Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a jobbiknak 2014-ben? Nem kellene nekik megadni az esélyt és megnéznünk mit produkálnak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 12:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%

Azt még hozzátenném: Az alappélda a MIÉP. Egy időben 50 ezres gyűléseket tartott a Hősök terén. Aztán teljesen eltűnt, 5-6 év tevékenység után. A Jobbik 6 évvel a MIÉP összeroppanása után jött divatba. Ha nagyon ügyesek, kihúzhatják 2018-ig egy elfogadható eredménnyel, utána ők is eltűnnek.


Ez azért van, mert a "radikálisok", akik "kimerikmondaniaztamitmásoknem", addig vonzóak egyesek számára, amíg frissek. Egy idő után a rajongóikat frusztrálja, hogy ezek a pártok nem érnek el semmit és kiábrándulnak. Kell pár év, amíg elfelejtik a kudarcot, és akkor új néven, új arcokkal kezdődik az egész elölről, megint lesz egy hős, aki "kimondja, amiről eddig hallgattak".


A "mozgalom" felfut, egy ideig elhiszik a tagjai, hogy még mindig "előretör", növekszik a mozgalom, és időbe telik felfogni, hogy elérték a maximumot. A jobbikosok különböző önbecsapási technikákkal sikeresen elhitették magukkal, hogy a Jobbik állandóan "erősödik". Aztán időbe telik megérteni, hogy egy elszigetelt párt esetében tökmindegy, hogy ott van-e a parlamentben 15%-kal, vagy egyáltalán nem is létezik. Mert nem csinálhat mást, mint dumálhat, pedig pont azért jött létre az egész "radikalizmus", mert elég volt a tétlenségből és a dumából.


Most még mindig sokan képzelik, hogy a Jobbik "erősödik". Az még 1 év, míg belátják, hogy ennek semmi jele nincs. Sokan csak 2014-ben fognak kiábrándulni az "erősödés" mítoszából, és csak utána kezdenek el azon gondolkodni, hogy mire megy a "radikalizmus", ha tartósan kisebbségi létre van kárhoztatva. És akkor lassan rájönnek, hogy ennek semmi értelme és kiábrándulnak. Tömeges kiábrándulás 2014 után várható, bár valószínűleg már most is sokaknak feltűnt, hogy semmire se megy a Jobbik és a köré szerveződött szubkultúra.

2013. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nincs, tele vagyunk agymosottakkal. Főleg a gyiken lehet őket látni.


Azt persze nem veszik észre, hogy 20 éve át vannak verve a fidesz-mszp páros által, akik a színfalak mögött marha jó barátok ám, de nem baj, még mindig őket választják. Szánalmas a magyar mentalitás. Elérte a média a célját. Azt mondják, hogy a jobbik náci, akkor az.

Nem ért el sikereket? Édes drágám, akkor kérlek nézd meg Tiszavasvárit! Olyan gyárat nyitottak ami több mint 100 embernek ad munkát, a közbiztonság egyre jobb, a cigányokat közmunkára fogták, az önkormányzat visszafizette a 200 milliós tartozását, sőt most már 20 milliós pluszban van, újraválasztották a Jobbikos polgármestert. Szerinted akkor ez nagyban nem működne?

Mennyi értelmes ember... Tegyetek fel kérdéseket Vonának, vagy bárkinek a facebook-os fogadóórán, örömmel megválaszolják. Persze még erre is képtelenek vagytok, könnyebb azt benyögni, hogy ,,demagógnáci" és kész. baLOLdali színvonal.

2013. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
30%
Így igaz mindig a szar zsidesz a komcsik nyernek csupán az az egésznek az érdekessége hogy választások után már mindenki tüntetget meg demonstrál meg mittudomén és senkinek nem jó az ami van. Akkor hát azt kérdezném hogy miért szavaznak rájuk? Persze megvan az esélye annak hogy a jobbik is csak a saját zsebét tömi majd meg oszt kész de még mindig jobb mint a narancsok és a pirosak akik már bebizonyították hogy nemcsinálnak semmit csak rontanak a helyzeten a jobbik esetében legalább megvan a remény hogy valami változhat! Akkor miért is ne szavaznánk a jobbikra? Rosszabb már úgysem lehet a helyzet és ezért fogok a jobbikra szavazni hajrá jobbik! Szebb jövőt!
2013. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

10:23- Tiszavasvári eredménye nem feltétlenül jelenti azt, hogy a Jobbik olyan jó. Ahol én lakom, ott például az önkormányzatnak nincs semmi adóssága, alacsony a munkanélküliség, magasak a bérek. A polgármester pedig fideszes, mégsem hiszem, hogy a Fidesz a megoldás. De mindegy, nem akarom elvitatni az ottani jobbikos polgármester sikerét.

Én a bajt inkább a Jobbik gazdasági programjában látom. Már eleve szar volt, ez régen sem volt titok. Viszont most a Fidesz alatt egy részét volt "szerencsénk" kipróbálni, és látjuk, hogy milyen "jó" volt.

Amúgy erről kár is beszélni, mert Budapest nélkül egyik párt sem kerülhet kormányra, márpedig kevés az esélye, hogy a fővárosiak a Jobbikra szavaznának.

2013. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

15:06


A gond ott van, hogy a Fidesznek fogalma sem volt arról, hogy a Jobbik szakemberei milyen úton akarták megvalósítani a pontokat a programjukban.

És mindig ezt mondják, hogy szar a programjuk, mert csak pontok, meg nincs részletezve, meg ilyenek. Hát még szép, hogy nem részletezik, aztán egy két pontot szépen le is nyúlna az MSZP meg a Fidesz - amit ugyebár meg is próbáltak, látod bele is buktak-, aztán ők lennének a királyok, hogy na látjátok, saját program hö frankók vagyunk.

Részletesen leírni a programot olyan lenne, mint benyögni az ellenségnek, hogy én most honnan támadok és mit.


Ha Tiszavasváriban újraválasztják őket, akkor az már jelent valamit. Az a baj, hogy a Jobbiknak csak a negatív gondolatait emeli ki a média. Pedig minden pártnak vannak rossz ötletei, de mondjuk ha az nálunk 10 jóból 2 rossz, akkor azt a 2 rosszat nyomatja felnagyítva egy hónapig a média.

2013. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

15:21- igen, viszont ez nem valami verseny, mint az oviban, hogy "eee, elloptad az ötletemet, pedig én találtam ki először". Melyik a fontosabb? Hogy egy "jó" programot végrehajtanak, vagy pedig az, hogy ki hajtja végre?

Egyébként nem csak a média emeli ki. Én például elolvastam az egész programot, mind a 88 oldalt. Hát, mit mondjak...most még jobban félek a Jobbik győzelmétől.

2013. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Joe Makepeace ***** válasza:
40%

"mindig a szar zsidesz a komcsik nyernek"


Ilyen primitív tapló dumán már fenn sem akadok egy Jobbikos arcából, de valahogy azt még mindig nem értem, hogy a Fideszt -messze nem az én pártom egyébként- de nem értem hogy miért zsideszezik folyton! Először is ebből kiderül, hogy mégis sok náci támogatója van a pártnak (a Jobbiknak), hiszen más különben miért is "zsideszeznének", arról már nem is szólva, hogy a Vona annak idején úgy rémlik, hogy a "zsidesz"-ből lépett ki, amikor megalakította az "igaz magyar harcos" pártját, nem?!


"Tudod, én egy kísérletező alkat vagyok, de a saját életemmel még magam se kísérletezek hát még mást engednék."


Totál így igaz! Kísérletezzen ez a sok hülye saját magán, de úgy hogy szívjanak 4 évet, ha még az eddigi 3 nem volt elég ebből a rakat hatalomvágyó dilettánsból, ahol csak a duma hegyek vannak, hozzáértés zéró! Jobboldali okoskodás, meg "de el vagyunk bűvölve magunktól", meg a "Viktort maga az atyaisten küldte a népnek..."

Barmok!

2013. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!