Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az európai média miért állítja...

Az európai média miért állítja be a nemzeti radikálisokat rossznak, negatívnak vagy hülyének?

Figyelt kérdés

Én külföldön születtem és ott is éltem elég sokáig, az ottani média is épp olyan volt, mint a magyar.


Én pont egy olyan környéken éltem, ahol nagyon népszerű a nemzeti radikalizmus , az a párt.

Ők sem rosszabb emberek, mint más ,csak egyszerűen hazafiak és boldoggá teszi őket, hogy van egy politikai erő mely értük van.

Az ottani párt is mer tabu témákról beszélni , mint a bevándorlók , zsidók , Eu.

Sokaknak ez nagyon bejön.


Az, hogy miért születtem ott ,az most bonyolult ,hosszú történet.



2013. szept. 2. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert sajnos nagyon gyakran valóban azok. Pedig ők lennének a megoldás Európa problémáira, ha nem lennének primitívek és kulturálatlanok.
2013. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Elsővel egyet értek, én is ebben az ideológiában látom a megoldást (mármint, hogy a mi országunk, és európa nem egy szeretetszolgálat, aminek csak azért mert gazdag (ami a mi őseink munkájának köszönhető) be kéne fogadnia mindenféle menekültet, afrikaiak, ázsiaiak, arabok, menjenek vissza a saját országukba, és oldják meg a gondjaikat maguk, mi meg sz@rjuk le, miért kéne nekünk, a mi adónkból segíteni? Azt a pénzt is költsük magunkra, elvégre a miénk, mi termeltük! Minden forint amit az állam a bevándorlók eltartására, támogatására költ az én adómból is van, olyan mintha a fizetésem egy részét odaadnám, hogy vadidegeneket etessenek belőle. Engem ők nem érdekelnek. Az én adómból egy forintot se költsenek rájuk. Kaptak tőlünk technológiát, nélkülünk még botokkal kergetnék a gazellát a húsért. Menjenek csak szépen vissza oda ahonnan jöttek és oldják meg a gondjaikat. Ezt akkor is így gondolnám ha nem lennének olyanok amilyenek, akkor se költsenek az én adómból egy forintot se külföldiekre, idegenekre ha nem lennének ennyire intoleránsak ők, hogy idejönnek az agresszív kultúrájukkal, és nem képesek beilleszkedni+ alul iskolázottak. Egyszerűen nem érdekelnek a problémáik, nem érdekel mi a nyűgjük, azt tudom, hogy ha ők idejönnek akkor az pénzbe kerül az államnak, tehát pénzbe kerül NEKEM mert az én adómból is van! Adó=pénz amit elvesz tőlem az állam, jogos hiszen fent kell tartani sok közintézményt közösen, ez mindannyiunk érdeke, tehát az enyém is, de milyen jogon költi a tőlem elvett pénzt olyasmire ami egyáltalán nem az én érdekem? A közintézmények fenntartására adnék pénzt, hiszen nekem is érdekem, hogy legyen rendőrség, és ne legyen anarhia, hogy legyen kórház, iskola még így is, hogy nincs gyerekem, de tudom, hogy kell mert csak így működik a társadalom stb, tehát ezek közvetetten vagy közvetlenül nekem is kellenek, és ezért egyértelmű, hogy költenek rá az adómból, de külföldi menekültekre? Se közvetett se közvetlen módon nem lesz belőle semmi hasznom, pláne, hogy (hiába van egy NAGYON SZŰK kivétel) a többségük milyen! "jajj, jajj szegény éhező harmadik világbéli emberek vagyunk, és a háború elől menekülünk engedjetek be léci" 2 hétre rá már bandáznak, meg keménykednek, onnantól már nagy az arcuk.

Egyszerűen minden európába bemenekülő akárki előtt bezárni az ajtókat, és azt mondani nekik, hogy "nem érdekelnek a problémáitok, nem érdekel mi lesz veletek, az, hogy segítsünk rajtatok nekünk euró százmilliárdokba kerülne, nem érdekeltek, oldjátok meg ahogy akarjátok, csáó"

És ugyan ez az itthoni kisebbségekkel, nem érdekel, nem érdekel, h vinnyog a hátrányos hejzet miatt, mikor amúgy is annyi köztük a bűnöző, tanulni kellett volna, az ingyen van ha szorgalmas vagy az állam fizeti az egyetemet meg ösztöndíjat, dolgozni meg úgyse mennek el helyette.

Nekik is azt mondani: nincs több "segíjke", ez van, keresel munkát, ha már 20 év alatt nem találtál és csak éltél az adófizetők pénzén, vagy bűnözhetsz, de akkor egy életre lecsukunk, olyan börtönkörülmények között mintha középkorban lennél. vagy hasznos leszel a társadalomnak, vagy semleges (csöves) vagy káros, de akkor a társadalom legyűr!

És máris nem kéne az államnak annyi adót szedni, nem lenne az, hogy a bruttó bér a nettónak majdnem a duplája mert az állam a fizetésed 50%át elveszi, tehát a fizetésed felét az államnak kell adnod! Sokkal kevesebbet kéne, ha nem lenne itt az a 8%os (800 000) kisebbség amiket el kell tartanunk!

2013. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két oka van szerintem.


Egyrészt, aki nem követi gondolatvilágában a társadalmi normákat, nagyon kirívó nézeteket vall, őt a legtöbb kultúra nem csak különcnek tartja, hanem hülyének, gonosznak stb. Ilyen szempontból talán még ma a legjobb a helyzet, mert máglyán nem égetjük meg a deviáns gondolkodókat.


A másik oka, hogy jelentős részük örömmel fel is veszi ezt a szerepet, vita helyett zsidózik, ha kifogy az érvekből, a helyesírásával már óvodában megbukott volna stb...

2013. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Mert az európai média a zsidók kezében van, ők pedig nem szeretik a nemzeti radikálisokat.
2013. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ConnectCare ***** válasza:
93%

A nemzeti radikalizmusra tipikusan jellemző szerintem, hogy logikailag következetesen felépített eszmerendszer nélkül, pusztán érzelmi alapon ad problémákra egyszerűnek tűnő megoldásokat.


Nem jellemző, hogy lennének például nemzeti radikális szociológiai kutatások, jogtudományilag megalapozott jogi jellegű viták stb., hanem aki ilyet csinál, az lesz a "hazaáruló libsi", mert ahelyett, hogy a NEMZET érdekét nézné áltudományoskodik.


Ha mégis meg kellene válaszolni valamit, amit nem igazán lehet ezzel a világnézettel hitelesen, akkor jönnek a szívcsakrák, kiválasztott népezés, dicső múlt stb..


Szerintem emiatt van sok embernek ilyen véleménye.

2013. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Adó=pénz amit elvesz tőlem az állam"


Kíváncsi voltam, hogy hányszor írod le, hogy mennyi pénz megy a nigériai orvostanhallgatóknak a te borzasztóan sok befizetett adódóból de nem volt türelmem összeszámolni.

2013. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem találkoztak még cigánnyal.
2013. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!