Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is utája a franciákat...

Más is utája a franciákat vagy csak mi?

Figyelt kérdés
A környezetemben 25-30 ember.
2010. dec. 11. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
A legjobban az USÁ-ban utálják őket, meg a Lotharingia közelében élő németek.
2010. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Én nem utálom őket.
2010. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
De miért utálod őket? Mi bajod van velük? Kirabolnak, megkéselnek kétszáz forintért, naponta megverik a gyerekedet az iskolában?
2010. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Egyik nap volt egy hasonló kérdés, hogy miért utálják olyan sokan(?) a japánokat. Egy, a "komoly" érvek közül az volt, hogy: "hülyék, rizsszeműek, rusnyák, hülyeségnek tartják a kultúrájukat"

Ez a franciás dolog is hasonló színvonalú lehet.

2010. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Magyar divat utálni mindenkit. Szerintem példát vehetnénk a franciákrol néhány kényes problémág megoldásában! (ezt inkább a jobbikosok, és gárdisták értik, meg aki néz híreket :-D)
2010. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
jaja egy-két problémát jól megtudnak oldani.De ettől még nemfogom szeretni őket.
2010. dec. 11. 22:48
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Pl. Al Bundy.
2010. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

"Szerintem példát vehetnénk a franciákrol néhány kényes problémág megoldásában! (ezt inkább a jobbikosok, és gárdisták értik, meg aki néz híreket :-D)"


A Jobbik nem tervez magyar-francia baráti napot, osztrigaevéssel, sajt- és borkóstolással, meg kánkán táncszínpaddal? (mottó: aki a cigányokat nem szereti, rossz ember nem lehet)

2010. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Szeretem őket. Szeretem Jean-Paul Belmondo-t, szerettem BB-t, szeretem Sartre-ot, Beauvoirt, Moliére-t, Dumas-t,Hugo-t, Baudelaire-t, Chagall-t és Degas-t.

Szeretem Párizst, a könnyedséget, a szikrázó szellemességet,

a nem okoskodó okosságot.

Kérdező, nem tudod, hogy az előítélet miatt mit mulasztasz!

Sajnállak.

2010. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Ja és még a hagymalevest!
2010. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!