Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért náci az,...

Magyarországon miért náci az, aki védekezik a cigánybűnözés ellen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 19:05
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
29%

Lehet, hogy nincs más megoldás, tegyük fel, hogy ez így van a pillanat erejéig. Ez akkor is náci megoldás. Persze voltak más népírtók is a történelemben, de ez a dolog akkor is a nácikhoz kötődik az emberek fejében. Úgyhogy ez náci megoldás és kész.


Tudod, ha pénzért kefélsz, akkor nevezheted magadat Istár papnőjének is, szíved joga, de ne csodálkozz, ha lekurváznak.


Mindazonáltal faramuci egy logika, hogy dögöljenek meg, mert segélyből élnek, ahelyett, hogy dolgoznának, miközben sok magyar is segélyből él ahelyett, hogy dolgozna, munka meg egyébként sincsen. Az is nagyon teszik, hogy itt hőzöngenek, hogy a mi adónkból fizetik... persze ha megnézi az ember a statisztikát, akkor a hozzászólók között rajtam kívül max még egy ember van, aki adót fizet, mert kb. 10 millióból csak 1,5millió teszi (plussz a 1milla köztisztviselő, közalkalmazott, de őket ügyebár az a 1,5 fizeti, úgyhogy hanyagoljuk)

Azt is meg tudom mosolyogni, amikor valaki azzal jön, hogy milyen szaporák, jóval több a cigány gyerek, mint a magyar, ami egyrészt igaz, másrészt meg még így is csökken a népesség, úgyhogy a igazmagyarjókeresztény elvtársak valamit tehetnének, mert a masírozástól nem lesznek gyerekek (sem).


engem egyébként eddig csak rendes, jóravaló magyar emberek akartak kirabolni, megkéselni, átejteni. Cigány egy sem. Peidg fehér a bőröm és még éltem is közöttük. Igaz, csak 8kerben, nem vidéken.

2008. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

A logikát nem értem. Minél brutálisabbak a cigány támadások, a vezetők annál jobban ócsárolják a magyarságot:

"nem megfelelő szegergáció,kirekesztés,esélyegyenlőség,cigányozás stb stb stb"


Vagyis ha belénk nyomják a kést az a baj, hogy nem üvöltünk elég hangosan.


A monoki programot pedig a szociális miniszer szélsőségesnek nevezte...no comment.

2008. jún. 10. 19:33
 13/53 anonim ***** válasza:
79%

"Persze voltak más népírtók is a történelemben, de ez a dolog akkor is a nácikhoz kötődik az emberek fejében. "

Márpedig a kommunizmus miatt tőbb ember halt meg, mint a koncentrációs táborokban. A holokauszt mesét most hagyjuk. Az faszság.

Másik példa a Biblia. Eszter könyve. Zsidók népet írtanak. Ahogy ma is. Nálunk is, az egész világban. Legfeltünőbben az arabokat.

Drezda vs RAF - na ez is egy érdekes történet.


"Azt is meg tudom mosolyogni, amikor valaki azzal jön, hogy milyen szaporák, jóval több a cigány gyerek, mint a magyar, ami egyrészt igaz, másrészt meg még így is csökken a népesség, úgyhogy a igazmagyarjókeresztény elvtársak valamit tehetnének, mert a masírozástól nem lesznek gyerekek (sem"

Csak az ilyenekből mindig kihagyják azt, hogy félúton elkezdjük őket lelövöldözni :)

Másrészt az állam nem teszi lehetővé a gyerekvállalást. Ugye az egészséges már fiatalon lenne. De a fiataloknak munka is alig jut, aztán ház is kell, ahol felnevelhetem a gyereket. Meg nem is igy nevelik a gyerekeket. El vannak baszva.

2008. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Az előttem szólónak pedig annyit:


Nem is olyan régen éjszaka hazafelé tartottam és jött velem szembe 8-10 cigány.

Kérdés: Van cigid geci?

Válasz: Ne haragudj, nem dohányzom.

Rá egy pillanatra már a földön rugdostak. Jöhet bárki azzal, hogy nem minden cigány ilyen. Igazuk is van mert 100-ból 2 nem ilyen. Ők nézték hogy rugdos engem a többi nyolc közben üvöltötték, hogy dögölj meg magyar!

2008. jún. 10. 19:38
 15/53 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert alapból az embereknek egyformán MINDEN bűnözés ellen védekezniük kellene. Aki nem ítél el egyformán MINDEN bűnözést, hanem külön kiemel egy etnikai csoportot, annak már nem a a bűnözés ellen védekezés az elsődleges témája, hanem az etnikai csoport elítélése.


Magyarországon - értelemszerűen - magyarbűnözés is létezik, de mégsem szokták így hívni, mert azt sértőnek éreznék a magyarok. Ha mondjuk a szlovákok beszélnének magyarbűnözésről, az naná rosszul esne minden magyarnak.


A cigányoknak sokáig ugyanúgy nem voltak emberi és állampolgári jogaik, mint ahogy a színesbőrűeknek általában máshol sem a fehérek által uralt területeken (lásd USA a 60-as évekig, Dél-Afrika a 80-as évek végéig). Nem lehet elvárni tőlük, hogy 1-2 generáció alatt felzárkózzanak, de meg kell teremteni az esélyt.


Pont azért, mert most mi szívjuk meg azt, hogy a korábbi generációk elb*szták a kisebbségi politikát és ennyire sikertelenek voltak a cigányság felzárkóztatásában. Így aki a jelen helyzethez vezető gyűlölködést tovább folytatja, pedig a saját gyerekeivel b*szik ki és csak ugyanazokat (vagy még súlyosabb) problémákat tol át a következő nemzedékekre.


"Az az őrült, aki ugyanazt csinálja és más eredményt vár el."

2008. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
90%

a kérdéstől eléggé eltávolodtak a válaszolók és egészen elmentek amerikáig és afrikáig pedig ez a probléma inkább lokális. na de mind1. az én véleményem az h azért nevezik nácinak azt aki "védekezik a cigánybűnözés ellen" mert legutoljára a nácik irtották őket és ez félelmet vált ki bennük még ha 10-en is jönnek veled szembe akkor is már ha hallottak a "holokausztról" akkor van benne félelem. Én személy szerint erősen magyarérzelmű vagyok és talán szélsőséges és egyáltalán nem tartom szégennek amikor egy cigány azt mondja rám h rohadt náci. ha nácinak tart az azt jelenti h fél tőlem amiből már nem jöhetsz ki rosszul. (egyéni tapasztalat lehet h ha egy vékony cingár gyerek vagy ez nem jön be.) ha le náciznak akkor én jobb kezemmel lendítek eggyet mint a nácik csinálták ha ez nem elég akkor megyek tovább míg úgy nem dönt az illető h inkább távoltartja magát tőlem. mert fel kell venni a harcot igen elkurták az ősök hogy ide telepítették le őket de akkoriban még dolgoztak és mióta nem azóta az emberek irtanák őket. jah ha meg az előttem lévő válaszoló szerint jo az ha annak a kevés adózónak a pénzét is elveszik akkor gratulálok neki mert ha csak ennyi ember adózna továbbra is de nem kellene továbbra is a cigányokat ellátni akkor fényévvel előbbre lennénk gondoljunk csak bele nem adunk segélyt a cigányoknak több jut:pl. oktatás technikai fejlesztés (ezáltal több munkahely lenne) feltalálások mert hogy elvileg nekünk elég jo a felfogásunk. na de mind1 én harcolok míg élek az olyanok mint az eggyes válaszolók meg haljanak meg csak a saját cigányországukban


bár hozzáteszem a szlovákok a zsidók sem jobbak csak jelenleg ez a leg észrevehetőbb probléma tudni kell h a zsidók sokkal nagyobb anyagi kárt okoznak nekünk mint a cigányok csak ők nem késelnek nem lopnak csalnak stb. inkább felvásárolják az országot na most sikerült nekem is elkalandoznom egy kicsit de azthiszem volt értelme

2008. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
99%
bocsánat az előbb rosszul írtam nem az előttem kommentet írónak szólt hanem aki még a legelején irogatott csak összekevertem a dolgokat
2008. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
99%

bocs az előzőért rosszul írtam mer össze kevertem a dolgokat

szal az első írónak szántam a dolgot v az elsők között volt

2008. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
88%

"Azért, mert alapból az embereknek egyformán MINDEN bűnözés ellen védekezniük kellene. Aki nem ítél el egyformán MINDEN bűnözést, hanem külön kiemel egy etnikai csoportot, annak már nem a a bűnözés ellen védekezés az elsődleges témája, hanem az etnikai csoport elítélése. "


Akkor barátom nem tudod mit hívunk cigánybünözésnek. Persze, hogy nünözö minden népcsoportban van. De ebben kivételesen magas arányban.


"Ha mondjuk a szlovákok beszélnének magyarbűnözésről,"

Ja persze. Azok a szlovákok, akik még ma is hisznek a kollektiv bünösségben. Történelmi tényeket nem vesznek tudomásul. A szlovákokat hagyjuk.


"A cigányoknak sokáig ugyanúgy nem voltak emberi és állampolgári jogaik, mint ahogy a színesbőrűeknek általában máshol sem"

Azért engem érdekelne miért nem kaptam szegények jogokat. Talán mert a jogokat meg kell érdemelni? Az USA-ban a bünözök legnagyobb többsége pedig feket, nem ugy mint a filmekben.


"Nem lehet elvárni tőlük, hogy 1-2 generáció alatt felzárkózzanak, de meg kell teremteni az esélyt. "

Ja persze.


"zsidók sokkal nagyobb anyagi kárt okoznak nekünk mint a cigányok csak ők nem késelnek nem lopnak csalnak stb"

Ebben csak a csalós dologgal nem vagyok kibékülve. Pl. ott az egész holokauszt történet. Elég csalás szaga van. Izrael állam hogyan is jutott atomfegyverhez? Nem csalták össze.... Á dehogy.

2008. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaz, hogy MINDEN bűnözés ellen védekezni kell. De ha ennyi embert köti egy népcsoporthoz rossz emlék, az nem lehet véletlen.

Elmondok egy történetet.Egy téli estén hazafelé sétáltam a párommal, és szembe jött egy cigányokból álló csoport. Ahogy elhaladtak mellettünk, nekünktámadtak és teljes erőből ütni és rúgni kezdték a páromat. Annyira hirtelen jött, hogy védekezni sem tudtunk.Akkor is csak rúgták, amikor már ájultan feküdt. Sírtam, üvöltöttem, megpróbáltam közbelépni, de félrelöktek. A rendőrségen nem tudták megmagyarázni, hogy miért tették. Indíték sem volt. "Csak úgy".

Kérdem én: milyen emberek képesek ilyesmire "csak úgy?".

Nem véletlen, hogy a legtöbbünknek összeszorul a gyomra és félelmet érez ha meglát egy ilyen csoportot.

Nem kívánom senkinek azt amit azon az estén éreztem. Még annak sem aki annyira védi őket.

2008. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!