Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bajnai Gordonnak mi a vallása?

Bajnai Gordonnak mi a vallása?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból.Orbánról tudjuk hogy református.


Bajnai Gordonnak mi a vallása?


Szcientológus?



2013. márc. 10. 19:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
A következő már az lesz, hogy hoy jön egy névtelen kis senki ahhoz, hogy beböfögje Bajnai vallását egy olyan kérdésre, ahol eleve Bajnai vallása volt a kérdés. :D
2013. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
16%
Nem mindegy ki milyen vallású? Hitler nagyanyja révén is zsidó volt, mégis kinyiratott vagy 20 milliót anno. Az egyik ük-unokafia pedig judaizmust tanítan valahol az USÁ-ban egy egyetemen (nem vicc).
2013. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
(pontosabban ükunokaöccse)
2013. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
25%

""egyébként mókás, hogy egy itt kommentelő névtelen kis valaki beböffögte, hogy hát biztos zsidó (hiszen egyeseknél mindenki zsidó, akire ők rámondják, és mint tudjuk, előszeretettel mondják rá mindenkire, akivel nem értenek egyet), aztán máris készpénznek van véve..."


Gyurcsány is zsidó vallású. És nem értem ennek mi köze ahhoz, hogy ki írja be a helyes választ. Ilyen alapon azt is mondhatnád, hogy Arkhimédész törvénye marhaság, hiszen csak egy névtelen kis senki Arkhimédész böfögte azt be."


Oh, tehát már Gyurcsány is:)


Mond, ezeket az égvilágon bármivel alá is tudod támasztani, vagy megint csak ott tartunk, hogy hasból mindenkire rámondjuk, hogy zsidó, akire épp úgy szeretnénk?


Tudod, Archimedesz nem csak hasból beböffögött dolgokat, ő bizonyított is.

2013. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
3%

ma 19:29


Ha valaki zsinagógába jár és kipát hord akkor neked mért kell alátámasztani, hogy zsidó vallást gyakorol? Annyira sötét vagy, hogy az már fáj.

2013. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

"Mond, ezeket az égvilágon bármivel alá is tudod támasztani, vagy megint csak ott tartunk, hogy hasból mindenkire rámondjuk, hogy zsidó, akire épp úgy szeretnénk?


Tudod, Archimedesz nem csak hasból beböffögött dolgokat, ő bizonyított is."


Egyetértek az előttem szólóval.


Az egész média tele volt vele mikor Gyurcsány hisztizett az iskolában, hogy az ő gyerekét csúfolják a zsidósága miatt, tehát ha erre követelsz bizonyítékod az csak a te tudatlanságodat bizonyítja.

2013. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki zsinagógába jár és kipát hord akkor neked mért kell alátámasztani, hogy zsidó vallást gyakorol? Annyira sötét vagy, hogy az már fáj."


Pontosan melyik zsinagógába is jár Bajnai ezek szerint, ha már ennyire képben vagy?

És mikor is lehet kipát látni a fején, mert valahogy elég sok eseményen láttam már a palit tv-ben (elvégre mégiscsak min. elnök volt), de kipát akkor is csak akkor láttam a fején, amikor az izraeli hivatalos látogatása volt, amikor a protokolláris programban a siratófal is szerepelt, ott még a turista is éppúgy felteszi a kipát, mint ahogy a Szent Péter bazilikában is leveszi a sapkáját még nem keresztényként is - szóval nagyon remélem, hogy nem erre alapozva állítottad Bajnai zsidóságát, mert ugyanilyen alapon Áder is zsidó (közt. elnökként ő is volt Izraelben, neki is természetes protokoll program volt a siratófal, és ennek megfelelően ő is viselt ott kipát), meg jó néhány amúgy teljesen keresztény ember is, aki járt már


De jóhiszeműen felteszem, hogy ha már ilyen magabiztossággal állítod, hogy zsidó, lehülyézve azt, aki ezt bemondásos alapon nem hiszi el, akkor ezt tényleg konkrétumokkal is alá tudod támasztani...


-----------------------


"Az egész média tele volt vele mikor Gyurcsány hisztizett az iskolában, hogy az ő gyerekét csúfolják a zsidósága miatt, tehát ha erre követelsz bizonyítékod az csak a te tudatlanságodat bizonyítja."


Nem nagyon követem figyelemmel Gyurcsány munkásságát, szóval erről az epizódról lemaradtam, de azt még én is tudom, hogy Gyurcsány felesége közismerten zsidó származású - tehát a gyerek anyai ágon valóban zsidó származású, de ez még sehol nem bizonyítja, hogy Gyurcsány is az lenne.

Esetleg valami meggyőző érv? mert az, hogy szimplán lehülyéztek, hogy konkrétumot mertem kérni az állítás alátámasztására, az még önmagában még nem túl meggyőző.

2013. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Joe Makepeace ***** válasza:
70%

Kit érdekel a vallása? Pápának jelentkezett? Vagy rabbinak? Vagy pátriárkának? Tudom hogy csak kiváncsiságból tetted fel Kérdező, de sok idióta komment volt már! Ha a Fletó felesége, aki zsidó származású, akkor a gyerekeikben is van zsidó vér, az meg hogy a Feri fején is volt kipa, az esetleg annak köszönhető, hogy bement a feleségével a zsinagógába, és ott fel kell tenni! Látni lehet például a BBC kommentátorainál, riporternőinél is, hogy ha Irakból tudósítanak, akkor a fejükön van a csador!

Amúgy meg például Deutsch Tamás pedig köztudottan zsidó, és gyakorolja is a vallását, sőt büszke rá! Hát hogyha az, miért is ne lenne?!

Hitlerről meg az undorító bandájáról annyit, hogy ők saját magukat kereszténynek definiálták! Ennyit a vallás, és a politika kapcsolatáról! Mi köze a kettőnek egymáshoz?! Ráadásul éppen a zsidó egy vallást is, és egy népet is jelöl! A kettő nem mindíg van metszetben egymással

2013. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Joe Makepeace ***** válasza:
Még valami: a scientológia hívei nyugodtan gyakorolhatják mellette a keresztény akár katolikus vallásukat is!
2013. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
nyilván zsidó, csak nincs az arcára tetoválva. aki szegény ellenes politikát folytat, az mind zsidó, mivel nem tudja átérezni milyen szegénynek lenni, követi a zsidó elveket, elveszi a szegényektől, hogy a gazdagoknak még több legyen (minden megszorítás ilyen) tehát Bajnai az pont ilyen, Gyurcsánnyal, Orbánnak együtt
2013. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!