Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "piros...

Mi a véleményetek a "piros pirula projekt"-ről?

Figyelt kérdés
A blogspot nincs a háttérhatalom tulajdonában? -.-
2013. febr. 21. 22:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%

A videó, amit belinkeltem angol, és univerzálisan gúnyolja a Piros Pirulát, szóval én nem álltam meg a Vodkafone reklámnál.

Te is elismered, hogy a magyar PPP azon videója, ami saját munka elég necces. Az, hogy mások videóit képes lefordítani, nagy dolog. (Olyan én is tudok. Csináltam is már.)

De azokban legalább "szakemberek" vannak, akik nem hülyék. Nem tudom konkrétan kikre gondolsz. Alex Jones és David Icke a "hülye" kifejezés minden árnyalatát kimeríti számomra. És ők az összeesküvéselmélet-gyártás nemzetközi nagyágyúi.


"Háttérhatalom létezése szerintem nyilvánvaló"

[link]

2013. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

Engem nem érdekelnek a gúnyolások,azt még egy kis szaros ovis gyerek is tud.Engem észérvek,cáfolatok érdekelnek


Nem azt mondtam hogy necces a videó,hanem hogy az elején nekem is tulzásnak tűnt és hogy nem ajánlanám első videónak senkinek sem


A fordításról meg annyit hogy rengeteg munkája van benne és mindezt csak azért csinálta hogy felnyissa az emberek szemét,továbbá van egy honlapja is amiben jó dolgok vannak


Persze,nem tudhatod hogy kikre gondolok hiszen nem is láttál még egy videót sem.Kezd el nézni a videókat és akkor megismerheted ezeket a szakembereket,elnököket,bankárokat,titkosszolgálatisokat stb tehát nem pincelakók nyilatkoznak erről,hiába mondanék neveket,meggyőzni nem tudnálak akkor sem


Ha David Icke-ot hülyének tartod akkor te mi vagy?Mennyit tettél le az asztalra hozzá képest?Az ő előadásaiban rengeteg bizonyított tényekről van szó,rengeteg kutató munkát végzett,tehát nem a seggéből húzta ki az "elméleteit"


Ez a két ember szerintem jelentősen több tudással és jobb rálátással rendelkeznek mint te,tehát nincs jogod őket kritizálni,de ha esetleg többet tettél le az asztalra mint ők akkor bocsánatot kérek

2013. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"nincs jogod őket kritizálni"


És még ti papoltok elnyomásról?


Egyébként David Icke csak azért csinálja ezeket, hogy meggazdagodjon az olyan hülyékből mint amilyen te vagy, akik megveszik a könyveit.


Este nézz be az ágyad alá, hogy nincsenek-e ott a gyíkemberek. XD


Kis hülye gyerek, megnézetd a mátrix című filmet, azóta Neonak hiszed magad.

2013. febr. 23. 15:31
 14/24 anonim ***** válasza:

"Engem észérvek,cáfolatok érdekelnek "


Engem is. Nem az, hogy a háttérhatalom léte nyilvánvaló.

2013. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%

#13


Valamiből neki is megkell élnie,ha már pazarolja az idejét hogy felnyissa az olyan agymosott genetikai hulladékoknak a szemét mint amilyen te vagy.Egyetlen egy könyvét sem vettem még meg szóval ez nem talált :D


Ó te nagyokos,mégis honnan tudod hogy nem földönkívüliek irányítják az emberiséget?Van bizonítékod rá?Nincs?Akkor addig kussoljál te szánalmas féregpatkány :D Szerintem igenis elképzelhető,mivel annyira tökéletes és undorító ez a rendszer amiben élünk,hogy ilyenekre talán ember nem is lehet képes.Fogalmad sincs hogy David Icke miért mondja azt hogy léteznek reptoidok.Ehhez tisztában kéne lenned jónéhány dologgal,nem pedig az RTL Klub előtt ülnöd egész nap te birka szar.Nem azt mondom hogy léteznek reptoidok,de azt se hogy nem léteznek,ki tudja hogy mi folyik itt ebben a világban valójában,csak azért mert mi nem látjuk őket nem jelenti azt hogy nem léteznek.Te nevetsz ezen,ők pedig lehet hogy rajtad,mivel ekkora sügér vagy,közbe meg lószart sem tudsz.Ehhez pedig érteni kell a fizikát,biológiát,történelmet stb stb de te sík hülye vagy,egy senkiházi korcs aki csak fröcsögni tud :)

2013. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15


"te nagyokos,mégis honnan tudod hogy nem földönkívüliek irányítják az emberiséget?Van bizonítékod rá?Nincs?"


Ebből a zseniális logikádból látszik, hogy te valami elfajzott abortusz szökevény vagy.



Van rá bizonyítékod, hogy anyukád melleit nem szopkodják éjszakánként a láthatatlan manók? nincs? akkor kussoljál.


A primitív érvelésednek itt van az összefoglalója:


[link]


Gondolom az elcseszett kis szar,unalmas életedet dobod fel ezekkel mert ettől úgy érzed, hogy te is érsz valamit pedig nem, te csak egy kis korcs féreg maradsz. ;)

2013. febr. 24. 15:16
 17/24 A kérdező kommentje:

"Ehhez pedig érteni kell a fizikát,biológiát,történelmet stb stb de te sík hülye vagy,egy senkiházi korcs aki csak fröcsögni tud"


Te ezek közül gondolom egyikhez sem értesz mert egy sötét paraszt vagy. :)

2013. febr. 24. 15:21
 18/24 anonim ***** válasza:

"ki tudja hogy mi folyik itt ebben a világban valójában,csak azért mert mi nem látjuk őket nem jelenti azt hogy nem létezne"


Mondom, ami a konteó hívőkben rendre lenyűgöz az a logikus, racionális érvelés. Tégy egy elviekben nem cáfolható állítást, aztán hülyézz le mindenkit, aki kétségbe meri vonni.

Ha pedig nagyon mérges leszel és/vagy kifogysz az "észérvekből", akkor írd oda, hogy RTL Klub. (Miért mindig RTL Klub? Miért nem TV2 vagy HírTV?)

2013. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#18


Ez a hülye gyerek azt hiszi, hogy ami nem cáfolható azt rögtön komolyan kell venni.

2013. febr. 24. 15:56
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

"Ebből a zseniális logikádból látszik, hogy te valami elfajzott abortusz szökevény vagy."


Nem-nem.Pont te vagy egy zárt elméjű buta sötét szar akit nem kiszültek hanem kiszartak azért ennyire retardált hogy csak azt hiszi el amit lát.Azért ilyen szar a világ mert ilyen életképtelen gondolkodni nem tudó senkiházik élnek a Földön mint amilyen te vagy


"Gondolom az elcseszett kis szar,unalmas életedet dobod fel ezekkel mert ettől úgy érzed, hogy te is érsz valamit pedig nem, te csak egy kis korcs féreg maradsz. ;)"


Értem,tehát nekem elcseszett életem van csak azért mert annak idején néztem ehhez kapcsolódó videókat az interneten.Szép kogika :) Egyébként örülnél te ha olyan életed lehetne mint az enyém :) Az is sokat elárul magadról hogy egyből válaszolsz a válaszokra,ami azt jelenti hogy egész nap itt vered a nyálad a gyakorin,kis szűzfiú :)


A különbség kettőnk között az hogy te egy okoskodó szar vagy én meg egy reálisan gondolkodó ember.Én azt mondom hogy nem tudom vajon földönkívüliek irányítják e az embereket de azért elgondolkodtató a téma.Te viszont azt mondod hogy nem ők irányítják,ezért mondtam azt hogy bizonyítsd be akkor te f*szkalap ha már ennyire okos vagy :) Bár hogyan is tudnád bebizonyítani amikor még egy békaszar is több tudással van tele mint a te hulladék agyad


Nekem ti vagytok a konteósok,a legbutább emberek a Földön,nincs különbség köztetek,mindannyian hülyék vagytok,baromi egyszerű titeket cáfolni.Az ilyeneket kéne lesortüzelni és máris egy jobb világban élhetnénk

2013. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!