Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a liberalizmus?

Ez a liberalizmus?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=bT9sn8Wr8NQ


Lehet bugyuták, de nagyjából tükrözik a liberális gondolkodást.



2013. jún. 9. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 9. 15:31
 2/8 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=nhr438wmUFQ


Ez tényleg egy nagyon pusztító eszme.

2013. jún. 9. 15:33
 3/8 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
100%

Most bgyutáztad le a Brian életét...


És nem tudom láttad-e azt a filmet, de ha jól tudom az ominózus jelenet után pár másodperccel a konzervatívokat is ugyan így kifigurázza, elég jól.


Látom nem jött át a film lényege: a pártoskodásnak semmi értelme.

2013. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első videó egy vicc, mellesleg egy sokak által keresztényellenesnek tartott filmből. Tudod a liberalizmus sötét arca, ami miatt

A második manipulatív. Kiindul onnan, hogy vannak művészeti kiállítások, amiket egyesek keresztényellenesnek tartanak. Az a baj a keresztények megsértésével, hogy annál egyszerűbb dolog a világon nincs. És vannak valóban keresztényellenes megnyilvánulások. De mi köze ennek a liberalizmushoz?


A harmadik videó készítőjének meg f.szkorbács a Half Life 2 zenéjének felhasználásáért. Nekem ez sérti az érzékenységem.

2013. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A 3. videó tükrözi őket a legjobban.

Pontosan olyanok.


-Se haza

-Se Isten (bár ez nem is akkora tragédia)

-Se család


Ezt akarják elérni.

2013. jún. 9. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot...

Kérdező szépen leírtad a véleményedet, egészségedre, remélem most jobban érzed ettől magad.

2013. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Se Isten (bár ez nem is akkora tragédia) "


Ja, hogy válogatunk. Micsoda liberalizmus ez? :)

Akkor meg miért linkelsz be egy videót, ami a liberális vélelmezett keresztényellenességet ekézi a hírtévés átlaghoz mérten is színvonal alatt. (Amikor nem jönnek rá másodszorra sem, hogy a feltartott mutatóujj, nem egy vulgáris gesztus, akkor szabályosan az arcomat vakartam.)


Amúgy mindhárom videóra rá lehet fogni, hogy antiszemita. Ebből kettőről én is ezt gondolom. Akkor ez lenne a nacionalista konzervativizmus igazi arca?

2013. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a liberalizmus az, hogy mindenki azt tehet, ami jó a saját maga számára, de nem sérthet másokat.

Ne az állam írja elő, hogy mit szabad, és mit nem.

Például: Egy bu zi miért ne lehetne az, ha azt a négy fal között önmaga és a párja örömére teszi. Mások erkölcsét azonban egy felvonuláson ne borzolják. Ha össze akarnak házasodni, miért ne tehetnék meg a polgári esküvőn, hogy az egymás közötti jogokat élvezhessék? Az egyháznak nem kellene foglalkozni vele, ha az ellentétes az elveivel.

Minden más ügyben is hasonló a véleményem.

Remélem nem az jött le, hogy meleg vagyok, hanem az, hogy ne korlátozza más az emberek jogait, ha az másoknak nem okoz sem sérülést, sem fájdalmat, sem anyagi veszteséget.

2013. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!