Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Chemtrail! Láttátok tegnap...

Chemtrail! Láttátok tegnap megint mi folyt felettünk?

Figyelt kérdés
Egész nap mentek felettünk a repülőgépek és permeteztek minket-gyakorlatilag egész nap kaptuk a nyakunkba a mérget!Nem lehet ezzel már semmit sem csinálni???

#méreg #chemtrail #vegycsíkok
2013. okt. 23. 09:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy az Balázs? XD


Egyébként nem láttam, de amikor az a tudós kimondta, hogy visszaveri az UV sugárzást, de nem tudják, hogy roncsolja e az egészséget. Na az para

2013. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 szántóvető ***** válasza:
23%

én is észleltem pár napja,6 kondenzcsíkot húzó repülő egy időben az égen.ennyi polgári gép nem szokott elhaladni,nem is katonai gép volt.azon gondolkoztam hogy melyik hatóságtól lehetne megtudni hogy mi folyik a fejünk fölött.

ismerősöm annyit mondott hogyha permeteznének minket akkor azt éjjel csinálnák vagy sokkal magasabbról.

jó lenne megnyugtató magyarázatot kapni.

2013. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
85%
Chemtrail, milyen IQ-szint kell ahhoz, hogy valaki ezt benyelje, Istenem... :DDDDDDDDDDD
2013. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 Checkpoint Charlie ***** válasza:
69%

"ma 10:02"


Kib*szott alacsony ahogy a példák is mutatják

2013. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
83%

Ennek a kérdésnek 1 értelme volt, megtudtam hogy épp egy A-380-as repül át felettünk:

[link]


Amúgy ekkora baromságot... :D

2013. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 szántóvető ***** válasza:
14%
tehát akkor mit csinálnak ott fent?a "baromság" nem válasz hanem csak baromkodás.
2013. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
84%

Ott fenn REPÜLNEK? Mi mást csinálnának? Feltehetően valamilyen gyakorlat volt. Ünnepekkor ez nem szokatlan.

A Chemtrail ban pedig épeszű ember nem hisz! Miért mérgezné meg valaki saját magát, vagy a családját is? A felhők pedig nem csak az ország felett szállnak, hanem akár ezer kilométerre is eljutnak.

Kicsit gondolkodni is kellene.

2013. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
72%
Inkább nőzzetek ne barom elméleteket gyártsatok.
2013. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 szántóvető ***** válasza:
10%

7-es: milyen ünnepnap volt a múlt héten szombaton ill. egy hete?felhőt ki említett?tiszta volt az idő,csak a kondenzcsíkokat lehetett látni.polgári gép nem lehet mert közel vannak egymáshoz a kondenzcsíkok (bár a magasságuk eltérő lehet de akkor sem engednék ennyire közel egymáshoz őket.)aztán van 2 olyan kondenzcsík ami szintén párhuzamos de ellentétes irányú.

a légierő hadgyakorlatozott a múlt héten?

2013. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
81%

"egész nap kaptuk a nyakunkba a mérget!"


Bemész a boltba, megveszel BÁRMIT, abban több méreganyag van, mint amit "fentről" kapsz.


"Nem lehet ezzel már semmit sem csinálni???"


De. Költözz a Holdra, légyszíves.

2013. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!