Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Világkormány? Lesz, miért,...

Világkormány? Lesz, miért, merre hogyan?

Figyelt kérdés

mik a feltételek?

nincsenek határok (ensz ,eu)

nincs vallás (folyamatos keresztény gyalázás)

nincs család (egyre széthúzóbb)

nincs magántulajdon (kommunizmus,államosítás)

eltűnt a királyság francia forradalom, a vallások gyengék

azonkívül ,hogy ez összeesküvés más magyarázat?



2013. okt. 4. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Más magyarázatot kérsz ezekre a jelenségekre, mint a világkormány? Jó, kezdjük azzal...


Nincsenek határok: Az EU arra az alapvető felismerésre épült, hogy minél elszigeteltebbek egymástól a gazdaságok, annál több fölösleges költség terhel minden tranzakciót, emiatt annál drágábban kell annál rosszabb minőségű termékeket vennünk, hiszen a piacképesebbet kívül tartják a vámok/kvóták/egyéb adminisztartív korlátok. Ehhez persze egyéb, nem szigorúan gazdasági szabályokat is össze kell hangolni,hiszen pl. egységes fogyasztóvédelem nélkül semmi értelme az egésznek...


Az ENSZ-nek semmi köze a határok leépüléséhez, ahhoz semmiben nem járult hozzá, nem ez a célja... Nem tudom, hogy jön ide.


2. Felvilágosodás, a tudományos felfedezések és az empirikus gondolkodás egyszerűen nem tűri Isten létét. Továbbá egy idő után rá kellett bukkannunk olyan zavarba ejtő apróságokra (pl. dínócsontok) amik nem férnek össze a kereszténységgel. Vagy a csontokat is a világkormány helyezte el...?


3. Család: összetett társadalmi folyamat, az emberek mobilabbak lettek a falusi közösségek felbomlásával, melynek megint az iparosodás az egyik oka. De ebbe sem kell tudatos tervezést vizionálni, ha arra semmi bizonyíték nincs, ellenben hibátlanul megmagyarázható a jelenség anélkül.


4. A magántulajdon virágkorát éli. Egyetlen történelmi korban sem volt ennyire szent és elterjedt dolog a tulajdon, sokak szerint már túlságosan is az.


5. A királyság eltűnése szintén sokmindenre vezethető vissza, pl. olvasni tudás terjedés (el tudta bárki olvasni a pamfleteket, hogy a király nem hogy nem szent, de ugyanolyan ember, mint a többi, ugyanúgy csalj a feleségét stb...) Az olvasni tudás pedig nem akkoriban jelent meg, az ókorban is volt, és kicsit elterjedtebb, mint a középkorban, inkább újrafelfedezték.


És most én kérdezek: hogy a frászba jön ehhez a világkormány?

2013. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hivatalos magyarázat ötös hogy hogyan

http://www.youtube.com/watch?v=DVPLOPSrq7c

ki is mondta ezt?

2013. okt. 4. 10:51
 3/5 A kérdező kommentje:
2013. okt. 4. 10:57
 4/5 Vree ***** válasza:

Na és már helyben is vagyunk, ugyanaz az 1000 éves szar videó amit már kismilliószor belinkeltek. Én csak arra vagyok kíváncsi hogy van olyan hülye hogy ezeket elhiszi, vagy ez valami fizetett kampájn hogy több hit-jük legyen ezeknek a YouTube-on?


Az is jellemző hogy a válaszoló rendesen kifejti a véleményét, a kérd. meg csak linkeket dobál, mert saját önálló véleménye az nincs.

2013. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huhúúú

bocsánat hogy belinkeltem az egyesült államok elnökének beszédét azt hittem elég hiteles de a névtelen kommüntelő biztos jobban tudja

na figyelj csak lapozd fel a történelem könyvet ok

európa 19.század. királyságok nemesek bárók grófok pompa, meg persze z átlag parasztok kereszténység.

kialakul az európai bankrendszer.

a szabadkőművesek megalapítják amerikát.

kitör a francia forradalom

kitör az első világháború

válság

kitör a második világháború

eu, ensz, nato

a királyságoknak vége

kommunizmus

kommunizmus vége de az eu és az ensz működik tovább

2013. okt. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!