Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hívják Bajnait libás...

Miért hívják Bajnait libás Gordonnak?

Figyelt kérdés
szerintem az egyik legszimpatikusabb politikus, most is az együtt 2014-ben. Légyszi a libáshoz számokat is mondjatok, azt tudom, h még a cégével tönkretett valahány libatenyésztőt
2013. jan. 22. 22:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%

Én több okból én nem szavaznék rá.


Amiért nekem nem szimpatikus ,pont azért amiért Gyurcsány sem.Van közös bennük.


Amikor a kisebbségeket éri valami atrocitás akkor kiállnak tüntetnek hogy "én is cigány vagyok" de amikor a magyarokat éri akkor az olyan mintha meg sem történt volna , a fülük botját sem mozdítják olyankor.


Ezért nem szavazok sem a Ferire sem a Bajnaira.

Nálam ez oly mértékben negatív érzést és egyenlőtlenség érzését kelti hogy teljesen elhatárolódok tőlük.

2013. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
Gyorsan felejt a magyar. Ha ez lesz az a miniszterelnök akkor bef.sok.
2013. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%
A legfőbb ok amiatt nem szavaznék rá az, hogy engedélyezné a genetikailag módosított élelmiszerek árusítását.
2013. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező elég sok atrocitás éri a magyarokat , főleg a cigányok részéről csak kicsit körül kellene nézned.

Amikor cigánybűnözésről beszélünk akkor Bajnai miért nem áll ki a dolgozó nép mellett?

Miért nem tüntet hogy "márpedig ez nem mehet így tovább"


Vagy amikor azt mondta valamelyik külföldi politikus hogy a magyarok moslékban fürdenek akkor Bajnai miért nem védte meg őket.


Nem tagadom hogy a gazdasághoz van egy csöpp esze de azonkívül semmi.

2013. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
46%
Együtt 2014? Egy nagy vicc. Remélem Bajnaiék még a parlament közelébe sem jutnak.
2013. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van az elsőnek. Már csak azért is, mert tudomásom szerint a Sukorói csalásban ő közvetített, és mellékesen, a táncoslábú haverjával együtt adósították el az országot.

Neked egy offshore politikus a szimpatikus? Akkor milyen a nem szimpatikus?

2013. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
66%
Úgy látom az elsőt töröltetted. Akkor minek teszel fel ilyen kérdést, ha nem bírod elviselni az igazságot, vagy a kritikát?
2013. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
55%
gá?
2013. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%
a valahány libatenyésztő konkrétan több öngyilkos, akiket az offshorezással tönkretett a Wallis. De látom a nem tetsző hszeket töröltetitek. grat hozzá .
2013. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%

"nem értelek. Bajnainak volt a LEGJOBB beszéde az antirasszista tüntetésen. Végre az ÖSSZEFOGÁST hírdette, nem a gyűlöletet, mint a fideszes haverjaitok. És nem tudom milyen atrocitás éri a magyarokat úgy am block, amiért fel kellett volna emelniük a hangjukat."


Kit érdekel az antirasszista összejövetel? Bajnai pont, hogy megosztja az ellenzéket, ennek mondjuk részben örülök, talán nem lesz több maszopos kormány.

2013. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!