Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért náci az,...

Magyarországon miért náci az, aki védekezik a cigánybűnözés ellen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 19:05
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:
100%
mert nagyon sok a tudatlan ember és ennyi
2009. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
én csak anyit tenék hozá: ha nincs cigány bünözés akkor miért van cigányok elleni eröszak????? sztem ez is elgondolkodtató!! ha egy népcsoport rosszat tessz egy másik népcsoportnak akkor nem szabad meg külömböztetni?? de ha meg akarod védeni magad velük szembe te náci vagy és hogy merted bántani a rendes cigány fiutt aki valószinű hogy megélhetési bünözőő!! ezért veszi elő a bökött vagy dikicst ki hogy hivja és szó nélkül a torkodnak rakja és ki zsebel!!!! vagy jön az átlagos kérdésel: nincs egy cigid? aztán mire meg fordulsz már négyen ott vanak mögötedd azt le is vagy rántva!!! ismerösömet a sulija elött verték szét 6an!!!! egy 50 kg gyereket 6 an mert nem akarta nekik odadni a teloját!!! ez a megélhetési bünözés!!!!! én welhiszem hogy nehéz melót találni és elhelyzkedni de egy normális ember fejébe nem fordul meg az hogy bandába kimenyen és gyerekeket huzgáljon verjwen meg!!!! de ha már egy cigány gyereket le vernek ebbe az országba akkor már a hires hon atyájinkegyböl verik az asztalt hogy az egész ország raszista antiszemita meg kitudja még mi és sztem itt kezdödik a fő gond!! a politika hagyja hogy ilyen dolgok folyanak ebbe az országba!! de sztem ez is azért van hogy ezel foglalkozunk és hogy ne lásuk a komolyabb gondokat!!!! az is biztos hogy ha nem lessz változás akkor sokk cigány fog juttni egy magyara de azt is hozá kell tenem: akkor ha töbségbern lesztek KI FOG TITEKET EL TARTANI EBBEN AZ ORSZÁGBAN???? mert már nem lessz paraszt magyar ahogy ők hivják aki gályázon a segélyetekért!!!!
2009. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim válasza:
74%
Kedves elottem szolo:En is szeretnem ha a kurucinfoban keves lenne a valosag,de sajnos hosszu evek tapastalatabol mondhatom,hogy ez a leghitelesebb hirforras.Miert sajnos? Mert tenyleg olyanok es azokat teszik a ciganyok,amikrol ott olvashatsz.
2009. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
39%

akinek elege van a cigányságból és a kizsákmányolásból az 2őt tehet

vagy nem lesz semmi magántulajdona így nincs mit ellopni, és lesüllyed az ő színtükre és ő is "óóó déeeevláázik" "dikk ezik" káromkodik és kivetkőzik emberi mivoltából


vagy végre veszi a fáradságot elmegy a választásokra és a JOBBIKRA SZAVAZ

és hogy mit tesz a jobbik majd? bőven többet mint idáig az összes "párt" vagy minek nevezzem őket


de hogy a cigányoknak se lelkiismerete se emberi együttérzése se semmije nincsen ami az embert emberré teszi az biztos..

csak van 1 félig meddig emberre emlékeztető külsője és ennyi sokakat ezzel csapnak be.. és embernek nézik őket

legyen akármilyen a látszat a cigány az cigány nincs kivétel...

meg kell őket állítani míg nem késő!


2009. november 8-án időközi országgyűlési választásokra kerül sor Győr-Moson-Sopron megyei 5-ös választókerületében.

első lépés hogy a jobbik bekerüljön a parlamentbe 1 azaz 1 emberrel!

kis lépés ez de nagy ugrás az Országnak!


de ha még is elbuknánk 2010be vagy történnének rossz dolgok és kiesik a zászló a kezünkből.... ne adja az isten de ha még is... nem marad más hátra mint a gerilla harc...

http://www.youtube.com/watch?v=1TKBJKAQqhg&feature=player_em..


gomba mód fognak elszaporodni az ilyen szervezetek...

akkor már csak így tudunk majd harcolni

de még van remény :)

2009. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Miért, ki és hol mondta, hogy "aki védekezik a cigánybűnözés ellen" az náci?
2009. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
62%
mszp szdsz rémlik valami?
2009. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
43%

"de hogy a cigányoknak se lelkiismerete se emberi együttérzése se semmije nincsen ami az embert emberré teszi az biztos.. csak van 1 félig meddig emberre emlékeztető külsője és ennyi sokakat ezzel csapnak be.. és embernek nézik őket

legyen akármilyen a látszat a cigány az cigány nincs kivétel..."


Hát, ez szép volt, harcos. Te most aztán nagyon megmondtad a magadét.


A cigányok nálad már nem csak rosszak, vagy alávalók, te simán hozod az echte náci ideológiát, ők nálad szimplán nem is emberek, se lelkiismeret, se együttérzés, még a külsejük is csak megtévesztés, mimikri.


Legszívesebben kiparodizálnám amit írtál, gúnyt űznék ebből a szövegből, de egyszerűen olyan végtelenül ostoba és felháborító, hogy egyszerűen nem vagyok rá képes. Olyan mély és végtelen undort vált ki bennem, hogy egyszerűen nem tudom lekezelni, fél vállról venni. Egyszerűen hihetetlen. Tényleg.

2009. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
37%

"Legszívesebben kiparodizálnám amit írtál, gúnyt űznék ebből a szövegből, de egyszerűen olyan végtelenül ostoba és felháborító, hogy egyszerűen nem vagyok rá képes. Olyan mély és végtelen undort vált ki bennem, hogy egyszerűen nem tudom lekezelni, fél vállról venni. Egyszerűen hihetetlen. Tényleg."


fáj az igazság? védeni akarod őket de nincs semmid amivel meg tudnád védeni... csak azzal hogy reflexből nácizól... tömegesen lopnak kirabolnak a zsép várósból gettót csinálnak mocskosak nem dolgoznak stb... másik véglet piszkosul gazdagok 5 tonna arany lóg a nyakába A8 as audival járnak van 1 kacsalábon forgó palotájuk ami csillog az aranytól és szervezet bűnözéssel foglalkoznak lásd Kolompár Orbánt... vagy buták és ezért még pénzt is kapnak lásd Győzikét... vagy azt hiszi magáról hogy tud rap-elni lásd LL Juniort és nagyon menőnek hiszi magát ezzel...

látod ebből te se tudsz gúnyt űzni mert EZ A BÜDÖS NAGY IGAZSÁG

és ezek után nyugodtan kinyalhatod a seggüket...


hozz 1 ellen példát és hiszek neked...

csá

2009. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

én (aki nem vagyok, akinek válaszoltál) több ellenpéldát is tudnék mondani.


csak az a kérdés, hogy valóban szeretnéd-e vagy inkább a seggnyalást választod? de vigyázz, mert ha én kinyalok egy segget, azt meg is dugom utána...


áldás, békesség!

2009. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
79%

"Ha azt hallom, hogy valaki általában és általánosítóan (feketén-fehéren) ítélkezik országokról és népekről, egyetlen pillanatig sem gondolkodok el ítéletének helytállóságán, mert az nem érdemes erre, hanem annak az értelmén és morálján tűnődöm, aki így ítélkezik."

Ivo Andric, horvát író


Ellenpéldát szeretnél? Sokat tudok, nem közéleti pojácákról és politikusokról, akikkel egyébként mi, fehérek sem büszkélkedhetünk, hanem a a baráti körömről. Kulturált, értelmes egyetemi hallgatókról van szó, akik ugyanúgy elítélik az általad említett közszereplőket, és az erőszakot, ahogy te. Nem kiálthatsz ki "rossznak" egy népet, vagy ha mégis ezt teszed, amit már alapjában véve sem tudok elfogadni, akkor legalább ne zárd ki, hogy vannak kivételek...

2009. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!