Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem szeretitek a franciá...

Miért nem szeretitek a franciákat?

Figyelt kérdés

Én nagyon bírom őket, igen jó fejek.

Balaton Soundon ismerkedtem meg párral.


Én jobboldali , nemzeti érzelmű fiatal vagyok és ők is ilyesmik voltak.


Amikor volt egy kis csendesség ,akkor beszélgettem velük ezekről a politikai dolgokról.

Náluk is növekszik a munkanélküliség , rühellik a kormányukat , gondok vannak az etnikumokkal.


Na , igen ami meglepett, hogy ők nem azok a fajták voltak akiknek liberális mesevilág van az agyukban, hanem mernek beszélni és kimerik mondani a dolgokat.

Tudnak az itteni problémákról is.



2013. júl. 20. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert a franciák nem magyarok.
2013. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Trianon miatt. Pedig a történelem során sokszor segítettek nekünk. Rákóczit is támogatták pénzzel, Napóleon meg megígérte a magyar nemeseknek, hogy felszabadítja az országot. Szóval szerintem nem lenne szabad utálni őket, főleg mivel a trianoni döntés nem egyedül a franciák döntése volt.
2013. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetro ***** válasza:
Mert a franciák az egy homogén népség ám. Mind liberális aki mesevilágban él. Vagyis mégsem, hiszen te most megismerted mindet, és mégsem olyanok, hiszen ők is jobboldaliak. Akik együtt éreznek veled. Kivéve ha odaköltözöl, hiszen elmondásod szerint gondjaik vannak az etnikumokkal... Szeretem amikor valaki egy egysejtű egyszerűségével képes következtetni az általa begyűjtött információkból :)
2013. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is, a mai franciák meg semmiről nem tehetnek.

Nem lenne szabad utálni őket.

2013. júl. 20. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Már miért ne szabad? Utálni mindent szabad ami nem magyar.
2013. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Trianon egyedül Clemenceau döntése volt, kihasználta, hogy óriási lehetőség adódott azzal Franciao. számára, hogy a többi szövetséges vagy nem vett részt a tárgyalásokon vagy nem volt hitele. Magyarán egyedül döntöttek a franicák egész Európa sorsa fölött.
2013. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem utálom a franciákat, mint ahogy más népet sem. Tetszik a nyelvük. Sokan azt mondják a franciákról, hogy büdösek, mert nem fürdenek rendszeresen, sznobok, tudatlanok, mint az amerikaiak. Én viszont tudom, hogy vannak olyanok, akik nem olyanok, mint a fent említettek.


Örülök, hogy te ilyenekkel találkoztál :)

2013. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az angolok nem szeretik őket.


,,rühellik a kormányukat"


Mégis volt pénzük kimenni a Balaton Sound-ra és eljönni Mo.-ra, nem hiszem, hogy olyan szörnyű lenne a helyzet, mint aminek leírták.

2013. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A fene nagy népbutítás miatt.

Ha megfigyelted csak olyan magyarok utálják őket, akik valójában kb. egy franciát sem ismernek, max. csak a régi politikai dolgok alapján tesznek így, abból is csak az alapján, amivel teli tömték a fejüket.

Sose értettem, h egy népet miért is politika alapján kell megítélni, vagy pusztán csak hallomásból, elvégre nekünk is szarul esik nyugattól, h minket is utálnak elég rendesen.

2013. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!