Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "piros...

Mi a véleményetek a "piros pirula projekt"-ről?

Figyelt kérdés
A blogspot nincs a háttérhatalom tulajdonában? -.-
2013. febr. 21. 22:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
amennyiben az a piros pirula sok MDMA tartalommal bír én támogatom.
2013. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Vadkan01 ***** válasza:
62%
Ez az amelyik a Balázsos reklámot elemezgeti? Hát végül is érdekes volt, meg Umbrelás is jó volt.
2013. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 az
2013. febr. 21. 23:09
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Ébresztő magyarok!
2013. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Inkább neki hiszek mint a hivatalos verziónak


Az övé legalább logikus,de a hivatalos verzió nagyon sántít

2013. febr. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Gyengébb felfogásúak kedvéért rajzfilmben is megcsinálták mi is ez a válság.


https://www.youtube.com/watch?v=8-yRNEdl20o

2013. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"Az övé legalább logikus,de a hivatalos verzió nagyon sántít"


Mármint a Balázs féle reklámról? Logikus? Inkább tűnik egy viccnek.


Minden, amit a piros piruláról tudni kell:

http://www.youtube.com/watch?v=-hL1J8nFHWg

2013. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne vicces?Túl sok lenne a véletlen egybeesés ezért szerintem az egyáltalán nem vicces.Csak a sok birka ember úgy van vele hogy "jaj ezek úgyse csinálnának olyat hogy a pofánkba b*sszanak nyílt üzeneteket például reklámokon keresztül" Pedig igen,csinálnak ilyeneket csak ti a Vodafonra veritek a farkatokat nem pedig az üzenetre figyeltek
2013. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem, én csajokra szoktam.

A pirus pirula fogyasztóinak meg szemmel láthatóan nem erőssége a logika.

"jaj ezek úgyse csinálnának olyat hogy a pofánkba b*sszanak nyílt üzeneteket például reklámokon keresztül"


Ezek? Te eleve feltételezed, hogy a háttérhatalom létezik. Én sem gondolom, hogy véletlen mindaz ami egy reklámban látható, de ahhoz hogy az Illuminátusokat képzeljem mögé, és nem csak egy halom kreatív munkatársat, azt kell feltételeznem, hogy az Illuminátusok létezik. A körkörös érvelés működik, mert a körkörös érvelés működik.

2013. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom hogy miért mindig a Vodafone-os videót hozzák fel példának amikor Pirus Pirulát említi valaki


Pirus Pirula főleg fordításokat csinál,olyan dokumentum filmeket fordít le magyarra amiben szakemberek beszélnek,tehát ezek szerint ők nekik sem az erősségük a logika ha azt mondod hogy a piros pirula fogyasztók hülyék


A Vodefone-os videót Piros Pirula készítette,első videóként semmiképpen sem ajánlanám,mert azt már én is egy kicsit túlzásnak tartottam az elején,továbbá ezzel a videóval nevetségessé tette magát,szerintem ez nem kellett volna,de azért van benne valami.Viszont addig senki se szólja le piros pirulát amíg tisztában nincs azzal hogy mik azok a szubliminális jelek,milyen hatással vannak ránk,miért használják őket stb Ha ezzel tisztában vagytok akkor lehet vitatkozni a Balázsos videóról


A kreatív munkatársak nem csinálhatnak azt amit akarnak,fenntről beleszólogatnak


Háttérhatalom létezése szerintem nyilvánvaló,te sem szeretnéd ha téged dobálnának sárral,inkább vigye el a balhét valaki más nem?Mint pl Obama,Orbán és a többi,ez így logikus,vajon kik pénzelik a pártokat és miért cserébe?Ezeken érdemes elgondolkozni

2013. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!