Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek eljön egyszer az...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek eljön egyszer az az idő, amikor nem a kizsákmányoló kapitalista piacgazdasági rendszer irányítja majd a világot? (és azok haszonélvezői)

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen, viszont az ehhez vezető út kemény lesz...
2012. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Igen előbb-utóbb mindenképpen, mert a kapzsiságnak, harácsolásnak, mások nyomorából dőzsölésnek mindenképp meglessz a maga negatív következménye .

Egyébként nem csak a kizsákmányolók hibásak, hanem a behódolók is.Ha nem lenne olyan sok emberben birkatermészet, nem lennének kizsákmányolók sem.Hisz nem lenne kin élősködniük, mert senki nem hagyná.

2012. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Már egyszer elindult de akkor is ilyen segggfejek irányitottak,a történelem ismétli önmagát.
2012. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem hinném. Vagy ha nem ez a rendszer lesz, majd lesz más, ami hasonlóan annak kedvez, aki a "táplálék-láncban" egy magasabb szinten van.
2012. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, Bartos elvtárs már megkezdte a munkálatokat a változtatásra.
2012. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Szállj le a Földre, a realitások talajára. A Te életedben nem fog eljönni ilyesmi, kár fantáziálgatni. Ha kisember vagy, akkor neked tök mindegy ki a "kizsákmányoló", szívni fogsz. Legyen király, földesúr, hadúr, náci rezsim, komcsi rezsim. Bármilyen fájó is, az egész történelemben szinte most vannak el a legjobban az emberek, a relatív jólét most a legmagasabb, még ha elégedetlenkedsz is.
2012. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeteket. Uccsó, én nem mondtam, hogy hiszek benne, vagy hiszem, hogy a közeljövőben lesz, én a földön vagyok.


Ha rajtam múlna, meghalnék kínok között ezért. De az a baj itt is, mint sok helyen, hogy azok, akik tehetnének valamit, azok nem akarják. hiszen a pénzesek irányítják a világot. És a pénzesek nem akarnak lemondani a "királyságukról".


Szerintem egyképpen lehetne az eljövetel. Ha egyszercsak az emberiség nagy része megegyezne, hogy mától kommunizmusban élnek, és nem használnak pénzt.

2012. aug. 27. 22:06
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez a világ akkor jönne el, ha a birkáknak végre felnyílna a szeme és a kizsákmányolókat, uralomra törőket agyonütnék.De ehelyett az ostobák inkább királyt, politikust választanak, hatalmat adnak mások kezébe, aztán nyekeregnek, hogy szívják a vérüket.Ostoba tud lenni az emberi lény!
2012. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha birkák nem birkák lennének, akkor az után, hogy legyőzik a hatalmat új ellenség kéne, nem?


Nem tudom, hogy hogy lenne jó....



A zsidózást hagyjuk. Ha zsidóknak van pénze, akkor őket kéne eltávolítani, de nem hiszem, hogy mindent ők irányítanának.

2012. aug. 27. 22:23
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt hiszem végül is tényleg a Bibliának lesz igaza.Minden emberi rendszerről előbb-utóbb ki fog derülni, hogy alkalmatlan és a rendszer elbukik.Az ember nem uralkodásra,irányításra termett.
2012. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!