Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek 13 évesen lehetek...

Szerintetek 13 évesen lehetek tagja a Magyar Gárdának?

Figyelt kérdés
Már lassan 6-8 hónapja vagyok teljesen aktív ebben az úgy nevezett "Hungarista" stílusban de már előtte is valahogyan ez a érdekelődés húzott magához nem pedig a barbie (vagy mi a rák) meg a vonatok.

2013. jún. 16. 23:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

40

Mi egymással is megtesszük ugyanezeket úgyhogy ennyit erről!

2013. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Pontosabban a politikusaink teszik meg velünk.
2013. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Most mit zavarjátok még jobban össze ezt a szerencsétlen gyereket? Így se tudja melyik birkacsordába kéne tartoznia, csak tartozni akar.. De nagyon.
2013. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Utolsó.Köszönöm.


Amúgy meg szépen kitettek magatokért egy éjjelen át.

2013. aug. 5. 23:36
 45/48 anonim ***** válasza:
Lehánytad magad.
2013. aug. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, ha felvesznek, de az dicséretes, hogy már 13 évesen is tenni akarsz Magyarországért. Szebb Jövőt!
2013. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

Igen, 46-os ebben igazad van. DE! Sok ilyen fiatal gyereknek köszönhető, hogy a Magyar Gárdát meg a Hungarizmust a nácikkal teszik egyenlővé. Tehát sokan csak azt hiszik tudják mit jelent, mert azt hiszik ez most olyan menő, hogy horogkeresztet rajzolgatnak minden hova, meg Szebb Jövőt! kiáltoznak. Inkább legyen x taggal kevesebb a Gárda, minthogy viccet csináljanak ebből az egészből.

Kérdező, ezzel nem rád utaltam. Nem ismerlek, nem tudom mennyire gondolod ezt komolyan és vagy tisztában az egésszel. Ha igen, akkor szép dolog és tiszteletre méltó, hogy már ennyi idősen tudod mi az a hazaszeretet, és nem azzal foglalkozol, amivel a többi korodbeli. Ugyanis nálunk volt egy olyan kérdés az osztályban, hogy ha kéne, ki vállalná önként, hogy megvédi a hazáját. Hát az osztályból csak mi ketten tettük föl a kezünket. Mindketten lányok voltunk. És az osztályba 17 évtől idősebbek járnak... Ennyit erről.

2013. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
46:Köszönöm szépen! Szebb Jövőt!
2013. szept. 7. 17:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!