Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért náci az,...

Magyarországon miért náci az, aki védekezik a cigánybűnözés ellen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 19:05
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
99%

Mert a cigányok nem képesek elviselni, ha valaki vissza mer szólni Nekik. Ők azt hiszik, hogy Ők az istenek, mikor nem. Teljesen megvadítanak mindenkit. Teljesen ugyanolyanná teszik a normális embereket. Tőlem már sikeresen elvadították a legjobb barátnőmet, akivel ma már ellenségek vagyunk. Ő is ilyen parancsolgatós, beképzelt, önimádó lett. Ha valami nem úgy van, ahogy Nagysága akarja, egyből megy a hiszti. Ő is mostmár az alapján választ barátokat, hogy ki hogy néz ki. Követi a cigányokat mint egy picsi. Visszatérve, a cigányok nem bírják elviselni, hogy valaki nem olyan mint Ők. Mi lett a sulinkból? Tele lett rosszfajta cigánnyal. Olyanakat mondanak a tanároknak, hogy pár év múlva sehol sem lesztek büdös magyarok. Na most erre mit mondjon az ember? Tegnap megkérdezte tőlem egy negyedikes fiú, hogy félek-e a cigányoktól. Mikor mondtam, hogy nem, fel volt háborodva. Elkezdett kioktatni, hogy nekem bizony jobb lenne félnem tőlük, mert magyar vagyok.

Mi befogadjuk őket az országunkba, ők meg így hálálják meg? Én nem engedném, hogy ide jöjjenek és ezt csinálják. Én mindig megmondom nekik a véleményem, elvégre szabad országban élünk. Sokszor náciztak le már a cigányok, de volt aki meglepődött a határozottságomon. Viszont találkoztam már olyan cigánnyal aki náci volt.

Le lehet pontozni, de ez az igazság. Szerintem elsősorban az fog lepontozni, aki ILYEN cigány és nem tetszik, hogy ez Róla az igazság. Ja és mégegy. TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2008. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%

Mert bizonyos politikai érdekcsoportoknak az a célja, hogy a magyarságból kiöljék az önvédelmi reflexeket. Nagyjából már sikerült is nekik. Ez hosszabb távon a nemzet kihalásához vezet. Jelenleg állítólag a 8 éven aluliak fele cigány. Mi következik ebből? 30 év múlva a lakosság fele cigány lesz, 50 év múlva meg a 70-80%. Onnan már nincs visszaút!

És ők nem fogják tisztelni a mi kisebbségi jogainkat. Eszméletlen nagy a baj, a tatárjárás vagy a 2. vh az semmi se volt ehhez képest, jó lenne észrevenni!

2008. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
88%
Mert a pusztító, erkölcstelen liberalizmus beszivárgott Nyugat-Európából, és tönkretette gyönyörű kultúránkat :-( Cigányország lettünk, magyaroknak már csak adót fizetni van joguk. Ez van. Ha normális jövőt akarunk gyerekeinknek, vagy mennünk kell innen, vagy megkeresni adolf bácsi utódját, hogy rendet tegyen.
2008. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
95%
Köszönhető ez seggnyaló politikusainknak, akiknek erős kényszerük van arra, hogy az Eu-nak benyaljanak, ha kell, ha nem. Költözzenek le ők a rózsadombi villájukból Alsómocsoládra vagy Nyírmihálydira, ne magániskolába járassák gyerekeiket, hanem a szegregáció ellen "küzdő" nyóckerületi iskolákba. Nézze végig ő is, hogy a 12 éves gyerekét naponta kék-zöldre verik az uzsonnájáért, esetleg megerőszakolják, ne csak a minimálbérből élő, három műszakban dolgozó Józsi bácsi unokájának jusson már ez a kiváltság! Nem szeretem a szlovákokat, de cigányügyekben példát vehetnénk róluk. Bele se merek gondolni, mi lesz, ha egyszer öreg leszek. Még a boltba se fogok merni lemenni :-( Mi lett ebből a gyönyörű országból! Igaza volt az előttem hozzászólónak: törököktől, tatároktól, osztrákoktól megvédtük hazánkat, a büdös retkektől meg nem tudjuk???
2008. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
94%
Furcsa, hogy még nem jött ide egy liberalista majom sem védeni őket.
2008. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
96%
A 3. hozzászólóhoz azt tenném hozzá, hogy elmenni az nem lehet megoldás. Egyrészt mert nincs hova, máshol sem lesz jobb, (máshol más népességekkel van ugyanilyen gond) másrészt én azt gondolom, tartozunk annyival őseinknek, hogy a ránkhagyott kultúrát megőrizzük, és nem adjuk fel amikor nagyobb problémákkal szembesülünk. Nem adhatjuk fel Magyarországot! És nem adhatjuk át senkinek mert nekünk már nincs hova mennünk!
2008. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előttem szolókkal. Nevetséges ami ebben az országban folyik!

Arra van esze a cigánynak, hogy hogyan keresse mega a kiskapukat de arra már nincs, hogy iskolába járassa a gyerekét és dolgozzon! Az államtól mindent megkap úgy, hogy a seggét sem emeli meg érte! Mi meg csak fizetjük az adót! A fizetésünk 50 %-át elveszik, hogy a retkes cigányoknak odaadják! Ha nem lenne ennyi cigány már lehet, hogy ez az ország nem itt járna ahol jár!

Ha már úgy nézel rá, hogy az neki nem tetszik akkor rögtön üt vagy megy valamelyik szervezethez amelyek a kisebbség ügyeivel foglalkozik.

Ja és az persze az az eset is szép volt amikor megölték a tanárt, mert elütött egy cigány gyereket! De kérdezem én mit keresett egyáltalán egy kisgyerek az úton vagy az út mellett? Hol volt az anyja? És miért nem a gyereket nézték meg a rokonok, hogy milyen sérülései vannak? Nem, nekik az az első rekciójuk, hogy ütni kell!

Utálom őket! Most jól felidegesítettem magam! Persze tényleg igaz, hogy vannak kivételek! Csak az a baj van velük, hogy nagyon kevesen vannak!

2008. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Azért azt jó látni, hogy sok magyar átlátja a helyzetet, ahogy ti is. A baj az, hogy nem tudunk tenni semmit, mert mi vagyunk a szemét náci rasszisták (egyiknek sem vallom magam). Úgy érzem, a magyar lakosság morálisan a béke segge alatt van. A politika és egyéb dolgok egymás ellen fordítottak minket, nincs összetartás, nincs kultúra, nincs bátorság. Mi fizetünk több adót azért, hogy eltartsuk a cigányokat, ahelyett, hogy feltételekhez kötnék a segélyeket. Az okok keresése, megszüntetése helyett a lyukak betömködése folyik a magyar adófizetők pénzéből. Lassan én is feladom a reményt, hogy ebben az országban becsületes, dolgozó emberként érvényesülni lehet.
2008. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
68%

nem a probléma felvetése teszi az embert nácivá, hanem a megfogalmazása és a megoldási javaslata.


tegyél javaslatot a probléma megoldására, olyat ami nem hajaz a nácikéra és egyből nem leszel az. Ha viszont nincs ilyen ötleted, akkor vagy fogd be a szád, vagy ne kérd ki magadnak a megbélyegzést.


félreértések elkerülés érdekében sem cigány, sem zsidó nem vagyok. Részben székely vér kering az ereimben.

2008. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
93%

Én nem gondolom, hogy a megoldási javaslatok miatt lesz valaki "náci". Egyszerűen nincs más megoldás. Persze végig lehet zongorázni a békés megoldásokat, csak az a baj, hogy már megtörténtek. Nem dolgoznak, segélyeken élnek. Ezt nem lehet megszokni, ebbe max. beletörődni lehet. De hogy mindezek a törvényes (most a jogosságán szerintem kár vitázni, mert szerintem ugyanazt gondoljuk) juttatások mellett még írtják (szó szerint), lopják, gyalázzák a magyarokat ahol tudják, abszolút felháborító. Nem gondolom hogy náci vagyok, csak mert szívem szerint elmennék a legvégsőkig, csak hogy megszabaduljon az ország ezektől a mocskoktól. Még mielőtt jönne a hegyibeszéd, hozzátenném hogy 2 telefonom, 1 iPod és kb 30 eFt-om landolt idáig náluk. De kaptam összesen 3 monoklit, és 0 rendőri intézkedést. És még elég szerencsésnek mondhatom magam. Gondolom te is addig leszel ilyen, amíg nem találkozol velük személyesen.

A kuruc.info oldalt alapvetően nem tartom túl hiteles hírforrásnak, de nagyon is érdemes látogatni időnként. Én kb. a 1/4-ét hiszem el neki (és tényleg hiszem, hogy csak ennyi igaz belőle), de szerintem ez is túl sok.

2008. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!