Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek 13 évesen lehetek...

Szerintetek 13 évesen lehetek tagja a Magyar Gárdának?

Figyelt kérdés
Már lassan 6-8 hónapja vagyok teljesen aktív ebben az úgy nevezett "Hungarista" stílusban de már előtte is valahogyan ez a érdekelődés húzott magához nem pedig a barbie (vagy mi a rák) meg a vonatok.

2013. jún. 16. 23:11
1 2 3 4 5
 21/48 tetro ***** válasza:
62%

23.38

Hol van ez a kiirtás? Hány gyilkosságok történik Magyarországon évente?

2013. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
88%
Ezt amúgy annyira bírom hogy van egy rétege a cigányoknak akik bunkó alja népek és ezért mindenki oda sorolja mindet pedig legalább 3 olyan cigányt ismerek aki többet ér mint némely Magyar Gárdás!
2013. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
18%
Én ismerem az egész romasort, egyik sem dolgozik (csak éjjel mikor megy lopni) minket is megloptak párszor!
2013. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
96%

Megoldást a nagy fejeseknek kéne kitalálniuk odafent! És akkor nem nyernének teret az ilyen önjelölt bírók. Én nem tudok erre megoldást találni, nem vagyok szakember. De azt tudom, hogy a Magyar Gárda sem szakemberekből áll.


13-as

2013. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
0%

"Hol van ez a kiirtás? Hány gyilkosságok történik Magyarországon évente?"


Mennyivel fogyott a magyarság létszáma a 2001-es és a 2011-es népszámlálás között?

2001-ben a teljes népességből mennyien voltak magyarok és 2011-ben mennyien voltak?

2001-ben mennyi 60 év feletti volt és 2011-ben mennyien voltak?

2013. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
29%

"Megoldást a nagy fejeseknek kéne kitalálniuk odafent!"


Nem fognak találni, mert demokrácica van és a cigányok egy könnyen megnyerhető, primitív és befolyásolható szavazóréteg, akik akkor jók, ha minél több van belőlük és minél kulturálatlanabbak.

2013. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
95%

25

Nem azért fogy a népességünk mert irtanak minket hanem azért mert ha néznél néha híreket és utána olvasnál akkor rájönnél hogy az EU kiöregedőben van tehát jelenleg évről évre többen halnak meg mint születnek és nem azért mert kiirtják őket!

2013. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
10%

27.


A kiirtást másképp értette.

Úgy , hogy a cigányok sok gyilkosságot követnek el ,nagy valószínűséggel etnikai alapon , tehát rasszizmusból.

2013. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem te még túl fiatal vagy ahhoz, hogy felfogt mit is jelent ez. Ne vedd sértésnek, de ennyi idősen te még többet ártanál ezeknek a dolgoknak, mint támogatnád őket. 13 évesen én még bunkert építettem az unokatesőimmal, nem a Magyar Gárdával meg a politikával foglalkoztam. És nem maradtam le semmiről. Őszintén sokkal jobb is volt addig, amíg nem tudtam mi is folyik ebben a világban valójában. Lesz még sok töri órád, és sok lehetőséged arra, hogy megismerkedj ezekkel a dolgokkal, több oldalról is. És akkorra leszel olyan érett, hogy eldöntsd, hogy te tényleg ezt akarod-e. Lehet mire leteszed az érettségit, teljesen baloldali leszel :D
2013. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 tetro ***** válasza:
92%
viccelsz ugye? hogy sikerült ezt a két dolgot összekapcsolni? vagy csak egy hülye próbálkozás hogy bizonyitsd a nem létezö kiirtást?
2013. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!