Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "piros...

Mi a véleményetek a "piros pirula projekt"-ről?

Figyelt kérdés
A blogspot nincs a háttérhatalom tulajdonában? -.-
2013. febr. 21. 22:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%

"Én azt mondom hogy nem tudom vajon földönkívüliek irányítják e az embereket de azért elgondolkodtató a téma.Te viszont azt mondod hogy nem ők irányítják,ezért mondtam azt hogy bizonyítsd be"


Ennyi erővel, akkor azt is komolyan kell venni ha valaki azt mondja, hogy a télapó vagy szellemek irányítják a világot, normális embereknél a pozitív állítást kell bizonyítani.


"Az ilyeneket kéne lesortüzelni és máris egy jobb világban élhetnénk"


Ebből is látszik, hogy te valami beteg elmélvel rendelkező egyén vagy.

2013. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%

És David Icke a nagy leleplező miért van még életben?

Csak úgy hagyja a hatalom, hogy lázítsa az embereket?

2013. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
55%

"Ennyi erővel, akkor azt is komolyan kell venni ha valaki azt mondja, hogy a télapó vagy szellemek irányítják a világot, normális embereknél a pozitív állítást kell bizonyítani"


Jó,ennyire elvont dolgokat hülyeség felhozni,viszont a földönkívülis dolog ez szerintem igenis elképzelhető.Most én is találhatnék ki olyan hülyeségeket hogy a gólyák csőrén lévő baktériumok irányítják a világot,de mondom,azért ennyire elvont dolgokkal ne hozakodjunk fel.Ki tudja hogy milyen fejlett civilizáció élt előttünk,az emberek a mai napig nem képesek építeni piramisokat vagy a Stone Henge-t,de a Húsvét szigeteken lévő szobrok is nagyon rejtélyesek,akkor kik építették őket?Senki sem tudja rá a választ


""Az ilyeneket kéne lesortüzelni és máris egy jobb világban élhetnénk"


Ebből is látszik, hogy te valami beteg elmélvel rendelkező egyén vagy."


Csak azért mert mondok valamit nem jelenti azt hogy meg is tenném.Még a légynek se tudnék ártani,nem ismersz engem egyáltalán úgyhogy ne feltételezzél rólam ilyeneket


"És David Icke a nagy leleplező miért van még életben?

Csak úgy hagyja a hatalom, hogy lázítsa az embereket?"


Őszintén,hányan hisznek David Icke-nak?Az emberiség kis hányada.Ő nem jelent veszélyt a rendszerre nézve,ők is tudják hogy az emberek többsége nem veszik komolyan őt,hanem kinevetik-Épp az lenne a gyanús ha őt is kinyírnák

2013. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Válasz12 válasza:

Pirula a "háttérhatalom" maga.

Hogy értve legyen: Pirula elmondta a jelképeket,innen irány a világhelyzete,és ha Isten meg Sátán,akkor logikus hogy biblia.Magyarán a harmadik fő blog.az idők jelei.Igy szépen mindenki ki is járta az iskolát.Tehát érteni kell a pirula oldalán megírt egyik cikket is:Meg van a háromharmad.

A madagaszkár,az nem az ami.Az Magyarországként kell érteni.Négy Pingvin:Pirula....Meg a többi szereplő..Pld az oroszlán,akit jól palira vesznek a "mesében"

2017. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!