Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek László András...

Szerintetek László András elmebeteg?

Figyelt kérdés

Szerintem klinikai eset a csávó.

Akik nem ismerik ne kérdezzétek ki az,örüljetek ha nem tudjátok és óvakodjatok az ilyen szektás barmoktól.

Áldás.


2011. júl. 21. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Igen ezek mind azok,engem érdekelnek a spirituális dolgok amúgy de van annyi eszem h tudjam ezek az emberek abból élnek h másokat hülyítenek azzal hogy istent játszanak.Nem akarok a bibliára hivatkozni de még abban is benne van h akik a jóisten nevében űzik az ördögöt meg stb azok mind a pokolra valók:D
2011. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%

Kedves vélaszoló áldjon meg az Úr.

Így van ahogy mondod,kérlek vigyázz magadra és a szeretteidre és soha ne hagyd,hogy elborult agyú szektaguruk mérgezzék meg az életeteket és tegyék tönkre a lelketeket.

2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Azt eláruljátok mi a sérelmetek és mit csináál ez az ürge?Nem ártana:)Igazából én másra gondoltam nem ismerem ennek a vkinek a tevékenységét.De gondolom hasonló lehet mint akik ördögöt szellemeket űznek stb...öhömm
2011. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
csak annyira elmebeteg mint 404 meg a többi
2011. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Embereket hitet el hazugságokkal és lehúzza őket pénzzel.Van pár szerencsétlen akit fanatizálni tudott azoknak mindenét elkéri(és azok odaadják).Ilyen new age szerű dolgokkal foglalkozik keleti misztika,hindu buddhista beavatások stb.Kerüld el messziről.
2011. júl. 21. 22:01
 6/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat de ki vagy mi az a 404?
2011. júl. 21. 22:02
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
404 aki már állítólag megejtett egy két randit az ufokkal és rendkívül felvilágosult az idegen civilizációkat illetően...;))
2011. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Áh,köszönöm.
2011. júl. 22. 00:14
 9/23 Won ***** válasza:
Hát nem is tudom, tud valamit a csávó :D
2011. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 homo ludensz ***** válasza:
Nem tudom ki ez a figura akit emlegettek bár az ezotériát és a vallásosságot én nem venném egy kalap alá,de ajánlatos minden esetben egy egészséges önkontrollon magunkban átereszteni minden behatást mindenkitől. Az a tapasztalatom hogy a kissé labilis személyiségek könnyen belekerülnek egy-egy "próféta" holdudvarába és elvakítja őket a visszfény.
2011. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!