Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te is elzárnád a vizet Ozd-on...

Te is elzárnád a vizet Ozd-on 40 fok-ban?

Figyelt kérdés

#vizosztás
2013. aug. 7. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
nincs elzárva a víz ... nem értem a hisztit.
2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha hiszti Neked se legyen több mint nekik.
2013. aug. 7. 13:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés erősen provokatív és már jó párszor ki lett tárgyalva.


(Mondom ezt úgy, hogy egyébként nem értek egyet azzal, hogy hőségriadóban korlátozzák pont a vizet és zárjanak el pár kutat, mert igen, el lett zárva pár kút.)

2013. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Ózdon a cigányok ipari szintű fogyasztása miatt KORLÁTOLTÁK le a közkutakat. Az teljesen mindegy, hány fok van.
2013. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Kezdjük ott, hogy nem zárták el a vizet, csak lecsökkentették a nyomást.

Erre pedig azért volt szükség, mert a nomádok valami lehetetlen mennyiségű vizet vettek ki, magyarul visszaéltek a rendszerrel.

2013. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Inkább az a kérdés, hogy mit keresnék én Ózdon?
2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem akkor itt minden rendben működik biztos én értem fére a történéseket köszönöm a felhomályosítást!(megnyugodtam)
2013. aug. 7. 14:15
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy nyugodtál te meg. Akkora barom vagy, mint a ház, most meg pukkadsz magadban, hogy minden válaszoló ellentmond a te nagy antifasiszta, provokatív kérdésednek.
2013. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Néztem az interjút a polgármesterrel és azt nyilatkozta, hogy törvényben benne van, hogy akinek nincs bekötve vezetékes víz annak a házától max. 150 m-re legyen és ez teljesül Ózdon. Mellesleg azt is mondta, hogy volt olyan kút, ahol egy évben 1millió liter vizet használtak. Ez pazarlás, ivóvíz elég nekik így is csak most azon megy a hiszti, hogy nem tudnak pazarolni, mint ahogy szoktak.
2013. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen félre vezetett a média! de gyakran előfordul az ilyesmi, pl az én városomban is kikötötték a közkutakat még se csináltak belőle világra szóló hírt.
2013. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!