Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek 13 évesen lehetek...

Szerintetek 13 évesen lehetek tagja a Magyar Gárdának?

Figyelt kérdés
Már lassan 6-8 hónapja vagyok teljesen aktív ebben az úgy nevezett "Hungarista" stílusban de már előtte is valahogyan ez a érdekelődés húzott magához nem pedig a barbie (vagy mi a rák) meg a vonatok.

2013. jún. 16. 23:11
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
96%

Na akkor itt van a problémám:

Először is tény hogy sajna egyre több a kisebbségi MO-n ami nem túl jó de

az nem megoldás hogy Magyar Gárdát állítunk meg előadjuk hogy na majd mi "nagy magyarok" megoldjuk a kisebbséget mert ez nem így működik legalábbis egy normális országban!

2013. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
41%

23:21


Jaja, M.o. aztán fasiszta ország a javából, naponta többszáz ember esik áldozatául az itthoni fasizmusnak és ez csak amiről tudunk! Pl. minap is hallom, hogy fasiszta nyugdíjasok törték rá az ajtót békésen alvó dolgos cigányokra és az értékeiket követelték, majd szórakozásból még félholtra is verték őket. Egy könnycseppet is elmorzsoltam, hiszen ezek az emberek azért dolgoznak nap mint nap, hogy az országnak jobb legyen és a fasiszták így hálálják meg. Elképzelni sem tudom hogy lehet egy ilyen fasiszta országban, ennyi fasiszta ember között élni.

2013. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
94%
Igen, érzékeljük az etnikai problémát. De ha egy fiatalt tényleg érdekel a politika, és jobban bele merül, akkor rá jön, hogy ezek a szervezetek nem jelentenek igazi megoldást, bármennyire is úgy tűnik. Azt hiszik övék az ítélkezés joga, pusztán azért mert az igazi törvények gyengék. De ettől még senkinek sincs joga önjelölt bírót játszani! És mocskolni, rosszabb esetben üldözni a cigányokat. Nem értem, hogy néhányan hogyan képesek megbízni ezekben? A vége az lesz, hogy azokat is eltapossák, akik nem értenek velük egyet, függetlenül attól, hogy tettek e bárkinek bármi rosszat.
2013. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
83%
13-as Egyetértek végre valaki akibe egy kis ész is szorult!
2013. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
64%

Két fajta fiatal hungarista van, az egyik aki látja a youtube-os "tényfeltáró bizonyítékos" videókat és utálja a zsidókat. Ezt én nem értem meg.

A másik akit naponta b@szogatnak a cigányok és ezért szélsőjobbos. Ez az irányvonal érthető.

Remélem a 2. vagy.

2013. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
7%
A 12-es jóóóó :DD
2013. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
13%

A magyar gárda még senkiket nem bántott fizikailag.


Ők inkább csak üzenetet küldenek hogy "Héj gypsyk ezt nem csinálhatjátok ám büntetlenül"

2013. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy ezt a zsidózást végképp nem értem semmit rosszat nem tesznek csak jár a magyarok szája hogy elveszik a munkát!Ja persze de sztem inkább tanulni kéne hogy eljuss arra a szintre amire ők!
2013. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
10%

13-as, akkor mi a megoldás?

Megvárjuk, hogy kiirtsanak szépen lassan, addig meg elvigyorgunk valahogy?

2013. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 tetro ***** válasza:
58%

23.37

Olvassál bele majd egy kicsit a cigánygyilkosságok periratába. Majd rájössz milyen ártalmatlan is a gárda jelenség...

2013. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!