Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Chemtrail! Láttátok tegnap...

Chemtrail! Láttátok tegnap megint mi folyt felettünk?

Figyelt kérdés
Egész nap mentek felettünk a repülőgépek és permeteztek minket-gyakorlatilag egész nap kaptuk a nyakunkba a mérget!Nem lehet ezzel már semmit sem csinálni???

#méreg #chemtrail #vegycsíkok
2013. okt. 23. 09:47
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

Látom,igencsak "gyerekcipőben" járnak sokan,akik itt próbáltak hülyének,IQ betyárnak titulálni bennünket,akik egy kicsit mögé is néztünk a dolgoknak, hogy MIÉRT CSINÁLJÁK ezt az egész vegyi permetezést...

Egyébként nem célom senkit sem meggyőzni erről a TÉNY-ről,ami folyik-örüljetek is , ha nem tudtok semmi biztosat-hiszen addig biztos, hogy nyugodtabbak tudtok maradni.Éjszaka is csinálták, pld. tegnap előtt is-én a Ferihegyi reptér mellett lakom,higyjétek el, hogy tudom milyen az eredeti kondenz csík...-láttam már pár év alatt több ezret...-az nem ilyen...-ezeknek fodros a szée, és horizonttól-horizontig tart...-ez tömény alumínium és bárium,illetve amit éppen bele tesznek...nagyon sajnálom, hogy ezt teszik velünk, de nem tudunk sehová fordulni,mert ez Magyarországon jóval túl nyúlik-de azt is meg kell állapítani, hogy javarészt NATO -tagállamokban van jelen a vegyi permetezés...várom mindenki észrevételeit,ki mit lát-vagy esetleg most mit lát,én is kimegyek kémlelni az eget,mert mostanában minden nap megy a permet a nyakunkba-eddig csak inkább hétköznap volt....

2013. okt. 23. 11:12
 12/57 Checkpoint Charlie ***** válasza:
88%

" ma 11:12"


Mit csinálnak te agyatlan?? Most komolyan. Mérgezik saját magukat? Te tényleg ennyire hülye vagy? Szerinted ők más levegőt szívnak mint mi. Mögénézel a dolognak.... ja persze.

2013. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 Vadkan01 ***** válasza:
20%
Ez remélem nem olyan lesz, mint az USA lehallgatásos dolgai, amíg nem jött Snowden, addig mindenki lehülyézte azt aki felmerte hozni a témát.
2013. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
:) semmi baj,ha agyatlannak titulálsz, nem bántottál meg vele....-én akkor sem bántok meg senkit sem :)-csak beszélgetünk egy témáról...-ez nagy baj???
2013. okt. 23. 11:34
 15/57 anonim ***** válasza:
89%

"a Ferihegyi reptér mellett lakom"


És csodálkozol azon, hogy repülőt látsz? Semmi komoly nincs, csak az agyadra ment a búgás. Tényleg éjjel is szállnak fel-le a repülők? Jééééé :)


"ez tömény alumínium és bárium,illetve amit éppen bele tesznek"


Elemezted is a lehulló alumíniumot és báriumot, vagy csak olvastál másokat?


"mostanában minden nap megy a permet a nyakunkba-eddig csak inkább hétköznap volt...."


Ez aztán a meggyőzés :)


" hülyének,IQ betyárnak titulálni bennünket,akik egy kicsit mögé is néztünk a dolgoknak"


Én a hülyéket és az IQ-betyárokat tisztelem. Az elmebetegeket nem annyira, bár általában ők sem tehetnek az állapotukról. Csak nem a chemtrail eredménye ez is? Nyilván te ott a reptér mellett közelebbről kapod, gondolom ez töményebb még, így gyorsabban hat.

2013. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
95%
Én is ott lakom, de nem tapasztalok hasonlót.
2013. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
86%

1. Aki nem tudja, hogy légi parádéra nem ünnep előtti este szoktak gyakorolni, annak mit mondjunk.

2. Azért elég sokan beszéltek Snowden előtt is az USA lehallgatásairól, sőt módszertani eszmefuttatásokat is lehetett még magyar újságokban is olvasni. Más kérdés, hogy akiknek érdekük, előtte és utána is tagadják.

3. Eszköz nélkül, puszta szemmel való megfigyelés, mély szakmai ismeret hiánya, de ellentmondást nem tűrően "tények" emlegetése. Ehhez sincs mit hozzáfűzni. Mindenkinek joga olyan rossz életkörülményeket teremteni önmagának, amilyent csak akar. Csak erre hivatkozva kérni segítséget nincs joga. Illetve az van, csak nem fogják meghallgatni.

2013. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 szántóvető ***** válasza:
11%

csak nem szakértőhöz van szerencsénk a 17-es válaszoló személyében?az neked gyakorlás hogy nyílegyenesen repülnek?(nem kötelékrepülés volt)

hány éves "mély szakmai ismeret" kell ahhoz hogy az ember megfigyelje a tiszta égbolton a repülők mozgását?

" Csak erre hivatkozva kérni segítséget nincs joga"-ez a mondanivalód fénypontja csak az a kár hogy becenevet nevet nem mertél társítani hozzá.

2013. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
89%

Én komolyan nem értem azt, aki képes chemtrail témában analógiaként felhozni Snowdent. Szerinted a különféle megfigyelő, információgyűjtő technikák és módszerek ugyanazon a szinten állnak mint a chemtrail? Arról nem is beszélve, hogy már Snowden előtt is voltak egész konkrét információk a különféle megfigyelő módszerek terén. A chemtrailre viszont az égvilágon semmilyen bizonyíték nincs, racionális magyarázat viszont igen.


Ráadásul felmerül itt a kérdés:


Az, hogy egy kormány igyekszik információt megszerezni a lakóiról nyilván nem szép dolog, de logikus és érthető. Itt viszont felmerül az a kérdés, hogy mi logika és ráció lenne abban,hogy kiírtják a fejlett országok lakosait, Afrikában, Indiában ugyanúgy növekszik tovább a népesség. Plusz, a népességnövekedés csökkentésének érdekében van ezer másik használhatóbb, olcsóbb, egyszerűbb módszer, mint a népirtás. (születésszabályozás, ismeretterjesztő kampányok, az egészségügy fejlesztése stb.)


De még ha elfogadjuk, hogy valamilyen kormány logikátlanul irtja a fejlett országok lakóit, mert mondjuk elmebetegek, akkor is kérdéses, hogy miért ilyen bonyolult, költséges, nehezen kivitelezhető és kevéssé hatékony módszert használnak.

2013. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Figyeljetek...,ost itt nem az a kérdés,hogy létezik-e a Chemtrail jelenség-mert azt már bizonyítottan elismerték...-a kérdésem igazából arra irányult,hogy hány úgymond szkeptikussal találkozom így fórumon belül...-szerintem jelenleg Magyarország kb. max. 5%-a az az ember,,aki ténylegesen tudja,hogy ez a jelenség igenis létezik,és súlyos következményekkel jár mind az emberiség,mind a természetre nézve....
2013. okt. 23. 12:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!