Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Magyarországgal 2014...

Mi lesz Magyarországgal 2014 után?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem gyors emelkedés vár rá,erkölcsileg.És ezesetben,de csak jóval utána anyagilag is.
2013. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
A Jobbik fog nyerni.
2013. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
23%
Szerintem is fejlődés jön, jelenleg szerintem a válság oka a technikai fejlődés megállása, amint ez beindul elkezdődik az erkölcsi fejlődés is. Orbánnak még vannak dolgai a tarsolyban, a Jobbik nem fog nyerni de több helyet szerez majd.
2013. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Talán sikerül "beindítani" valahogy.
2013. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
2014 utám romlani fog a helyzet, azt nem tudom, hogy 2018 után is de 14 után biztos
2013. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

ha Orbán Viktor folytathatja, akkor gazdasági felemelkedés! főleg Széles Gábor már egy megváltó tervet dolgoz ki! annak az lehet az eredménye, hogy az egész ország fellendül!

ha az mszp-szdsz-együtt 2014 jut hatalomra, akkor Magyarország meg fog szűnni!! ez a nagy veszélye ennek a kommunista bandának!

2013. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Semmi. Ugyanezen a pályán zakatolunk dél-amerikai állapotok felé. Ennyi. Nincs itt semmi más, a magyar választók csak arra kíváncsi, hogy mit lehetne még kifacsarni az államból, demagógiára vevők. A politikusok meg kapni fognak az alkalmon.
2013. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy mindenki az okos telefonját pityegteti (facebook), és mindenki úgy megy el egymás mellett, hogy észre sem veszi a másikat.


Az Euro bevezetése. Nem csak magyarországon. És ha bukik az euro vagy meginog, az egyik államnak sem lesz jó.


Még több éhezés, munkanélküliség, mert már jobbra nem fordul soha a helyzet.


Az egyetemisták forradalmat okoznak: Szemben állnak majd a pártokkal.

2013. márc. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
A Jobbik kormányra kerülésével helyreáll a gazdasági egyensúly.
2013. márc. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem a vén kommunistáktól hemzsegő fideszt komcsizzátok le, komolyan mondom mostmár betelt a pohár!
2013. márc. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!