Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretitek a zsidókat?

Szeretitek a zsidókat?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretitek, akkor miért nem?
2010. nov. 13. 11:04
1 2 3
 21/28 ekeke ***** válasza:
A cionizmust és a holokamut nem szeretem, az EMBERT igen.
2010. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem is firtatom, hogy valaki zsidó-e vagy sem, személyeket szoktam megítélni vagy így vagy úgy, nem csoportokat, népeket, stb. A nagy számok törvénye alapján biztos van olyan zsidó, akit utálnék, sőt, ha minden igaz, van is ilyen, mármint akit ismerek, és később mondta valaki, hogy ő zsidó, de azért utálom, mert egy szemét bunkó. De épp így nyilván olyan zsidó is van, akivel semmi gondom. De igazából az ismeretségi körömben fogalmam sincs, hogy zsidó-e bárki.
2010. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy zsidók? Ha az összeset ismerném, akkor szerethetném vagy utálhatnám őket. Fogjuk már fel: ez a világ nem Madách Falansztere. Minden ember egyedüli példány. Egy zsidó bűne az ő bűne, egy jótette az ő jótette. Ennyi.
2011. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nos, én össz-vissz egy zsidót ismerek, és őt utálom, de már azelőtt is utáltam, mielőtt tudtam volna, hogy zsidó. Szóval nem a származása miatt rühellem. És nem is akarom elítélni az összes zsidót egy alapján, úgyhogy azt mondom, nálam nem oszt, nem szoroz ez a dolog. Magyarul úgy általánosságban nem szeretem a zsidókat és nem is utálom, ugyanolyan embernek tekintem őket, mint magamat.
2011. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm félzsidó.De nálam nem az számít,hogy milyen nemzetiségű,nemiidentitásu stb,hanem hogy legyen ember.Sok magyart tudok akik emberileg nem nullák,hanem sajnos minúszok...
2011. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
10%
Gyűlölöm őket!
2011. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Igen, jól átsütve, citromkarikával...
2011. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

23.57!


Neked is lehet egy gusztusod! Fúj! Nem ásnám el őket, mert veszélyes hulladéknak minősülnek és károsak a természetre!

2011. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!