Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek László András...

Szerintetek László András elmebeteg?

Figyelt kérdés

Szerintem klinikai eset a csávó.

Akik nem ismerik ne kérdezzétek ki az,örüljetek ha nem tudjátok és óvakodjatok az ilyen szektás barmoktól.

Áldás.


2011. júl. 21. 21:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
elmebeteg nem egyenlő a szektással, bár a szektások se normálisak, de az elmebeteg, sértő még egy fogyatékos, vagy down-kóros emberre/gyerekre is.
2011. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki ez a László András, de a válaszokban felderűlt 404 is. Akkor kiegészíteném. 404 elhitette a néppel, hogy elvitték az ufók, és vissza hozták. Azt mondja hogy nappal nem lát, csak nap szemüveggel. És ami még durvább, hogy ezek a szánalmas hülye emberek, akik mindezt beveszik, már legalább 500kérdést dobtak 404-nek erről meg arról... írd be a GYK keresőbe ezt a 404-et, és még több infót tudsz meg erről az ideg beteg hazug császárról. :D Igazából, tényleg nem semmi a fickó, nagyon jól hazudik. Még régebben (amikor még nagyon sok szerencsétlen farok hitt ebben az idiótában, tettem egy ellenkező választ. Valahogy így: "Jaj hagyjátok már ezt a fa.sztúrkászt, knem látjátok milyen könnyedén becsap titeket?" Aztán jöttek a szép válaszok, hogy nem, ő nem hazudik, stb... (no komment) De még mindig fent volt az egyetlen dolog, az, hogy mivel tudja bebizonyítani, azt amiket mond? hát semmivel, nincs bizonyítéka. Az ő esetében: Minden a szövegnek, semmi a hitnek. Egy szóval vannak még hülyék akik elhiszik amit ő ír...
2011. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Won ***** válasza:

Én értem, csak akkor felmerül egy másik kérdés is:

Te mivel tudod bizonyítani, hogy nincs igaza?

2011. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 homo ludensz ***** válasza:
Végül is lehet igaza is akár hiszen mintha láttam volna őt hazafelé tartva a Regulus csillagról a szokásos kiruccanásom során. Nem foglalkoztam vele mert nem tulajdonítottam neki jelentőséget,csak most hogy mondjátok eszembe ötlött.
2011. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Won, ha mondani akar neked valaki valamit, azt miért hiszed el? bizonyítsa be. Ennyi. Ez fontosabb kérdés, mint hogy honnan veszem-e hogy nincs igaza.
2011. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
hát mindjárt sajtfa.szt kapok tőletek :D
2011. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja, és Won, ha te elhiszed ezt a 404 sztorit, akkor no komment.
2011. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

"Szerintem klinikai eset a csávó."


A stílus maga az ember. Ezzel el is árultál magadról mindent. CSÁVÓKÁM (csávó = cigánygyerek).

2015. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Meselj egy kicsit arrol, hogyan huz le embereket penzzel? Lehet privatban is, erdekelne ez a szal. Koszi!
2015. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Megdöbbenve olvasom ezeket a rosszmájú, unintelligens hozzászólásokat. Részemről az lenne a legnormálisabb ha hozzá sem szólnék a témához, mert annyira nevetséges vádak és feltételezések, hogy egy szemernyit sem lehet belőlük komolyan venni. De hát nem hiába van benne a Bibliában az is, hogy az igazi prófétákat majd üldözni fogják az utolsó időkben. Én már több előadásán részt vettem László Andrásnak és bár kezdetben személyes szimpátiát nem tápláltam feltétlenül iránta, inkább magamba néztem és megvizsgáltam, hogy ez mennyire jogos. Mostanra rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem az...Egyébként szerintem elmebetegebb dolog valakiről vagy valamiről kijelenteni, hogy hülyeség úgy, hogy mélyebben utána sem nézünk a dolognak, csak felszínesen vagdalózunk.
2015. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!