Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Top 3 történelmi személy?

Top 3 történelmi személy?

Figyelt kérdés

nekem


1.Ceasar

2.Napóleon

3.Hitler



2013. máj. 17. 22:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Na ugyan miért nem?
2013. jún. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a 'rossz' oldaltol is lehet tanulni, de sztem nem erted a lenyeget. Ha van lehetoseged talalkozni 3 emberrel (nem tobbel), akkor kitol akarsz tanulni? A 'rossz' oldaltol vagy a 'jo oldaltol'. Szerintem sokkal fontosabb tudni h mi a jo ut, vagy mik a jo utak, mint megtudni h mik a rosszak, erted?


Tehat igen, mindket oldaltol lehet tanulni, de melyiktol erdemesebb?

2013. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent meg az h a Gandhinak nem volt befolyasa Europara, egyreszt nem igaz, masreszt hogy jon ez ide? Kit erdekel a befolyas, ha egy ember tudati szintjet nezzuk? Ne mondd, h neked csak az 'eredmenyek' meg a 'befolyas' szamit...bar ezek alapjan...Anakin! Ezert vonz teged a sotet oldal!!!
2013. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
63%

nukek

Nagyon is értem. Talán nem voltam elég világos számodra.

Először is. Engem nem vonzz semmilyen oldal, pusztán érdekel a történelem.

Nem azért találkoznék egy történelmi személlyel, hogy tanuljak tőle, bár szerintem már az is tanulás, ha az ő szemszögét meghallgathatom, hanem hogy "végre" ne csak könyvekből, dokumentumokból próbáljam összerakni a puzzle-t. Nyilván jól elbeszélgethetnénk.

Amúgy meg engem nem érdekel ez a "rossz-jó" baromságotok, kitől mit lehet tanulni, ilyen alapon elég egy síkú lenne a történelmi tudásunk...

Gandhi meg úgy jön ide, hogy felvetette valaki.

Látom ám, hogy szúrja a csőrötöket hogy valaki nem azért akar találkozni, mondjuk Hitler Adolffal, mert neonáci, hanem nyitott és mentes az elfogultságoktól, vagyis hidegen és érzelemmentesen áll a történelemhez. Ez persze nem jelenti azt, hogy tagadnék bármiféle eseményt .

Ha ez probléma, akkor nagyon sajnálom.

2013. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem te nem érted a lényeget.

Ilyen nincs, hogy jó-rossz oldal,sem út.

Maximum a kereszténységben.

A birkákat lehet vezetni ilyen dogmákkal. Kritikusnak kell lenni, mindennel kapcsolatban.

2013. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem te elfelejted már mit írsz 63%. "ki kit bálványoz az magán ügy"


Most meg csak elbeszélgetnél vele? Az előbb még bálványok voltak, most meg csak érdekesek? :O Sajnos az a baj tudod, hogy te nem éred fel ésszel amit mondanak neked, fiatal vagy vagy csak szimplán (próbálok finoman fogalmazni) más az értékrendünk, nem tudom. Egyszerüen nem hallod meg a mondandónkat, és ez szomorú.

Tanulni? Mit szeretnél te tanulni egy Napoleontól? Figyelj csak, még a gyerekek is tudják maguktól azt, amit ezeknek a történelmi "teljesítményéről" tudni érdemes, hogy ne háboruzz, ne pusztíts, és ne ölj ezreket. Ezt már egy gyermek is tudja, akkor te mit szeretnél tanulni? :O

2013. jún. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Te már lassan a rágalmazás kategóriát töltöd ki.

Olyan vagy, amilyen , nem kicsit, nagyon.

Nem érdekel neked mi az értékrended. Az sem hogy idősebb vagy e vagy sem. Szánalmasra méltó, hogy a személyeskedés felé vitted el a "vitát".

Olvasd el az egészet, és értelmezd újra. A bálványozást tök általánosságban írtam le. Keversz össze-vissza mindent.

2013. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
40%

Te vagy az aki kever dolgokat össze vissza, össze-vissza beszélsz...


De mind1, meddő a vita, mert nem vagy képes észre venni a nyilvánvalót, arról nem is beszélek, hogy a gondolkodásod tipikusan az a fajta, aki csak a rosszat veszi észre, és értékeli...


De még ha a te gondolkodásod szerint mennénk is, és azt néznénk kinek volt nagyobb hatása a történelemre, akkor sem értem, hogy hogy nem egy Krisztus van az első helyre írva, vagy egy Mózes, mikor minden évben számtalanszor ünnepled meg őket, majdnem minden házban van róluk szoló könyv, ráadásul tucatnyi fanatikus vallás épült köréjük. :D És te ezek után még mindig egy Hitlerben vagy képes gondolkodni, hát nincs miről beszélni...

2013. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
63%

jaj istenem.. ezt is lefixáltam, miért ez a 3 személy: megint csak azt tudom mondani: fuss neki 3x-ra. ( Én a jelenre vonatkozóan tettem ezt a 3 javaslatot...) Jézusnak aztán nagyon nagy befolyása van ma, mikor már szinte halott az egész kereszténység. Az ókorban igen, de ahogy jeleztem, én a jelenre fókuszáltam.

Ja, és nem csak Hitlert írtam le. Ennyire elvakult vagy?

2013. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
6%

Mitől lennék elvakult? TE vagy az elvakult, elvakított a hatalom mániás, népírtók dicsfénye... Nekem egy kutya mind, nem mindegy melyiket írom? Legközelebb majd -insert random sátánista- lesz írva, megfog felelni?


Hogy a kereszténység halott lenne? Jól jegyezd meg a szavaim most, garantálom neked, hogy még a te életedben meg lesz reformálva a legtöbb vallás. A kereszténység nem az aminek gondolod, és nem is az aminek 99% gondolja. Félre lett informálva, elett ferdítve, de erre ráfog jönni mindenki majd, nem sok idő kell hozzá...

Vissza térve, miért is kell egy -insert random egoista barom- beszélni ma, milyen hatással vannak ők a mai korra? Akár melyik gengsztert kiszedném a börtönből hasonlóan kártékony tudna lenni, tudod rossz bárki tud lenni, az nem nehéz. Akkor miről beszélünk? Mit tett egy Hitler azon kívül, hogy metamfetamin függősége közben nem látta meg a nyilvánvalót sem, és képes volt a fél világnak neki menni? Fejlődtek technikailag? Az igaz. Hitlert azért magasztalni, mert volt akkora fogyatékos, hogy azok után hogy az angolok is beszálltak még mindig nem akart békét kötni, nem vall másra csupán egy tipikus stimuláns függő őrült cselekedeteire. Nagy hatással volt az őrültsége? Ugyan! Inkább beszélnék azokról, akik a háború után jól jártak, és kialakítottak egy új világot. Beszéljünk inkább azokról a névtelenségbe burkolózó bankárokról, na nekik van hatásuk a jelenre...

Hitlernek? Azóta tudjuk, hogy a metamfetamin rossz...

2013. jún. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!