Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretitek a zsidókat?

Szeretitek a zsidókat?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretitek, akkor miért nem?
2010. nov. 13. 11:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Én azokat az embereket szeretem, akik normálisak, tudnak viselkedni, stb., szóval nem azt nézem, hogy most zsidó vagy cigány-e az illető.
2010. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
jajj bákker, hány ilyen kérdés volt már???
2010. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
Én nem ismerek személyesen egyetlen zsidót sem, a filmekben tetszik a vallásuk.
2010. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem az alapján ítélem meg az embert, hogy mi a nemzetisége és a vallása, hanem az alapján, hogy milyen a személyisége és hogyan bánik velem.
2010. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Valószínúleg, ha lenne egy bunkó ismerősöm, akkor anélkül is utálnám, hogy zsidó lenne. Ha meg olyan ismerősöm lenne, aki normális, azt azzal is zeretném, hogy zsidó. Nekem nem oszt, nem szoroz.
2010. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem szeretem, mert manipulálják és szépen lassan felvásárolják az egész világot.
2010. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Van pár zsidó barátom, őket szeretem.

Vannak akiket utálok, közülük van akit előbb elkezdtem utálni, mielőtt tudtam volna, hogy zsidó.

A többit meg lesz*rom.


Aki nem ismer zsidót, az biztos, hogy nem ismer? Nem csak nem tudja róla? Azért nem ordít minden zsidóról, hogy heló, zsidó vagyok.

2010. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%
Arra a kérdésre, hogy a kérdező szereti-e őket, már szinte biztosan tudom a választ. Szánalmas.
2010. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Általánosságban semleges a véleményem, az egyik szomszédunkban zsidó család élt (apuka már meghalt, a 2 lány külföldre ment férjhez, anyuka maradt már csak), őket kedvelem, és hálás vagyok nekik, mert anyut ők vitték be kocsival a kórházba (nem volt más, mentő se valamiért, apámnak akkor még nem volt jogsija, ők azonnal felajánlották a segítséget), amikor öcsém születése után belázasodott (aztán kiderült, hogy műhiba miatt vérmérgezés).
2010. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerek egyet sem. :) Úgy meg, mint egész népcsoport, butaság lenne megítélni őket.
2010. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!