Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arrol hogy egy...

Mit gondolsz arrol hogy egy marék sátánista elmebeteg (NWO) irányítja a világot?

Figyelt kérdés
...vagy mindez csak összeesküvés elmélet lenne?
2013. febr. 22. 15:51
 1/7 Antimod ***** válasza:
72%
Azt gondolom, hogy van valóságalapja, de egyrészt nem maréknyi, másrészt ki tudja, mit jelent egyáltalán a sátánista (és azok-e), illetve túlságosan démonizálva van az egész, mint összeesküvés-elmélet. Amikor precízen levezényelt világháborúkról, totális lehallgatásokról stb. beszélünk, akkor ott én erős túlzást érzek. Persze vannak olyanok, nem is kevesen, akik nagyon is szeretnének egy ilyen világot uralni, akár törekszenek is rá, de azért ettől messze vagyunk. Vannak bástyáik, olyan országok, szervezetek, ahol teljesen megvetették a lábukat, és próbálják kiterjeszteni a befolyásukat, de egyrészt valószínűleg bizonyos körök egymással is szemben állnak, másrészt azért az emberiség nem kollektíven hülye, és 100%-ban sohasem lehet irányítani egy társadalmat sem, nemhogy egy egész bolygó népességét.
2013. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hello!


Előre mondom, hogy nem vagyok túlságosan jártas a témában, nem is akarok túl határozott véleményt alkotni és állást foglalni. El tudom képzelni, hogy van egy hátsó hatalom, amely a legmagasabb szinten mozgatja a szálakat, de mindig túlzásnak érzem, amikor okkultizmust, sátánizmust kevernek a dologba. Egyszerűen nem látom értelmét, nem értem a célját. Sokkal inkább el tudok képzelni egyértelműbb és prózaibb okokat: pénz és hatalom.

2013. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Borzalmas ez ! Szorú, hogy az egész emberiséget, ilyen elfajzott, elmebeteg, gonosz csűrhe irányítja, akik tőrténelmet nemes multat kreáltak maguknak (Illig : 300 év nem is volt) és most dúsgazdagon még ez sem elég nekik, és a maradék emberiséget akarják miírtani 200 millió alá :(
2013. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as: légy szíves, ne szólj bele a felnőttek beszélgetésébe. Majd ha nagyobb leszel.
2013. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem témát tévesztett a kérdező ? Nem a "külföldi politika" rovatban lenne helye a kérdésnek ?
2013. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
4/5 Felnőttebb vagyok mint, te és érettebb ! Ne offolj.
2013. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a feltevés a lehető legtávolabb áll a valóságtól.

A zsidók és Sátán személye összeegyezhetetlen.

Az előbbi uralkodik a világon jelenleg, és Sátánt tartják az antiszemitizmus forrásának.

2013. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!