Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit takar ez az új földtörvény?

Mit takar ez az új földtörvény?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én is csak azért írok ide, mert engem is érdekelne... elég nagy vitákat váltott ki ugyebár, de a pontos tartalmát/lényegét sehol nem találom...
2013. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:)Igen ezért is érdekelne engem is. Annyit kiszedtem a cikkekből, hogy a külföldiek nem vehetnek földeket és csak annak lehet valamennyi mennyiségnél több földbirtoka akit földbirtokosnak tituláltak?!
2013. jún. 22. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont h a külföldiek is földhöz juthatnak így.
2013. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: de a fityisz szerint még épp hog ymagyar kézen marad.. ezért lenne érdekes a pontos leírása a földtörvénynek
2013. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyházak beleemelésével még az únión kívüliek is földhöz jutnek. Belföldinek már a teljes EU állampolgárai számítanak ez a földtörvény szerint.

A hitgyülekezete révén viszont már egész izrael is földtulajdonos lesz. Gyakorlatilag a törvény érvénybelépésekor új országtáblákat is csinálni kell amikre már héberül kerülfel a felirat, hogy ez a terület izraeli provincia. Gyakorlatilag megszűnik Magyarország.

2013. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!