Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki irányítja a világot?

Ki irányítja a világot?

Figyelt kérdés

Mármint, úgy értem, hogy ugye vannak Miniszterelnökök, stb, de ezeknek ki a vezetőjük? Tehát ki áll "mindenki felett" ?

Van ilyen?


2013. márc. 3. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Xenu :)
2013. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Senki. Csak néhány összeesküvés elmélet-hívő talál ki ilyesmiket!
2013. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Reptoidok.
2013. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tetro ***** válasza:
58%
A kismanó a fejedből. Persze ez egy nagy orrú zsidómanó... Este mikor alszol kimászik a buksidból, és eligazítást tart a miniszterelnököknek, és a különböző nagytőkéseknek. Elmondja következő nap melyik ország melyikkel hogy vesszen össze, és mik történjenek a tőzsdéken. Gonosz kis manó ez. Egyszer próbálj meg alvás közben ébren maradni, hátha észreveszed, ahogy kijön a füleden.
2013. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem áll senki felett, a hatalmi ágak egymást ellenőrzik. A jogrendszer az "irányító".
2013. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Tehát mélyen tisztelt 2-es


Volt elnököket,titkosszolgálatisokat,tudósokat és különböző szakembereket,bankárosokat stb összeesküvés hívőnek neveznéd?Tényleg ennyire buta birka lennél vagy csak tetteted magadat?


Tisztelt kérdező ezt senki sem tudja.De az biztos hogy egy maroknyi ember irányítja ezt a világot,csupán párszáz ember,de az is elképzelhető hogy legfelül csak egy ember van aki mindenkit irányít,nem lehet tudni

2013. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
A Hétszűnyű Kapanyányimonyók.
2013. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vadkan01 ***** válasza:
20%
A pénzemberek akik hatalmat akarnak.
2013. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Mivel Xenut én irányítom, így a világ az én lábaim előtt hever.
2013. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Én, ki más by Jenő
2013. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!