Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miről szól az új földtörvény?

Miről szól az új földtörvény?

Figyelt kérdés
Ma szavaztak róla, és állítólag ez hazaárulás volt. Miért? Mit takar ez?
2013. jún. 21. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Külföldiek megvásárolhatják a magyar földeket. (Külföldiek=cionista zsidók)
2013. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ozmium42 ***** válasza:
31%
Arról szól, hogy azok az emberek, akik a pozsonyi csata (907) óta permanensen ki akarnak minket irtani, és akiknek köszönhetjük többek között a szabadságharcaink leverését és Trianont, azok most olyan áron vásárolhatják fel a maradék földünket, ami a saját földáraiknak a töredéke, miközben az utolsó utcaseprőjük is jobban keres, mint nálunk egy átlag melós. Ezekkel lesz majd innentől "szabad verseny".
2013. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Külföldiek vásárolhatnak földet tőlünk ?! Szerintem ez hülyeség. A Kormány pont az ellentettjét mondta, hogy megvédi és csak magyar kezekben lehet. Én ezt nem értem...
2013. jún. 21. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az a pont, ahol büszkék lehetnek magukra a Fidesz szimpatizánsok.Mocsok, aljas, sunyi banda, végleg eladtátok az országot és ehhez a nép asszisztált akkor, mikor a Fideszre szavazott.SZÉGYEN.
2013. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 titak ***** válasza:
Először is ad egy (teljesíthetetlen) esélyt a magyar gazdáknak, és ha nem akad senki aki ezt teljesíteni tudná akkor jöhetnek a külföldiek.
2013. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez aztán az érv: A kormány azt mondta...

Hááhááá :-D A kormány azt mondta... A kormány mindent mondott, ami szép és jó, csak épp SEMMIT az égvilágon nem tartottak be.

Hogy miről szól? Ha jól tudom az országház oldalán el lehet olvasni. De a lényeg: Eu-s tagok is vásárolhatnak földet és miért is ne vásárolnának, amikor röhögve kifizetik. Mert amíg a magyar az éhbérért dolgozik és nem fogja tudni megvenni, addig bármelyik Eu-s tagállambeli simán zsebből kifizeti. Tudod nem csak az RTL klub-ot meg a hazug médiát kell nézni.

2013. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!