Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi igaz amit a HAARP-ról...

Mi igaz amit a HAARP-ról állítanak? Fele sem igaz? Vélemény?

Figyelt kérdés
Egy két helyen olvastam róla de eszméletelen hülyeségeket összehordanak én nem hiszem el.Pl olyanokat hogy akár az ember tudatát is tudják vele befolyásolni,időjárás,földrengés előídézése stb,és hogy a világon 20 darab ilyen létesítmény van ahol ilyen szerekezet van.Komolyan van aki ezt beveszi?
2013. ápr. 16. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a "NEM LÉTEZIK" nem áll messze az igazságtól. Minek kéne 20db, ha egy darabbal is pontosan lehet célozni?
2013. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nezd meg hol olvastad ezeket az infokat, az alapjan dontsd el hogy a vilagvege.hu oldal es hasonlok mennyire hiteles forrasok.
2013. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudják vele az ember tudatát befolyásolni

Nem okoz földrengést

Az időjárást azt tényleg képes megváltoztatni, erről van is tesztkörnyezetben bemutató, de könnyű egy vödör méretű üvegburokban sikeres kísérletet bemutatni és az, hogy egy akkora térben sikerült nem jelenti azt, hogy fegyverként is használható..


Itt van a kisérlet:

http://www.youtube.com/watch?v=xo-T_KvLNdQ

2013. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Én tudnám bizonyítani hogy a HAARP képes befolyásolni az időjárást,földrengést okozni,sőt az emberek tudatát befolyásolni,de felesleges mert abből mindig az lesz hogy jelentik a kommentemet a moderátoroknak mivel képtelenek cáfolni az állításaimat.Úgyhogy nem pazarlom rátok az időmet,majd megszívjátok úgyis de akkor már késő lesz bánkódni


Egyébként is komoly témákról van szó,aki az RTL Klubbon nevelkedett fel az úgysem bírná felfogni ezeket a dolgokat.Még az olyan alap dolgokat sem hogy mi az az agyhullám stb

2013. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 19:57


Szaniszló te vagy az?:))

2013. ápr. 16. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a tv-vel, nettel már rég manipulálták az arra fogékony emberek agyát. A HAARP-ot meg a maradéknak fejlesztették ki.
2013. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19:57, én nem jelentelek szóval várom a megdönthetetlen bizonyítékokat!
2013. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen a rendszer létezik, persze tagadják mint sok mindent.Időjárást lehet befolyásolni ennyi ezer volttal ezt egy szaki is elmondta már nekem . Sokmindent sajnos nem tudunk a technikai fejlesztésekről mert az embereket "altatni" kell hogy ne gondolkodjanak.
2013. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Úgyhogy nem pazarlom rátok az időmet,majd megszívjátok úgyis de akkor már késő lesz bánkódni "


Az igazán súlyos az, hogy ha netán tényleg igaz lenne ez a szánalmas konteó, akkor sem származik semmilyen előnye belőle annak, aki majmolja és hajtogatja - legfeljebb az, hogy addig is okosabbnak érzi magát.

2013. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!