Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A meleg felvonuláson miért...

A meleg felvonuláson miért vonulnak fel a melegek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 00:02
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
ha nem kürtölnék világgá szerintem nem tudnánk hogy melegek és ugy kezelnénk őket mint normális ember...feltűnési viszketegség?...
2008. júl. 4. 12:02
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
pont az lenne a lényeg, hogy akkor is normális embernek kezeljék őket, ha tudják róluk...
2008. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%

Én javaslom, olvassátok el azt a kis cikket/blogot:


[link]

2008. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
71%

Tegyük fel a következőket: Holnap a melegek vonulnak fel, holnapután a pedofilok. Akkor már másképp beszélne mindenki. Miért kezelnénk őket úgy, mint a normális embereket? Hiszen a homoszexualitás nem normális, mint ahogy a pedofília, a nekrofília sem az. Csak ugye a pedofíliát tiltja a törvény, ezért nem állnak ki a pedofilok parádézni.


Nem akarnak több jogot, mint a heterók? Na persze. Engem kirúgnak a munkahelyemről, nem tehetek semmit. Kirúgnak egy köcsögöt, rögtön le szeretné perelni a gatyát is a munkaadójáról (már ahol megteheti), mondván azért rúgták ki, mert meleg.

2008. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
no comment...amit irtál az teljesen igaz
2008. júl. 4. 20:47
 16/30 anonim ***** válasza:
16%

Csak csendben jegyzem meg:

A meleg, az a leves, vagy a füdővíz!

Aki a saját neméhez vonzódik az HOMOSZEXUÁLIS!

És akkor még P.C. voltam!

2008. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%

Az a különbség a buzi és a pedofil között, hogy az első esetben két felnőtt, érett ember eldönti, hogy ők márpedig ágyba bújnak. A saját életük, a saját döntésük. A pedofília esetében pedig egy jogilag cselekvőképtelen, tehát saját életéről dönteni képtelen személy az egyik fél. Éppen ezért ítélem el a pedofilokat és éppen ezért nincs semmi bajom a buzikkal.

Sőt, azzal sem, ha meleg büszkeség menetet tartanak. Épp ez lenne a lényege a demokráciának, hogy mindenki kifejthesse a nézeteit.

2008. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem a heterók többségének semmi baja a homokosokkal, amíg a négy fal között csinálják. A felvonulással szerintem az a baj, hogy visszataszító. Igenis visszataszító, hogy rózsaszínű tangában riszálja magát a kamionon valaki, akiről azt sem tudni, hogy fiú-e, vagy lány. És mellesleg megjegyzem, hogy ugyanúgy elitélném azt is, ha a heterók rendeznének ilyen provokatív felvonulásokat. Vajon miért van az, hogy szexfilmeket csak éjszakára lehet műsorra tűzni, stb? A gyerekeinek védjük már meg olyan dolgoktól, amiket még nem tudnak feldolgozni? Akár hetero, akár homokos ügyről van szó. Szóval undorító, ami a felvonuláson folyik, és ez nem a szabad véleménynyilvánításról szól, meg arról, hogy értsük meg őket. Egyszerűen élvezik, hogy provokatívak. Persze tisztelet a kivételnek, akiket azért sajnálok, mert ugyanabba a skatulyába kerülnek, mint a magamutogatós homoszexuálisok. Ha a felvonuláson normálisan felöltözve, nem egymást tapizva, smárolva vonulnának végig, akkor elhinném, hogy a felvonulások célja az, amit próbálnak elhitetni velünk.
2008. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%
Akkor a Budapest Parádén miért nem jelennek meg ellentüntetők. Erkölcsileg kb. a melegfelvonulás színvonalát éri el, mégsem dobálják meg őket semmivel sem.
2008. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%
Az utolsó előtti hozzászóló voltam, és az utolsó hozzászóló megjegyzéséhez fűzöm hozzá, hogy igaza van, a Budapest Parádé is legalább olyan ízléstelen, mint a melegfelvonulás. Nem tudom, hogy miért nem dobálják meg őket, de én a melegfelvonuláson történt dobálózással sem értek egyet. Nem hiszem, hogy ezt így kellene megoldani.
2008. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!