Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a cigányokat...

Hogyan lehetne a cigányokat távol tartani? Folyton meglopják anyámat, aki a piacon árul. Mivel lehetne őket elriasztani?

Figyelt kérdés
Csordástól jönnek, csupa börtönviselt purgyé a kölkeivel. Mit lehetne tenni, hogy ne tömködjék teli minden zsebüket az ellopott cuccokkal? Főként ruhaneműket lopnak. Segíthetne vmilyen kézi riasztó? Mégsem állíthat mindig maga mellé rendőröket, azok amúgy sem csinálnak semmit, mert a cigányoknak több joga van ebben a tetű országban, mint egy magyarnak a saját hazájában.
2009. nov. 9. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A piacon úgy tudom helypénzt kell fizetni azért elvárná az ember,hogy ezért ne csak egy asztalt kapjon hanem legalább kutyás öröket is.Amúgy én biztos egy bottal eltörném a kezüket,de legalább a többi árussal összefogva elüldözném őket mert biztos másokat is meglopnak.
2009. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Csak éppen a többi árus a maga dolgával fog törődni, és nem fogja érdekelni, hogy mi van a másikkal. Ha éppen halálra késelik a szomszédját, még örül is neki, hogy eltűnik a konkurencia.

Tehát erre ne számíts.

Marad a kamera.

2009. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Villanypásztor
2009. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Alljunk a sarkunkra MAGYAROK>>>Nehogy mar ez a Senkihazi nepseg dirigaljon!!!!!Eleg oket egyszer lerendezni...Toborozz embereket!!!!!Nem vicceltem!!!!
2009. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És miután a leszámolásnak vége, és a toborzott emberek elmentek, a cigók rokonsággal jönnek bosszút állni. Jó ötlet...
2009. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Eleve a rokonsággal mennek lopni egyedül félnek
2009. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Passz! Nem tudok olyan tanácsot, ami egyszerre törvényes és hatásos is. Kicsit oldanám az indulatokat:


-Hová mész Gázsi?

-Megyek, veszek kabátot.

-Ha nem néznek oda, vegyé má nekem is!

2009. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Oké, ott a "védősereg", és megvédték a piaci mamát. De mi lesz akkor, ha már nem lesznek ott? Ezért nem működik hosszútávon az erőszakos megoldás. Ha jól megy az üzlet, mondanám, hogy vegyen fel valakit, aki nézi a nézelődőket. Nem egy nyúlbéla teszkós biztonsági őr féle, hanem egy jól megtermett kopaszbarack.
2009. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Rossz hallgatni hogy be vannak $z@rva a Magyarok a ciganyoktol...Ha ez igy folytatodik es nem allnak a sarkukra akkor ez lesz 10-15 ev mulva:

MAGYARORSZAG CIGANYORSZAg{a szo szoros ertelmeben}

2009. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mondjátok nekem, hogy nincs cigánybűnözés...

Esetleg a családból egy nagyobb derék ember kimehetne anyukáddal.

Vagy esetleg többen kellene kintlennetek. (Csak akkor nagy a szájuk ha többen vannak)

2009. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!