy a többi szerint nem kéne az már rossz ! Ennyi!
2009. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
2009. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"És ez bízonyítja azt hogy ha már egy ember úgy szól , ahogy a többi szerint nem kéne az már rossz ! Ennyi!"


Igen, a 'rossz' fogalma ez. Ha a többség szerint valami nem hasznos, az rossz.


És amit te, meg kedves bajtársaid műveltek, az bizony megfelel ennek a meghatározásnak.

(Próbáltam érthetően fogalmazni, mert írásaid alapján úgy vélem esetleg szövegértési gondjaid is lehetnek.)

2009. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen szövegértési gondjaim is vannak , hiszen kisegitöbe járok , köszönöm hogy érhetöen leirtad nagyon hálás vagyok , bárcsak élöben is "kezet foghatnék " veled.
2009. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!